Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hura, hura, hurra! :cunao: :BIG: Dziękujemy Mareksy!!!!!!!!:loveu: Misiak bedzie taki szczęśliwy, nalezało mu się!!! A budę już widział, obejrzał mieszkanko? Kto miał kaganiec? Dora czy Aramis? Ale się cieszę :multi: Czekam na fotki, dużo ma być. I pozostałych psów też. [SIZE="1"]A brązowa - to chyba z tej radości aramisowej - pokazała nam swoje oblicze hi hi hi WKURZA MNIE TO PRZESKAKIWANIE POSTÓW!!!
  2. Śliczna jest :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/52/69a29bfac4928c9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/52/57c977e5072ff8a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/52/ff00142218a0a2be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/52/d4851b53a1098f1b.jpg[/IMG][/URL]
  3. Zawsze to coś. Rany, on mógłby jeszcze komuś sprawić tyle frajdy. Wystarczy popatrzeć na zakochanego w piłce Dino... Poprosze o fotki z piłką.
  4. Brązowa, przyznam, że we mnie jakoś paniki nie ma. Psy marksy ma urodziwe, wygladają tak dobrodusznie raczej. Nie, nie stracham się/ czekam na ten WIELKI dzień :lol: niech podróż odbędzie się bez przygód,a reszta się ułoży, zobaczysz.
  5. My takie raczej konsumentki cudzego trudu. Poczytac wolimy, poogladać. Wstyd Bila!!! Sypmy łby popiołem :roll:
  6. ooooo, to ambitnie. Betbet, widzisz avatar Brazi, bo mi on zniknął? :-o
  7. A ona jeszcze tyle lata, załatwia, moderuje, mopuje, pracuje, wyadoptowuje, podrózuje... o matko! Czuję się jak encyklopedyczny leń :oops:
  8. Taka szansa betbet. trzeba było przeprowadzic wywiad na temat: Co Pan sadzisz o nieodpowiedzialnych właścicielach, którzy puszczają psy luzem?
  9. Maupa mi powie, że mnie rozumie. Taka Debi czy moja Tola za stado starczy, uwierz :roll: Reszta to pikuś.
  10. Zgadza się!!!! Właśnie z szaliczka pani uszyła Tofi kubraczek :lol: Betbet, ochrzań faceta :evil_lol: Jeszcze Pikusia zgubi.
  11. No co? Sie ogłasza, to się wie :eviltong: ludzie listy piszą... Oto kompletna dokumentacja: [B]mail I.[/B] [I]Witam, pisze w sprawie "WEGIELKA" - tak naprawde wabi sie "NIKOŚ". Dzwonilam przed chwila do schroniska ale jest prawie polnoc i kazano mi sie odezwac rano. Pozwole sobie zadzwonic rano do schroniska i umowic sie na odebranie mojego pieska. Pozdrawiam . Anna Sz.[/I] [B]mail II [/B] [I] Witam , tak to moj piesek , jest juz z nami w domu ze swoim starszym kolega Hukim (nasz drugi pies), jest wykapany , troche sie zmienil z wygladu (lekko posiwial) Te 2 miesiace w schronisku troszke sie na nim odbily ale juz doszedl do siebie i zwiedza stare katy w domu. Dziekuje serdecznie za to ze dala Pani te ogloszenie i moze je Pani ze spokojnym sercem wykasowac. Jeszcze raz dziekuje bardzo i pozdrawiam serdecznie. Anna Sz.[/I] Brązowa, masz rację, mnie też coś tknęło i wystawiłam z tym tytułem. I tak info do Pani dotarło. Ech... cieszę się jak cholera :multi:
  12. No nie. To bullowaty Gapiszon jest! A jaki pewny siebie chopak, ho ho.
  13. akucha

    Metamorfozy

    Justi, BRAWO! Pokonałyście paskudztwo. Ze szkieletorka wyrosła śliczna kluseczka :lol:
  14. No ten Piracik :lol:, cudny ma ten nawyk przekrzywiania łepka. I gdzie wagoniki z jamikami? Napracowłay się i co?
  15. :evil_lol: Biedna Maupa, o rety... same krówki. CUDNE!!!!!!!! Cudne i już, ja uwielbiam takie. Chciałabym ten duecik ze staffikiem, ależ to psia demolka musi być. Tymczas to jacyś kamikadze :evil_lol: Zorka miód-malina, maluch zresztą też. Przygotujcie się na bitwę. Maupo, skąd ty enrgię życiową bierzesz? Bo na mnie kosmiczna to już nie działa.
  16. To mi lzej, coś tam wykombinuję. A tu dzisiejsza, awaryjna Tofi. Co myslisz? Będzie dobrze, nie? Idziemy na spacer?
  17. No to powodzenia Dede :lol: Niech się grosikiem sypnie! Brązowa, to on, nieduży jest do połowy łydki (mojej):
  18. W domu, w domu, w domuuuuuuuuuuuuuuu!!! :cunao::cunao: Właścicielka wypatrzyła go w ogłoszeniu, rozpoznała i zabrała. Pisała do mnie wczoraj w nocy, nocą dzwoniła też do schroniska. Dzisiaj NIKOŚ - bo takie jest jego prawdziwe imię - jest już wykąpany i szczęśliwy. Rozkoszuje się zwiedzaniem domowych kacików i towarzystwem starszego kolegi Hukiego. Najważniejsze, że odnalazł swoich ludzi.
  19. Kochana, jak bym miała wszystkie betbetowe trofea wymienić :roll: Tam jeszcze kotki i kociiaki różne były, kocica bojowa, jastrząb chyba też się trafił, szczurki... Jednym słowem: zielono ma w głowie i fiołki w niej kwitną Ot i cała Betbert nasza, pro natura taka :lol: Ale duch w niej bojowy.
  20. Tak, Wasyl!!! :multi: [COLOR="Pink"]jak mój szwagier hi hi hi hi hi [/COLOR]
  21. aaa, bo myślałam, że ona w takiej depresji. Głupolka, miała dom, to z niego zwiała i teraz się zatkało.
  22. :megagrin: Nie podsyłaj pomysłów, bo Betbecika nie znasz. Ona nazbiera po drodze, gołębi, kotów i przyfrunie skuszona. Zasadzi obok budy rosiczki i będzie zyła długo i szczęśliwie :lol:
  23. To pospaceruję z Kubusiem póki co. Szukamy domu.
  24. Posiwiała czy co? Przeciezx ona młoda jeszcze. Trzeba chyba na trójmiejskie wrzucić.
×
×
  • Create New...