Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. [quote name='deedee77']Cześć ciotki:) Wreszcie mam dogo. Pozdrawiam serdecznie! Witaj w domu, nareszcie! :multi: [quote name='wredne_słonko']Nie. Jak usłyszałam męski głos to już w ogóle pomyślałam, że może się zupełnie źle dodzwoniłam i jakbym poprosiła Akuche to już w ogóle by pomyślał, że wariatka ;) na szczęście to tylko teżet ;) który nie zna numeru do własnej żony! A ja mam jakiś stary telefon i mi połowy kontaktów brakuje. Wstyd, co nie? Ale ja tez nie znam. Przykleił mi karteczkę taśmą do monitora i nic, nie mogę zapamietać. Demencja starcza jak nic. Śmiejcie się, śmiejce sikoreczki... [quote name='Betbet']akucha...one normalnie sobie wydzwaniają do Twojego TZta!!! Ja też chcę:P Dzwoń śmiało :evil_lol:, on już przywykł. [quote name='wredne_słonko']lol Akuszko.. Inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :mdrmed: Ja też :p Pytam dzisiaj TZ-eta, czy ja do fretki podobna, a on: a co to jest? Podly. [quote name='markofix']teraz to my też już wiemy, co znaczy mieć szczeniaka w domu. Nawet chwili spokoju nie ma. dziś Wiki wygrzebała ziemię z doniczki u usmoliła sobie cały pyszczek, obgryza meble, wyciąga nitki z wykładziny.... co za psiur... :lol: O jak swojsko się zrobiło! Przyznam, że ja już przywykłam do tych szczebiackich wygłupów, ale na poczatku byłam trochę zestresowana. Myślałam, że tylko Tola taka aktywna była, a inne szczeniaczki grzeczne. Zu to żywioł, szkodnik i krzykacz. markofix, a ile Biki ma miesięcy? zanotowaliście już jakieś poważne straty? [quote name='Kasia25']Akucha pokaż Bulwę na choince, plisssssss... Moja już obżarta:shiny: Choinka jeszcze nie ubrana :cool3: To przywilej TZ-eta, a on od lampek zaczyna, więc już ze 3 godziny gmera przy nich. Lutuje, zmienia zaróweczki... sama nie wiem, co on tam robi. Psy z nudów usnęły pod kartonami, nawet wiewiór usnął. [quote name='brazowa1']zrobił Wam sie watek przedszkolny :) a ja sie załamałam.Raz, że Dogo to juz matecznik hoteli,pseudohoteli,PDT (Płatny dom tymczasowy) i w ogóle idea coraz bardziej idzie sie ............... Jamor wspiera pseudohodowle i nikomu na Dogo to nie przeszkadza.Będą dalej pomijac temat i udawac,ze nikt nic nie wie.Kasa bedzie płynąć z Dogo,jak płynęła. A my sobie tutaj walczmy z kastracja i sterylka psów w typie rasy.Mam ochote komus walnąć w łeb. Dobrze gadasz! Przykre to, podcinane dogomaniackich skrzydeł. i co, ręka ci nie zadrzy pezed jamorowym "łbem"? [quote name='pinkmoon']heloł :loveu: chcecie zobaczyć dąbrówkową Akuszkę? http://www.dogomania.pl/threads/176147-Gameta-i-Akucha-kto-chce-miniaturki-z-DAE-brA-wki?p=13743624#post13743624 Witaj Pink :evil_lol: Przyznam, że zrobiłas wejście :diabloti: Ciotki, wykończona jestem, a jutro jeszcze pierogi :placz: Juz drugi dzień rodzi się moja bratanica - Hania :loveu: - mam gorąca linię z Cork. I końca nie wdać... Będzie pewnie wigilijna panna.
  2. [quote name='pinkmoon'] I dostały super dogomaniackie imiona - Gameta i Akucha :evil_lol: To malutkie, miniaturowe psinki. Gameta ma pinczerowatą mordkę, [B]a Akucha wygląda jak fretka ;) Są świetne! Akucha spokojniejsza, delikatniejsza, bardziej uległa i cicha[/B], Gameta - zadziora, charakterna, ale też szuka kontaktu. Sunie tolerują się nawzajem, ale kiedy pojawia się człowiek robią się bardzo zazdrosne, powinny być jedynymi zwierzakami w swoich nowych domach. [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Pink, jesteś wariatka!!!! Hihihihi ale się uśmiałam z opisu Akuchy :evil_lol:Taaaa... cicha, spokojna, ULEGŁA - o rany! - i miniatura jeszcze. Ci, którzy mnie znają mają pewnie niezły ubaw. Gameta pasowałaby jak złoto! No nic to, zabrałam kurduple nieszczęsne na allegro. Na wyróznione :eviltong:, a jak!
  3. Gabi, słońce moje, no przeciez nie ja :placz: Ja nawet od kilku dni nie mogę mówić, mam ropne zapalenie migdałow.
  4. O jezu, ale się was naszukałam. To skandal, zeby człowiek nie mógl znaleźć watku, który sam załozył :angryy: Kaqju, co u was? Dalej staruchy dokuczaja, jak żyjecie? napisz proszę.
  5. To jest cycuch nie pies, aż wstyd normalnie. [URL=http://img63.imageshack.us/i/e078.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5158/e078.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img187.imageshack.us/i/e085.jpg/][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4856/e085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/e088.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3702/e088.jpg[/IMG][/URL]
  6. Nikt o tego sicznego psa nie pyta?
  7. Może on się jakiemus myśliwemu zgubił? Mam znajomego, który na polowaniu zgubił 2 psy. Jednego odnalazł po kilku dniach we wnykach, a drugi nigdy sie nie odnalazł.
