-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hura, hura, hurra! :cunao: :BIG: Dziękujemy Mareksy!!!!!!!!:loveu: Misiak bedzie taki szczęśliwy, nalezało mu się!!! A budę już widział, obejrzał mieszkanko? Kto miał kaganiec? Dora czy Aramis? Ale się cieszę :multi: Czekam na fotki, dużo ma być. I pozostałych psów też. [SIZE="1"]A brązowa - to chyba z tej radości aramisowej - pokazała nam swoje oblicze hi hi hi WKURZA MNIE TO PRZESKAKIWANIE POSTÓW!!!
-
Śliczna jest :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/52/69a29bfac4928c9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/52/57c977e5072ff8a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/52/ff00142218a0a2be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/52/d4851b53a1098f1b.jpg[/IMG][/URL]
-
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zawsze to coś. Rany, on mógłby jeszcze komuś sprawić tyle frajdy. Wystarczy popatrzeć na zakochanego w piłce Dino... Poprosze o fotki z piłką. -
Taka szansa betbet. trzeba było przeprowadzic wywiad na temat: Co Pan sadzisz o nieodpowiedzialnych właścicielach, którzy puszczają psy luzem?
-
Zgadza się!!!! Właśnie z szaliczka pani uszyła Tofi kubraczek :lol: Betbet, ochrzań faceta :evil_lol: Jeszcze Pikusia zgubi.
-
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No co? Sie ogłasza, to się wie :eviltong: ludzie listy piszą... Oto kompletna dokumentacja: [B]mail I.[/B] [I]Witam, pisze w sprawie "WEGIELKA" - tak naprawde wabi sie "NIKOŚ". Dzwonilam przed chwila do schroniska ale jest prawie polnoc i kazano mi sie odezwac rano. Pozwole sobie zadzwonic rano do schroniska i umowic sie na odebranie mojego pieska. Pozdrawiam . Anna Sz.[/I] [B]mail II [/B] [I] Witam , tak to moj piesek , jest juz z nami w domu ze swoim starszym kolega Hukim (nasz drugi pies), jest wykapany , troche sie zmienil z wygladu (lekko posiwial) Te 2 miesiace w schronisku troszke sie na nim odbily ale juz doszedl do siebie i zwiedza stare katy w domu. Dziekuje serdecznie za to ze dala Pani te ogloszenie i moze je Pani ze spokojnym sercem wykasowac. Jeszcze raz dziekuje bardzo i pozdrawiam serdecznie. Anna Sz.[/I] Brązowa, masz rację, mnie też coś tknęło i wystawiłam z tym tytułem. I tak info do Pani dotarło. Ech... cieszę się jak cholera :multi: -
Justi, BRAWO! Pokonałyście paskudztwo. Ze szkieletorka wyrosła śliczna kluseczka :lol:
-
:evil_lol: Biedna Maupa, o rety... same krówki. CUDNE!!!!!!!! Cudne i już, ja uwielbiam takie. Chciałabym ten duecik ze staffikiem, ależ to psia demolka musi być. Tymczas to jacyś kamikadze :evil_lol: Zorka miód-malina, maluch zresztą też. Przygotujcie się na bitwę. Maupo, skąd ty enrgię życiową bierzesz? Bo na mnie kosmiczna to już nie działa.
-
To mi lzej, coś tam wykombinuję. A tu dzisiejsza, awaryjna Tofi. Co myslisz? Będzie dobrze, nie? Idziemy na spacer?
-
No to powodzenia Dede :lol: Niech się grosikiem sypnie! Brązowa, to on, nieduży jest do połowy łydki (mojej):
-
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
W domu, w domu, w domuuuuuuuuuuuuuuu!!! :cunao::cunao: Właścicielka wypatrzyła go w ogłoszeniu, rozpoznała i zabrała. Pisała do mnie wczoraj w nocy, nocą dzwoniła też do schroniska. Dzisiaj NIKOŚ - bo takie jest jego prawdziwe imię - jest już wykąpany i szczęśliwy. Rozkoszuje się zwiedzaniem domowych kacików i towarzystwem starszego kolegi Hukiego. Najważniejsze, że odnalazł swoich ludzi. -
Ale ładny! czy prawie jak hovawart robi taka roznice?ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak, Wasyl!!! :multi: [COLOR="Pink"]jak mój szwagier hi hi hi hi hi [/COLOR] -
Beksa-Czarnula zaadaptowana i jest dobrze !!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
aaa, bo myślałam, że ona w takiej depresji. Głupolka, miała dom, to z niego zwiała i teraz się zatkało. -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To pospaceruję z Kubusiem póki co. Szukamy domu. -
Beksa-Czarnula zaadaptowana i jest dobrze !!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Posiwiała czy co? Przeciezx ona młoda jeszcze. Trzeba chyba na trójmiejskie wrzucić.