Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. [quote name='wiosna'] Nie mogę wziąść suk do siebie nie w hotel. Przy tych ostatnich znalezionych psach całkowicie wyczerpały się moje możliwości - [B]dwa z miejsc, jakie powinny zarabiać na spłacanie naszego kredytu są zajęte[/B], nie wiadomo na ile - a bank nie będzie chciał słuchać, że ja nie zapłacę, nie mam.. Jedyną szansą dla suk jest to, że znajdzie się dla nich tymczas lub znajdą się osoby gotowe opłacać ich pobyt w hotelu. Nie chcę 'naciągać' nikogo na opłacania psów u mnie, ale nie stać mnie na to, aby jeszcze choć jedno miejsce przeznaczyć na psy moje - czy własne, czy moje adopcyjne. Jeśli więc ktoś z Was może zadeklarować jakieś stałe kwoty, możemy starać się zabrać choćby jedną.[/QUOTE] Jestem zbulwersowana. To raczej mało dogomaniackkie motywacje. Berdomne psy zarabiają na kredyty, to juz przesada. Nie rozumiem takiego zbieractwa. Każdy z nas ma takie psy w okolicy. Albo szukamy im domów na własną ręke -przy pomocy znajomych -interweniujemy w ich sprawie, bądż zakładym watki, ogłaszamy w necie i w ten sposób próbujemy pomóc. Rozumiem, że te psy są w potrzebie, ale takie mnie odrzuca. Co by było, gdyby każdy z nas prosił dogo o taką pomoc?
  2. Ponowiłam mu dziś ogłoszenia z nowymi fotkami :lol: W górę bulwino nasza!!!
  3. Mailuję z pewnym Panem. Póki co, nic jeszcze nie wiem.
  4. Spojrzałam! piekne zdjęcie i Trejsi na nim urocza :lol: Skopiowałam i wklejam do ogłoszeń, może ono przyniesie jej dom...
  5. [SIZE="3"]F A N T A S T Y C Z N I E :multi: :multi: :multi: Marksy, dzięki, że go wziąłeś! Jej, ale baraszkują. Niesamowite... Tez uważam, że wiek ma zawyżony. Wyglada pieknie, sierśc coraz ładniejsza, wybarwił się na czarno. Nie ma siwizny na pyszczku i zęby niczego sobie. Hahahahaaa, ale siedzi, jak taka klucha. Dora to wspaniała kompanka do odchudzania :evil_lol: Już widzę, jak wiosną - gdy buchnie zielona trawka - Aramis położy się jak lordzisko i będzie sobie słodko drzemał. Jak na wywczasach. A Dżekiemu się nie dziwię, Aramis porwał mu dziewczynę. Ale ta mała zadziorna jest, zero respektu dla gabarytów. Już ją lubię.
  6. Maupo, łał!!!! Piękne widoczki miałaś! W domu też niczego sobie :lol: Miałam kiedyś o ten akcent dekoracyjny zapytać. Konkretnie o to, jak się uchował :evil_lol:, ale nie chciałam być wscibska. No cóż, moja ciekawośc została zaspokojona. Wiklina odeszła za TM. Bila, to przynajmniej rok się nacieszyłaś. Mój ratanowy fotel już pierwszego dnia skórki nie miał, Mięcho z niego wystawało. Przerobiłam go na gryzaki niestety :cool1:
  7. Przed chwilą przelałam, powinno dotrzec jutro. Trzymam kciuki!
  8. On jest ładny, ładny, ładny!!! Nie wiem, co może się w nim nie podobać. Durne ludzie. Pozmieniam fotki w ogłoszeniach. W górę buldożerku nasz!
  9. :placz: :placz: :placz: O jaka smutna jest rola wklejki sopockiej! Ciągle te smutne mordeczki, a tu skrzaciki jeszcze. Brazowa, ty musisz tak smutno pisac? nie dobijaj... Idę więc wklejać do ogłoszeń, hlip, chlip, chlip
  10. A jeszcze napisał, że Aramis brykający był, to jak nie chcieć, prawda?
  11. Witaj Aniu :multi: :multi: :multi:, bo na forum zwracamy się do siebie po imieniu lub nickiem. Cieszę się, że nas znalazłaś :lol: Napisz nam trochę o Nikosiu; ile ma lat, jaki jest w domu, co lubi... no poplotkiuj o swoich psiakach z nami. Uwielbiamy psie historie. i fotki zawsze mile widziane.
  12. Mareksy, ty nic im nie tłumacz, one szurnięte są :stupid: Jak będziesz taki usłuchany, to za tydzień każą ci kosmodrom zbudowac, bo onę - miastowe - na turystykę kosmiczną bedą miały ochotę. Strzeż się!!! foty!!! chcę foty!!!
  13. No i jest w sweterku :lol: Widzisz to, co wkleiłam w poście 475? Dogo ostatniuo szwankuje, avatary włączają sie i znikają. Ja Wacię widzę. Tylko Brazowej nie, chociaz rano widziałam.
  14. No i jest w sweterku :lol: Widzisz to, co wkleiłam w poście 475? Dogo ostatniuo szwankuje, avatary włączają sie i znikają. Ja Wacię widzę. Tylko Brazowej nie, chociaz rano widziałam.
  15. :megagrin: Kasiu, przeciez nas znasz. I wcale się nie umawiałyśmy!!! No jak mogłam odpuścić, trzeba było szybko, zanim byś zedytowała???? bu ha ha ha ha...
  16. To można mu coś sprezentować :lol: jak myślisz, z czego by się ucieszył, czym by się bawił?
  17. Widzimy :lol: Śliczna jest! Brązowa nie widzi swojego avataru, ja też jej nie widzę. Pyta pewnie, jak wy to zrobiliście.
  18. Widzimy :lol: Śliczna jest! Brązowa nie widzi swojego avataru, ja też jej nie widzę. Pyta pewnie, jak wy to zrobiliście.
  19. Kubunio smutasek.Jak jego brzuszek? Tłuściutki?
  20. Mamy!!!! I obydwaj super :lol: Z seduchem dla psiaków.
  21. Kasiu :evil_lol:, sklonowałaś Markofixa???? Ja nic nie wiem o tym.
  22. A z kim on mieszka? Może jakiegoś gryzaka na własnośc mu sprezentować. Kurde, no niech ktoś go pokocha!!!!!
  23. :evil_lol: fajne kryterium obrałaś.
  24. Brązowa, ale on dziś już zmienił zachowanie :eviltong:
  25. Cudowna, słodka, rewelacyjna jest!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: Zaraz podmieniam foteczki w ogłoszeniach
×
×
  • Create New...