Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Czyli coś z przewodem pokarmowym. Biedna Saga. Dziwne, że weci nie potrafią tego zdefiniować.
  2. [quote name='Bila']To czekamy na newsy Maupa CNN:diabloti:[/QUOTE] DOBRE!!!! :ylsuper: Ooooo!!!!! Ja tam nawet bulwę jamniczą widzę! Czyje to? Czyje???
  3. No i do razu mi lepiej :multi: :multi: :multi: A kiedy Wacia była odrobaczana?
  4. No i do razu mi lepiej :multi: :multi: :multi: A kiedy Wacia była odrobaczana?
  5. Nie, francuska bulwa jednak :roll:, ta z avataru. To cycuch mojego TZ-eta i nie wytłumaczysz mu, że nie powinien rano karmić jej bułeczkami z miodem... nastraszyłam już, że ja zabija na raty :cool3: Fifi tak nie przytyje! ;)
  6. A "chrumkania" nie są wynikiem przezyć sennych. Moje najrózniejsze odgłosy przez sen wydają.
  7. A "chrumkania" nie są wynikiem przezyć sennych. Moje najrózniejsze odgłosy przez sen wydają.
  8. Pokasływania pewnie od serduszka. Może gorszy dzień, my też przecież tak miewamy. Moje psy też robią sobie jednodniowe przerwy w jedzeniu - wet powiedział, że to normalne- i rzyganka zdarzają się od czasu do czasu. Przedwczorajszy wieczór i noc też miałam w takich klimatach. Od rana było już ok. Napiszcie, że Wacia dziś już lepiej...
  9. Pokasływania pewnie od serduszka. Może gorszy dzień, my też przecież tak miewamy. Moje psy też robią sobie jednodniowe przerwy w jedzeniu - wet powiedział, że to normalne- i rzyganka zdarzają się od czasu do czasu. Przedwczorajszy wieczór i noc też miałam w takich klimatach. Od rana było już ok. Napiszcie, że Wacia dziś już lepiej...
  10. Bobudka!!! Czas na dzisiejszą porcję informacji i fotek :lol: eee... jak chyba jakieś nowe obroże u chłopaków widzę :razz:
  11. [quote name='dusje']akucha:lol: to mniej wiecej 140-150 zl.[/QUOTE] :evil_lol: Dusje, ja wsiowa baba, tu najczęscie wszystko na flaszki przeliczają. Teraz serio. Wplaciłam na transport. Termin realizacji przelewu to 8 grudnia - w weekend nie przelewają. Dusje, pozdrawiam szalonego Żabulca i jej cudowną, też zwariowaną Rodzinkę :lol:
  12. Cholera wie, co to jest. Facet tłumaczył mi, że absolutnie nie żaba. Lahuszka i już. Machał mi paluchem przed nosem i jak nakręcony nawijał: - [I]Ce ne je żaba[/I] Żaby wg niego żyją w środowisku wodno-lądowym, a te cudaki tylko w wodzie. Na wolności żyją tam tez. Może oni tam inną klasyfikację mają.
  13. Ładna sunia. Młoda jeszcze. Wierzę, że szybko znajdzie nowy dom. Ma takie pokorne spojrzenie...
  14. Nie ma pojęcia dlaczego napisałam 5 :splat: Ale 100% to imponujący wynik w tak krótkim czasie. Powiem ci tak na ucho, że jedna z moich bulw waży 18 kilo :placz: Tylko nie mów nikomu, bo się wstydzę :oops:
  15. :placz: Eeee... Maupo, wzięłaś i mnie prawie zabiłas... prawie. Musisz taka bystrzacha być??????? :cool3: Jesteś bardzo blisko, ale NIE! To odmiana zamieszkująca okolice Morza Azowskiego. nazywają ją tam [B]lahuszka[/B]. Ładnie prawda? Przestałam koło nich i przegadałam z dyrektorem zoo-parku chyba godzinę? Prawie udało mi się jegomościowi wmówić, że to forma przejciowa na drodze ewolucji buldoga francuskiego :evil_lol: Masz rację, to odmiana groszkowa :loveu:
  16. [quote name='ElzaMilicz']Gość chce za przewóz pieska 40 euro.[/QUOTE] To ile to na nasze? Kiedy ma jechac?
  17. Ciiiii... Fifi spi.... :loveu: :loveu: :loveu: Ale mniodzio foteczki, a poprzednia sesja!!! Ucałowac doopeczkę, brzusio i szepnąć proszę w uszko, że słodziutka jest. 5 kilo z hakiem, to już kawał Fifi jest :lol: Ale ciiiiii....
  18. No dobra, obiecałam, to wklejam. Maupo, uważam, że te stworzenia doskonale wpisują się w twoją konwencję zagospodarowania przestrzennego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/301/cddb7514d9d4660b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/301/738caef93b9276e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/301/6f547d3acf0c8d53.jpg[/IMG][/URL] Cioteczki, pasowały by??? [B]Zagadka:[/B] Kto one są? [B]Podpowiedź[/B]: Odpowiadając: "żaba" nie odniesiesz sukcesu.
  19. A najgorzej, jeśli zrobią to zbiorowo :-o :evil_lol: [quote name='Maupa4']Akucha czy ta propozycja dotyczy bulw w ... ? Zaczynam wylewac miską wodę ... :diabloti:[/quote] dręczy mnie to: [B]w...[/B] No [B]w[/B] [B]czym[/B] mogą być bulwy, w czym????
  20. Kochani, podeślijcie link znajomym, bardzo potrzebujący pies :-( http://www.dogomania.pl/forum/f28/kupka-kosci-skora-poraniona-do-granic-mozliwosci-pomocy-126436/ Cioteczki, może mogłybysmy jakoś pomóc??? Pomyślmy, proszę...
  21. Wstrząsające :-( Podeslę wątek znajomym. Finansowo pomóc niestety nie mogę.
×
×
  • Create New...