  8. Nie mam pojęcia, nic mi Brązowa nie napisała. Oszczęsna w slowach jakaś się zrobiła, nie?
  9. Kasiu, Maupa niezawodna jest, więc jako pierwsza melduję sięn na reaktywowanym watku. [B][COLOR="#556b2f"]MAKSYMILIAN rządzi!!!!![/COLOR][/B]
  10. Dokładnie, takie uroki. Ale wesolo jest! Dzieki za przeniesienie wątku :buzi:
  11. Też tak sobie pomyslałam. Śnig jest dla niej przyjemnością, nie musi się przed nim chronić w budzie. Dobrze Muszka wygląda.
  12. Bila, ale ona ciagle woła, japi o byle co. Potrafi wskakiwac na łózka, ale nie, stoi i drze sie, zeby wsadzić. Chce zabawkę, japi, chce jeść, japi. Acha, jak już stanie nad miską, to japi, bo muszę z ręki karmić. Nie japi gdy śpi, wtedy chrapie.
  13. Ona jeszcze nie żre, bo wszystkie zęby zgubiła, ale.... malteretuje przy kazdej okazji. Pisz, nie zniknę :lol:
  14. [quote name='Betbet']Jezu intuicja mi mówi, że jestem wśród wielkiej trójcy wymienionej przez akuchę:O Akucha ze śmiechu z małej bulwy to mało i ja w trzech pokojach nie zgubiłam... Betbeciku, nie bój nic - Ty jestes NASZA! Ze mnie, ze mnie Betbet się śmiejesz? Akucha, nalałam, buuuuu... taka szczerbata
  15. Proszę Maupo: http://www.dogomania.pl/threads/24658-Staruszka-Ruda-drastycznie-posiwiala-Ruda-Sendi-odeszA-a Staruszka Ruda za TM... ale Pojawił się Maksymilian. Co z niego wyrosnie?! Taki moze roboczy tytuł póki co. Fotek nie mam, nic nie robiłam w te szare dni.
  16. :multi::multi::multi: Zaraz znajdę maupo, chwiluńka!
  17. Jakie pięknoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te zdjecia na pewno dadza im dom. N cudne psy.
  18. Ma allegro.
  19. A co to za kobieta? Może to siostra tej z maila, co?
  20. Chciałam tylko powiedziec, że owszem, za Perza mogę nawet profesorskie gardło przegryźć :diabloti: Niedouczony on, co taki profesor możeo bulwach wiedzieć?! Poprosze perzowate fotki :lol:, muszę sama ocenić. A skąd wy macie niebulwiaste psy? Jamnik i brodate coś.Ja nic nie kumam... Zuzi kupię bluzę kociego myśliwego :eviltong:
  21. Szuwarku, nie mozna już sledzić Brązowej :shake: mam ten sam dylemat... Kasiu, weź, bo ja zaraz w kompleksy popadam. Przecieź Maksym to jeszcze szczylek i tyle już potrafi??? Moja Zu ma 0 koncentracji. Z łapa próbowałam, ale to nieosiągalne. Teraz mamy kryzys w dziedzinie czystości. Leje gdzie chce, kopale to potrafi w biegu robić i w 3 pokojach zgubić :oops: Mały jes haszczak jak nic! od razu po uszach widać :lol: U Pyni mozna wszystko pisac, wklejać, nikt nie jest intruzem... no może ze 3 osoby :diabloti:, a już ty na pewno nie zaśmiecasz. Ale faktycznie, chcialabym, zeby watek Sendi wrocił do tego działu. Brązowa niech tytuł zmieni, to poprosimy Maupę i przeniesie nam uklubiony watek do bleblania. Brązowa, dziekuję za nowy pyniowaty tutuł! :evil_lol:
  22. Ma allegro?
  23. Tak jest, Wacia to Kosmos miłosci!!!!! Ja sama ją uwielbiam, delektuję się kazdą fotką, to szczegóny pies, sama slodycz. I ma ludzi, którzy tak pieknie o niej piszą. Ale wierzę, że Viki szybciutko znajdzie swoje miejsce ich sercach, bo jak inaczej? I będzie jeszcze piękniej. Napiszcie, jak relcje miedzy dziewczynkami. I dużo fotek wklejajcie.
  24. Tak jest, Wacia to Kosmos miłosci!!!!! Ja sama ją uwielbiam, delektuję się kazdą fotką, to szczegóny pies, sama slodycz. I ma ludzi, którzy tak pieknie o niej piszą. Ale wierzę, że Viki szybciutko znajdzie swoje miejsce ich sercach, bo jak inaczej? I będzie jeszcze piękniej. Napiszcie, jak relcje miedzy dziewczynkami. I dużo fotek wklejajcie.
  25. [quote name='Kasia25'] My z Maksem nie spimy nie da się, włosy wyrywa po nosach szczypie ucha wylizuje i wierci się jak robal, zresztą on dziwny jest i żal mi go. Na kocykach w posłanku spać nie chce kafle i panele wybiera już cuduje mu ze spaniem a on i tak schodzi z niego. Dobra, to się przyznam. 2 tygodnie temu ścięłam włosy, bo Zu mnie nocami tak targała, ze nie mogłam spać :oops: Brązowa, ty mi PM posłalaś, a ja kaleka jestem. Nie mogę ich odbierać :niewiem:
×
×
  • Create New...