Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Fajnego masz Ojca :lol:, w dzisiejszych czasach to prawdziwy skarb! Józef jest cudny!!!!!!!!! Mam prawie identycznego wiewióra w domu, też podkrada ciasteczka. Zainspirował mnie "irokez" na grzbiecie Józia :evil_lol:. Tez mam maszynkę...
  2. Aaaaaaaaaaaaaaaa... Laviniaaaaaaaaa.... :loveu: :loveu: :loveu: Ależ jest ciekawie umaszczona. Na fotce z Pepe wymiata! Masz zdrowie, toż to zaraz awantura o nia będzie.
  3. Podduszona tez może być :loveu: Dupcia cudna! Ale ma ucholce, co? Widac, że rośnie :evil_lol: Kasiu, ale masz też fantastyczna kotę!!!! Lubi słodkie?
  4. Serio to w schronie jest lagodny i wystraszony. Wobec pracowników nie wykazał żadnej agresji. Może on nie lubi dzieci? Tak po prostu... może mieć złe doświadczenia z poprzedniego domu. Chory chłopiec mógł mu się przeciez nieźle przysłużyć. Oblicza autyzmu bywają różne.
  5. Zmieści się, to kurdupelek. Lulka, ale pamiętaj, rotuś przy nim to pikuś :evil_lol:
  6. [quote name='Magija']specjalista twierdzi, że Gizmo ma silny instynkt łowiecki. Takiego psa trzeba układać od szczenięcia, to jednak pies bojowy.[/quote] Może być. W nie tak odległej przeszłości bulwy używane były do polowań na gryzonie. Moje dostają główny posiłek o godz 15. Rano trochę suchego, na które nie kazdego dnia mają ochotę. Obiad wsuwają z apetytem.
  7. Nie wszyscy przecież. Macie pojęcie, jak taki pies pokocha? Gdy już zaufa człowiekowi... To będzie kiedyś piękny pies i duma własciela!
  8. Oba te składniki zawiera Arthroflex. To doskonały preparat. Podaję go swojej Pyni na wzmocnienie stwów. Czy lekarz mówił o tym specyfiku?
  9. Zerkam na avatar Agi i tę małą... Palec boży czy co? Szczęściara. A jaka cudna :loveu:
  10. To trzymamy cioteczki!!!!!!!!! :multi::multi::multi: Niech się do tej miłej suni szczęscie uśmiechnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Przyznam, że jestem pod wrażeniem postępów Gizmo jesli chodzi o karność w kontaktach z Wami. Ja poległam w temacie sypialnianym. Walczyłam tydzień i odpuściłam... Myślę, że on jest o koty zazdrosny. Ciekawa jeste,, co powie specjalista.
  12. Wszystko gra. Wnętrze fafli zaróżowione, śpioch zdrowy! :lol:
  13. Fantastyczne misio-małpeczki :loveu: Netti, a jak nadziąślaki Wielorybka? Talk mi przykro, że problemy nie chcą sobie pójść precz.
  14. KOSS, Brązowa pisze, że to jakiś pan dzwonił. Może to jeszcze nie oni ;)
  15. Jak dzisiaj? Jak sprawują się emeryci?
  16. O rany!!!!!!!!!! Ale ja profilaktycznie, ponowiłam dziś jej allegro, tfu, tfu, tfu...
  17. Brązowa, masz gorszy dzień? :crazyeye: Wekielek ma obserwatora.
  18. :evil_lol: Może się na polowanie na Syberię wybiera?!
  19. Są ludzie, którzy chca pomóc. Nie z egoizmu, tylko z potrzeby serca i potrzeby pposiadania psiego przyjaciela. Wybierają sercem i wiek ani uroda nie ma znaczenia. Takich ludzi musimy znaleźć.
  20. Poszedła szczeniaczek, a Model dalej szuka, tak?
  21. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/34/a0ee4972e694a4f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/406/1535e503e27659cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/34/d33e2b12f5df6f84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/34/11bbbda3fded07b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] Pozstawił swój ślad :evil_lol:, moje panny beda miały o czym rozmyslać. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/34/7cc1572d53024429.jpg[/IMG][/URL] Dzwoniłam do Dominika. Był akurat nma spacerze z Nero. Odebrała jego Mama :lol: Zapytałam: I co? Jakie pierwsze wrażenie? - DUŻY - usłyszałam. Zająknęłam się trochę i podpytałam dalejj, jak myśli, czy ułoży się wszystko? Zapewniła mnie, że nie może byc inaczej, bo w ich rodzinie psy były zawsze, szczęśliwe i kochane. Jestem dobrej myśli!
  22. Na chwilę zatrzymaliśmy się unas. Chcieliśmy chłopaka trochę wybiegać, bo bałam się, że Nero będzie chciał prowadzić auto, gdy zostanie sam z Dominikiem :evil_lol:. Matko, co to za "przeciąg" jest!!!!!!!!! Gania, tropi, podskakuje, kręci piruety. Pięknie aportuje kijek. Odnosi go i prosi o jeszcze. Nieustannie zabiega o uwagę i prosi o kolejną porcję szaleństw. No cudny jest!!!! Zdjęcia słabe, bo źle ustawiłam aparat, a był już wieczór, no ale zawsze coś... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/297/607572134eb85cf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/34/566033275c1233a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/406/89e053adb88898af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/efe28cd985425528.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/407/3db2c9ab81f604e5.jpg[/IMG][/URL]
  23. Diegula, weź przestań :roll: Szczerze mówiąc znalezienie domu nero to żaden wyczyn. Gdybym wystawiła go na trójmiejskich, to pewnie musiałabym się ostro kamuflować, żeby tłumy chętnych nie zatłukły mnie z powodu odrzucenia ich kandudatur :evil_lol: Cieszę się, że odwazyłam się zaproponowac go Dominikowi. Znam go, ufam mu i przekonałam się na własne oczy, jak miedzy nimi iskrzy. Nero w NOWYM DOMU!, można przenosić do działu szczęśliwców. Bałam się zabierać psa z jego dotychczasowego domu. Trochę to było przykre dla nas i mocno przezywaliśmy tę chwilę. Jednak Nero powitał nas jak starych znajomych, wsiadł do samochodu ochoczo i... odjechaliśmy. W aucie lizał, trochę skakał nam po plecach, ładował się na przednie siedzenie, podziwiał widoczki, a na końcu zajął się przysmaczkiem :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/34/880994c3dbb6f91a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/c1dfc7a93f6b633d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/407/22e251f527e30f82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/412/346511ccd11ff0ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/34/d4c813064e765fee.jpg[/IMG][/URL]
  24. :cool3: A co Ty za permalinki wymysliłaś? Nie wiem o co chodzi kobieto miła :p Kar0lu, Bela biegała. Szkoda tylko, że za mną. Obraziła się, bo zamiast rzucać jej śnieżki i patyki, robiłam fotki.
  25. Maupo!!!!!!!!!!! Ja pracować przez Twoje foty nie mogę :evil_lol: Wcale się nie dziwię, że oni Groszka z przeprosinami wysyłają, kto by się tam na niego gniewał?! Fajne te nocne zabawy. Słodzizny jakie!
×
×
  • Create New...