-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
:razz: A wiesz, podobne trochę z Migotka są! Już sobie wyobrażam, jak Migotyna w jej wieku szaleć będzie :evil_lol: Kasiu, ona sie nie wyrywa, uwala się na człowieku jak kłoda. Ona całusna bardzo. Całuje z "ząbkami" niestety. Tak kocha, że by zjadła :eviltong: Ponko, w naszym domu mieszka OBCY. Pynia jest drugim przypadkem dematerializacji. Pierwszy był klapek TZ-eta.
-
Śnieżkę mówisz Kasiu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zobacz, jak ją zabawa na śniegu rozochociła: okazało się po "odkilczeniu" i wyczesaniu, ze całkiem długie nózki ma wzięla i się zdematerializowała i szybko na buziaki!
-
Ponko, sadło grzeje!!!! Moje pynio-prosiaki nie marzną, uwielbiają śnieg i mroźną pogodę. Boją się chlapy i deszczu. Raczej trudno je zaciągnąc do domu ;) Pynię muszę "odkulczać" po takich szaleństwach. Wraca do domu z mnóstwem śnieznych kuleczek na sierści.
-
Poznajcie Pynię w nieznanej dotąd odsłonie :razz: Myślę, że jeszcze jeden sezon, a z pynio-prosiaka zamieni się w asta albo innego bulla (ostatnio zapatrzyłam się na asty :evil_lol:).
-
[quote name='Magija']dziś w sumie nic, nie wyprowadzamy go na razie do kotów - chcemy by najpierw był pewny nas i ufał nam. Wczoraj byli u nas znajomi i na dzień dobry bardzo się zdenerwował i szczekał, potem się wyciszył. Myślę, ze nas bronił, dlatego musimy być go pewni i przewidywać jego reakcje. Na spacerach najpierw chodzimy ładnie na smyczy zrobić siku i kupkę a potem do ogródka by szaleć z piłką - jest niezmordowany, ale zimno jest, więc za długo nie biegamy, w końcu brzuchol goły;)[/QUOTE] Jedna z moich też tak reaguje na gości. Jest już emerytką i to się niestety nie zmieniło, mimo naszych starań. Gdy prowadzę ja na smyczy to broni mnie zjadle, zamienia się w straszną paskudę. Bulwy to uparciuchy i miewają silne poczucie własności, myślę, że uważają nas za swoją własność a nie opiekunów. Spróbuj przenieść do pokoju Gizmo kocie przedmioty i rzeczy przesiaknięte ich zapachem. Niech przyzwyczaja się w takiej formie do obecności kotów w domu. Myślę, że całkowita izolacja nie jest rozwiazaniem problemu. Gizmo z każdym dniem będzie pewniejszy siebie i odważniejszy, on musi zrozumieć, że nie jest jedynym pupilem, poczuć się członkiem mieszanego stada. Nie zostawiajcie na podłodze jego misek z jedzeniem. Może reagować agresywnie, gdy zauważy, że koty się do niej zbliżają. U mnie tak było. Do dziś muszę uważać, żeby w czasie karmienia psów kotka nie spacerowała w kuchni. Nieustająco trzymam kciukasy za tę ślicznotę!
-
Baaaardzo gościnne :evil_lol:trochę nachalne, męczą swoją nachalnością, ale niereformowalne. Trzeba przywyknąć. No cóż, dom otwarty dla psolubów i tyle. Pozdrawiam!!!!!!!!! Iwlajn, cieszę się z naszego spotkania, a jeszcze bardzie z faktu, że teraz to sobie jeszcze nie raz pogadamy :multi: Wiewióreczko, nie rycz, ja Ci mogę paczkę wysłać.
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: Nie słyszałam o takiej książce, ale gdzieś na podforum buldożków jest fajny wątek z przepisami na domowe psie przysmaki. Poszukam i wkleję. Teoria z poduszeczkami ciekawa... nic na ten temat nie wiem. -
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hoby, jaki piekny banerek! Hasło tak pasuje do Węgielka. Mógłby ktoś to podlinkowac, bo ja nie potrafię? -
ABSOLUTNE CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::multi::loveu: Co dziś słychac na froncie?
-
Pianko, twój post odbieram jako zwykłą złośliwość i parol zagięty na Oktawię. Jesteś moderatorem w dziale "psy w potrzebie" i nie rozumiem twojego postępowania. Bardzo szybko doczytałaś, że maluch jest w domu stałym i przeniosłaś wątek. Szkoda, że nie doczytałaś, jak dramatyczna jest jego sytuacja. Nie rozumiesz, że tu chodzin o ratowanie jego życia??? Czy Oktawia dała mu dom by sprawić sobie kolejnego domownika? Jeśli jesteś tak skrupulatna, to postąp podobnie z innymi przypadkami na PWP. Mam podesłać linki do do psów, które miesiącami, latami "się tymczasują" i prowadzi się na ich wątkach zbiórkę pieniędzy, wystawia na te psy bazarki i nie ma żadnych rozliczeń? Czasami mam wrażenie, że zapisy regulaminu wykorzystywane są bezdusznie do osobistych porachunków. Żenada i wstyd i dziecinada! Oktawio, szczerość widać na dogo nie popłaca. Zmień tytuł i już.
-
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dostała ucho od Akuchy, ale była frajda. Tolka, poszła stąd!!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/410/c0e42866941fc3d0.jpg[/IMG][/URL] Mniaaaammmmm... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/33/bc0b1db03d8f838f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/410/bc10615310392cf4.jpg[/IMG][/URL] Prfilaktyczne odstraszanie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/33/b0a728dbc0613d55.jpg[/IMG][/URL] Pynia może być. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/33/c1727b4d7a68f9c9.jpg[/IMG][/URL] -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
W końcu!!! Chyba już wie, że jest u siebie :lol: Bawi się, śmieje, domaga jedzenia, kradnie z kociego parapetu, ma juz swoje przywyczajenia i ulubiony pokój. Miła, delikatna, kochana psinka. Bryka i skacze jak szczeniak. Sadzi susy przez cały pokój na tapczan, galopuje jak chart i skacze niczym piłka. Uwierzycie? Zawojowała serca rodziców błyskawicznie. do niej ręce same się wyciągają :loveu: Pięknie nas wita, gdy wchodzimy do domu (psy już trochę mniej), patrzy tak, jakby chciała powiedzieć:[I] znowu one?[/I] Ale tolerancyjna jest. Z cyklu: I po co one tu przyjechały??? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/298/2223950ad1e79f00.jpg[/IMG][/URL] Ulubione miejsce, pod lampką nocną. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/33/2f32f57f90d729fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/405/d27be1163e891dac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/33/27a645a7125195cb.jpg[/IMG][/URL] Musisz? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/33/616b28c36072cfb1.jpg[/IMG][/URL] I odłozyłam aparat.. -
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I miły jest i urody tez mu nie brakuje :cool3: -
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaki brzydalek? Pinczerek aż miło :lol: Fajniuchny!!!!!!!!!!!!!!!! -
Az sie kręci łezka,bo to...roczna Pinezka! Trojmiasto.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wiola, dasz numer konta? W górę Pinezko, teraz czas na dom!!!