Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Sama widzisz. Toż to szok!!! Może ja niepotrzebnie byłam dla niej taka niemiła, gdy odpisywałam na maila? :hmmmm: znalazłyśmy sobie zajęcie, a niech to...
  2. taaaa... przeczytałam Tinie wszystkie wasze złośliwości i propozycje. To mądra istota jest. Nic skomentowała, poprosiła tylko, żeby dedykować wam to spojrzenie: Słuchajcie ciotki-mądrale. Dostałam takiego maila od ludzi chętnych na Zigi. Tę małą owczareczkę z giełdy wigilijnej: Suczka którą mam jest po zastrzykach podobnych od sterylizacji nie może mieć potomstwa . A znajomy pytał się Pani o suczkę w moim imieniu ponieważ byłam w pracy. Chętnie przyjmę Zigi lecz nie mogę zgodzić się na sterylizację. Mogę za to zapewnić panią że podobnie jak suczka która opiekuje się obecnie otrzyma ona zastrzyk który ma podobne działanie. Dla Patrolu Trójmiejskiego mogę przedstawić te zaświadczenia wydane przez dr. Weterynarii. Jeżeli interesuje się Pani dalej adopcja to proszę o odpowiedz chętnie ja przyjmne Pozdrawiam Iwona S.... Okazuje się, że ona mi łaskę robi, bo mnie adopcja najbardziej interesuje. Ludzie są dobrzy, oni dla nas wszystko zrobią. Biedulka, ile lat ona te zaświadczenia musiałaby zbierać. Takie poświęcenie, szok. Ale mi cisnienie podniosła...
  3. Dlaczego sanepid???? A co, w budnej pościeli leży?
  4. Nuuudy... zasypało, zamroziło, trzeba w domu siedzieć. Telewizję oglądać. Pynia z TZ-etem ruską preferują. Te jak dnia każdego - rywalizacja. Ropuszko, oddaj mi oponkę :placz: Spór nierozstrzygnięty bywa godzinami... A Wiewiór nieuczesany jet. Nie chce - trudno. Polegniemy na kołtunach, to się wytnie
  5. Fellowapirro :loveu: Nie budźcie pieska, który spi!
  6. Słoneczna strona życia :lol: Na łep, na szyję :evil_lol:
  7. To on???? :crazyeye: :lol: Przecież to groźny pies, tez jakiś bullowaty się zrobił! I odmłodniał, rany, jaki przystojniacha. Słoneczko, ty masz rację kobieto. Moja Pynia już mnie łapą trzaska, gdy coś jej się nie podoba, a jak jęczy... Dawaj foty.
  8. Pojęcia nie mam, bywa, że suka ma pierwszą cieczkę już w wieku 6 miesięcy. To bywa różnie. Do roku pwinna dostać. Ale nie znasz dnia ani godziny :evil_lol:
  9. Ale super kociambry :lol: CHOPIN wymiata :evil_lol:
  10. Wiesz, z weterynarzami to cięzka sprawa czasem. Znam takich, którzy niechętnie podchodza do sterylek. Wielu z nich to tzw. stara gwardia, a niektórzy po prostu boją się powazniejszych zabiegów. W mojej miejscowości wet nie wykonuje sterylek ani kastracji. Nie potrafi i nie ma odpowiedniego pomieszczenia. Jeżdżę do weta do Olsztyna, ten sterylizuje przed. Ja jedną z moich suk sterylizowałam po pierwszej cieczce. Co się nalatałam i nadenerwowałam i naodganiałam wiejskich psich adoratorów, to możesz sobie wyobrazić. Z drugą przechodziłam ropomacicze. Paskudna sprawa, suka ledwo przezyła zabieg.
  11. O ja, o ja... Biedny mały :shake: I nie potwór wcale :lol: I dalej po domu szaleje? Ma minkę, która mówi: Chory jestem.
  12. Brązowa strylizowała Sagusię przed. Porozmawiaj z Brazową, ona wie najlepiej. Myślę, że ciężko będzie ją upilnowac, bo to temperamentna dziewczyna, a absztyfikantów u was dpstatek :evil_lol:
  13. Charly, podziwiam odwagę i determinację. Ocalilaś fantastycznego psa! Fajny jest, wierzę, że szybko znajdzie dom. Morda taka kochana.
  14. O rany. A czym to się objawia? Jak on teraz, chodzący jest?
  15. 6 tygodni? To telewizja kłamie, bo mówili, że od soboty ocieplenie ma być :placz: Mareksy, w takim razie - ślicznie go ugłaskałeś! :lol: Moje psy też śnieg lubią, zajadają się nim z apetytem. Mówisz, że to absztyfikant Dory? I co teraz, jak nie upilnujesz to cię przecież zjemy! :evil_lol:
  16. Witajcie Nelsonowe kobiety!!!! :lol: Jakbyco, to do mnie też można foty wysłać, bo ciotki coś je kiszą: [email protected] Chciałam tylko dodać, że Brązowej psy to wszystkie takiego rozbestwione w nowych domach. Ciekawe dlaczego?
  17. :evil_lol: Noooo, to kawał bulwy z niej!!! :evil_lol: Słodziątko, nie można się na jej foty napatrzeć. Ona nawet doopkę ma z wyrazem :lol: Całowac mocno Skrzacika!!!!
  18. AAaa, Brązowa, ja ci zapomniałam o tej walentynce powiedzieć :splat: Można było głosowac raz dziennie na walentynkę Betbecika, ona stworzyła taką dla psiaków. Głosowałam codziennie z 4 kont :evil_lol: - 2 w pracy i 2 w domu. Wacikowie, świętujecie z Kilerkiem? :lol: :multi: Co u was słychać?
  19. AAaa, Brązowa, ja ci zapomniałam o tej walentynce powiedzieć :splat: Można było głosowac raz dziennie na walentynkę Betbecika, ona stworzyła taką dla psiaków. Głosowałam codziennie z 4 kont :evil_lol: - 2 w pracy i 2 w domu. Wacikowie, świętujecie z Kilerkiem? :lol: :multi: Co u was słychać?
  20. Kociak malutki jeszcze, ale super razem sobie żyją :lol: Evaz, he he nie przyszło mi do głowy, że to sterylkowe postrzyzyny. Wygląda ładnie i już. Prosimy o więcej fotek i opowiadanko. Figa musi być chyba ogromnym pieszczochem, co?
  21. Już tydzień go ogłaszam na a. i naszych. Żuczka musze zobaczyć. Olka do szefa muszę wysłać.
  22. Pójdzie do domy czy nie? jak myślicie?
×
×
  • Create New...