-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No i do razu mi lepiej :multi: :multi: :multi: A kiedy Wacia była odrobaczana? -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nie, francuska bulwa jednak :roll:, ta z avataru. To cycuch mojego TZ-eta i nie wytłumaczysz mu, że nie powinien rano karmić jej bułeczkami z miodem... nastraszyłam już, że ja zabija na raty :cool3: Fifi tak nie przytyje! ;) -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A "chrumkania" nie są wynikiem przezyć sennych. Moje najrózniejsze odgłosy przez sen wydają. -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pokasływania pewnie od serduszka. Może gorszy dzień, my też przecież tak miewamy. Moje psy też robią sobie jednodniowe przerwy w jedzeniu - wet powiedział, że to normalne- i rzyganka zdarzają się od czasu do czasu. Przedwczorajszy wieczór i noc też miałam w takich klimatach. Od rana było już ok. Napiszcie, że Wacia dziś już lepiej... -
Pokasływania pewnie od serduszka. Może gorszy dzień, my też przecież tak miewamy. Moje psy też robią sobie jednodniowe przerwy w jedzeniu - wet powiedział, że to normalne- i rzyganka zdarzają się od czasu do czasu. Przedwczorajszy wieczór i noc też miałam w takich klimatach. Od rana było już ok. Napiszcie, że Wacia dziś już lepiej...
-
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']akucha:lol: to mniej wiecej 140-150 zl.[/QUOTE] :evil_lol: Dusje, ja wsiowa baba, tu najczęscie wszystko na flaszki przeliczają. Teraz serio. Wplaciłam na transport. Termin realizacji przelewu to 8 grudnia - w weekend nie przelewają. Dusje, pozdrawiam szalonego Żabulca i jej cudowną, też zwariowaną Rodzinkę :lol: -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dałam go w miejsce Pinezki. -
Cholera wie, co to jest. Facet tłumaczył mi, że absolutnie nie żaba. Lahuszka i już. Machał mi paluchem przed nosem i jak nakręcony nawijał: - [I]Ce ne je żaba[/I] Żaby wg niego żyją w środowisku wodno-lądowym, a te cudaki tylko w wodzie. Na wolności żyją tam tez. Może oni tam inną klasyfikację mają.
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nie ma pojęcia dlaczego napisałam 5 :splat: Ale 100% to imponujący wynik w tak krótkim czasie. Powiem ci tak na ucho, że jedna z moich bulw waży 18 kilo :placz: Tylko nie mów nikomu, bo się wstydzę :oops: -
:placz: Eeee... Maupo, wzięłaś i mnie prawie zabiłas... prawie. Musisz taka bystrzacha być??????? :cool3: Jesteś bardzo blisko, ale NIE! To odmiana zamieszkująca okolice Morza Azowskiego. nazywają ją tam [B]lahuszka[/B]. Ładnie prawda? Przestałam koło nich i przegadałam z dyrektorem zoo-parku chyba godzinę? Prawie udało mi się jegomościowi wmówić, że to forma przejciowa na drodze ewolucji buldoga francuskiego :evil_lol: Masz rację, to odmiana groszkowa :loveu:
-
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Gość chce za przewóz pieska 40 euro.[/QUOTE] To ile to na nasze? Kiedy ma jechac? -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ciiiii... Fifi spi.... :loveu: :loveu: :loveu: Ale mniodzio foteczki, a poprzednia sesja!!! Ucałowac doopeczkę, brzusio i szepnąć proszę w uszko, że słodziutka jest. 5 kilo z hakiem, to już kawał Fifi jest :lol: Ale ciiiiii.... -
No dobra, obiecałam, to wklejam. Maupo, uważam, że te stworzenia doskonale wpisują się w twoją konwencję zagospodarowania przestrzennego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/301/cddb7514d9d4660b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/301/738caef93b9276e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/301/6f547d3acf0c8d53.jpg[/IMG][/URL] Cioteczki, pasowały by??? [B]Zagadka:[/B] Kto one są? [B]Podpowiedź[/B]: Odpowiadając: "żaba" nie odniesiesz sukcesu.
-
Kochani, podeślijcie link znajomym, bardzo potrzebujący pies :-( http://www.dogomania.pl/forum/f28/kupka-kosci-skora-poraniona-do-granic-mozliwosci-pomocy-126436/ Cioteczki, może mogłybysmy jakoś pomóc??? Pomyślmy, proszę...