-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Daj w tytule: nowe foty s. 6
-
Musimy chyba oba domy na dogo zaprosić.
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak!!!!! Ona tu już pozowała ze swoim Człowiekiem :lol: Rzucało się w oczy, nie? -
ŁĄpy widac na fotce z plaży przecież :cool3:
-
I jeszcze jedno :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/308/3aa046929009b6a6.jpg[/IMG][/URL]
-
Fajnie sobie żyje :lol: Widać, że jest kochana i rozpieszczana. Cudnie!!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/44/c282bab247285c07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/44/7e707d06e9a94102.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/426/956b1c21f3377965.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/432/7b4939ab36e7b522.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/309/6968747b91d9991f.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie uwierzycie, jaka niespodzianka :multi::multi::multi: Dostałam mail: [I] Witam serdecznie! Jeden z Hipopotamów, przesyła serdeczne życzenia wszystkiego dobrego po świętach, a jeszcze lepszego na Nowy 2009 Rok. Chcemy wszyscy podziękować, zamiast typowej pocztówki świątecznej dołączyliśmy zdjęcia, które dokumentują w skrócie ostatni rok od dnia adopcji do dziś, widać jak nasza dziewczynka Happy rośnie i jest coraz piękniejsza dużo się działo… i szalone wakacje nad jeziorem, gdzie nauczyliśmy ją pływać (strasznie bała się wody, teraz żadna siła jej nie wyciągnie nawet z kałuży), grzebanie w błocie, piachu i we wszystkim czym można się wybrudzić, spacery i szaleństwa w lesie i gdzie się da i wiele innych podobnych drobnych radości życia z szaloną psiną. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy całe sopockie schronisko Paula, Piotr i Happy[/I] Pamiętacie???? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/44/71ace01d212f456f.jpg[/IMG][/URL] To teraz taka panna jest :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/44/9c6eb0eb583319ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/308/8ec0ca6dd3bef972.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/427/42279b779816eee3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/427/7ee394b8d7da48df.jpg[/IMG][/URL]
-
No właśnie :megagrin:Nic współczucia dla tłuścioszka nie masz Kar0lu! Ciotki, ja z tymi galeriami to serio mówię! :razz: Ciekawe, ilu dogomaniaków dołączy, bo to przeciez żaden zaszczyt taki tłuścioszke i gównojadek :evil_lol: na tłuścioszkach to zaraz dym bedzie, bo to zaniedbanie straszne, teraz moda na diety u psów, bedzie wesoło :multi: Cioteczki, która tam może, oddajcie na Krakvexie głos na Orzechowice! To taki biedny schron...Tylko pamietajcie, że trzeba się zalogować.
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Witajcie podróznicy swiąteczni :multi: Jaka zabawka, gdzie foteczki, gdzie Waciątko? Pokazać!!! -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Elmo przypominam, pies idealny! -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To jaki on ten charakter ma? Bo doporosic się nie można. A on takie ślepiszcza cudne posiada, że człowiekowi żal okrutnie. -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Od dwóch edycji ma gapa, może jednak ktos się odezwie. Wyślę chyba tekst do zatwierdznia i dam na trójmiejskie psinę, co? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To jeszcze raz!!! Wystawiony został. -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jaaaa... To się mamęczyliście. Może w domu, w bezpiecznym dla siebie miejscu, Harry trochę odpuści i da uszy pielęgnować. Trzymajcie się! -
Tak! Tola byłaby zachwycona dużym bratem Bilbo, tak, tak! :multi: Ona nie ma z kim rozrabiać, samotna w ciagłym podpadaniu jest. Kar0la, wklejej kwadratowe doopsko!!! :lol: Ciotki, a może założymy wątek amatorów lodówkowych rozrywek? Dogo tłuściochów, co???? Nooooo... Sagusia Brązowej sie nie załapie kurde, szkoda... bo fantastyczna jest i jej właścicielka też kobitka nasza. Nic się nie martw szefowa, drugi wątek załozymy o gównojadkach, moja Tolka na obu brylowac będzie! :multi:
-
Wysłane!!!
-
[quote name='Kar0la']Ewko Piruś jest u Celinki od końca kwietnia, więc towarzystwo się do siebie przyzwyczaiło. :lol: Chłopak przyjechał na urlop i się zasiedział. [/QUOTE] Przyznam, że się trochę zapowietrzyłam... a tam trochę. Przytkało mnie nieźle. Długo zmilczałyście. Niefajne to wszystko. Celinko, no zobacz, przy całym tym bagażu chorób i życiowych doświadczeń serce ci wciąż rośnie, mimo że chore. Znalazło się i w nim dla Pirusia miejsce. Jesteś bardzo dobrym Człowiekiem. I nic nie szkodzi, że jamniczo szurniętym :loveu: Ech... dogo. Czary-mary i po bajce.
-
Aaaaaaaaaaaaaa :loveu::multi::loveu:, witaj pasibrzuszku!!!!!!!!!!!! Dzięki Bila! No ale mogłas więcej fotek dać chytrusko. Bilbo przystojniaczek jest, żadne tam tłuszczyki jak u moich. Może sobie pozwolić na łasuchowanie :lol: Labusie to pięknoty są. A jak prosisz, pieska, żeby lodówkę pozwolił otworzyć? Bo Belka się nie ruszy, muszę ręcznie przestawiać.