I jeszcze 2. Śliczny jest :lol:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/65/f66b2df7d6ae1a99.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/61/8138262fdf46c3ef.jpg[/IMG][/URL]
Rudas urodziwy :lol:, nie ma strachu. Sznaucereczek dramat... czekamy na zrobienie cuda.
[SIZE="1"][SIZE="2"]Ja tam zapukałabym do Słoneczka, Dianka nie musiałaby sama z kotami siedzieć. Poprosimy o tymczasik? Potem bić się przeciez o niego beda[/SIZE] [/SIZE]:scared:
Brązowa, trza cię cieszyć z tej ankiety! :multi:
Killer jest taki, jak go opisywałaś :lol: CUDNIE!
A jak chcą szczekuchę, to niech przyjdą do schronu po kolezankę dla Killera.
Nic dziewczynie nie będzie :lol: Od pobytu w domu organizm sie nie rozreguluje, do dobrego szybko sie przyzwyczai.
Ona taki słodziak, niech ma swoje babskie przywileje zaleznie od humorku.
Brzuszek bardzo ładny.
No proszę, jaka zmiana: "uroczy grubasaek" :cool3:
Do innych to nie jesteś Brązowa taka tolerancyjna :nono:
Reszta same wspaniałości. Fellunio wygląda niczego sobie, ściskam mu łapkę!
Mało, że sama oglądała, to mi jeszcze przykazała :cool3:
Oglądałam i ogladałam, aż się TZ-et wystraszył i kazał zamknąć.
Lecimy Bajek, moze czas na domowe egzorcyzmy. Sprzedamy dusze za dom dla Bajka!
ABSOLUTNIE, są super!
Tylko jakoś mi wczesniej umknęły :roll: Bo odkąd padł mi komputer wcześniejszy, to już nie moge dobrać się do fotosika nelonika, wcięło mi hasło i loging.
Mam już foty, bedę kleić ogłoszenia.