Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Pamiętam. Dzisaj 25, rocznica. Tyle miesięcy, lata minęły. To mój pierwszy sopocki pies pożegnany na dogo. Zawsze będę ja pamietać. Śpij spokojnie psino [ ' ]
  2. Mam jeszcze jedna fotę z "cała" Wiewiórka. Dać, ona tak super?!
  3. [quote name='Bila']Do zdjęcia:diabloti: Maupa weźmie chyba bejsbola, jak to poczyta:mad: albo innego kijoka:-x:evil_lol:[/QUOTE] Haaa... niech tylko spróbuje, to swoje prosiaki bojowe z łańcucha spuszczę! One z bejsbolem jak z patyczkiem. Uczone! :jumpie: :sweetCyb: Maupo, odłączyli cię znowu? :razz:
  4. :evil_lol: To szybko czesz!!!!
  5. Pipi, brawo!!!! :multi: Zuch kobieta z ciebie!!! A Pana wójta pięknego zapytaj, jak gmina wywiązuje się z obowiązku opieki nad bezdomnymi zwierzętami!
  6. Pewnie tylko nosek mu nią posmarowali :diabloti:
  7. Ba, no któż by się nie martwił. Dużo sił wam życzę!!! Wytrwajcie dziewczyny! Zosieńko, walcz, masz dla kogo!
  8. Pieknie Kasiu napisałas... Życie z Sendi było wjatkowe, ten watek był jedyny taki, wy jesteście niepowtarzalni. Nie wyobrazam sobie, że mogłoby tu być jeszcze radośnie. Nie za TM, jakoś tak nie pasuje tu historia Sendi, mimo wszystko.
  9. Spokojnie, nikt go nie będzie usypiał. Brązowa, co ty miałas na myśli?
  10. Jednak??? Cholera, szukałam na stronie gdyńskiego schronu ogłoszenia o niej, ale już zdjęli. Brązowa, nie mogę znaleźć na dogo watku Rity, usunęli czy co? Masz jakieś jej foty?
  11. Chyba dam go znowu na a.. Sama nie wiem, co robić. Mam 13 psów, które wisza już kilka miesięcy, nikt o nie nie pyta :shake:
  12. Wystawiłam go!!!!!!!!!! Brązowa, napisałam krociutki tekst i przeszło.
  13. Frolik wsadzony do ogłoszeń. A rudaska wystawiamy?
  14. Taaa... na tym wątku trudno być "na bieżąco" po 1 dniu nieobecności :evil_lol: Pokątny handel, wyzywanki, korupcja na szczeblach weterynaryjnych, pogadanki o modzie. Sie dzieje!!!! A dlaczego Mój Perz ma taki smutny pychol, co??? Czego mu nie dali? Wycałować!!!!
  15. Kończy mi się już repertuar słów na okreslenie fotek mareksego. Powiem tylko: ZACHWYCAJĄCE!!! Wolne, szczęśliwe psy. Oba piękne! A na jednej fotce Dora wygląda tak, jakby zwierzynę wystawiała :lol:
  16. Ja też zazdroszczę!!! :lol: Jej we wszystkim do twarzy, nawet w budzie :evil_lol:
  17. Enusiu, jak tam "na froncie"? :lol: Co u was słychać?
  18. Podesłałam link Brązowej1, będzie wiedziała, jesli ktoś jej poszukiwał w sopockim schronie.
  19. Szkoda... cięzko będzie o dom. Trudno trafić na zwierzoluba bez zwierząt. No nic, przecież musi się jej udać, szukamy dalej ;)
  20. Eniu, wiesz, jak o tym samym pomyślałam, gdy przeczytałam wpis Pipi. Wiejscy listonosze... wiadomo "Wolna Europa" No nic, teraz przynajmniej wiemy, że na dogo są Ludzie i marni ludożercy. Ale przecież damy radę! ;) jak będzie trzba, to staniemy za Pipi murę i poradzimy sobie z bezdusznymi urzędasami!!! Dzisiaj wysłałam 2 paczki z rzeczami dla psów i martwię się, że będą przyczyną jakichś głupich domniemywań. Pipi, głowa do góry! Sama mieszkam na wsi, wiem, jak życzliwi są sąsiedzi i gminne urzędasy - mogłabym książkę napisać, bo pomagamy rodzicom naszych uczniów w borykaniu się z ich niekompetencją :evil_lol: Kij im w oko! Wychyliłaś się ponad przeciętność, masz przerost serca, więc spać spokojnie nie mogą. To uczuciowe karły, taki polski folklor. Jak sunie po sterylce, doszły już do formy?
  21. Dostałam pierwsze zapytanie od bardzo miłej osoby: Witam.Chciałabym wiedzieć dokładnie,jak ma wyglądać opieka nad psem-piszecie o problemach zdrowotnych...:( Wiek nie ma dla mnie znaczenia...Mam niestety 3 własne psy,wilczycę,collie i corgi-same suczki,bardzo przyjazne i miłe-czy znajdzie z nimi kontakt?Teraz przeprowadzam się do malutkiego domku z ogródkiem,psy miałyby możliwość być niemal cały czas na dworze-tylko dlatego uwazam,ze mogę wziąć 4 psa...a Ona mi się bardzo podoba.pozdrawiam i czekam na odp.... Cioteczki odpowiedzcie na pytanie, bo ja nie mam pojęcia. Podałam pani Iwonie link do tego wątku, więc może tu zajrzy.
  22. A wiecie cioteczki, że ja dzisiaj ogąldałam sobie zdjęcia uśmiechnietego, domowego misiowego pychola :lol: Rany, nawet nie wiecie, jak on wspaniale trafił! Najlepiej jak można. Mama jego właścicielki z duma opowiadała mi dzisiaj o wswojej córce (studentce) i jej decyzji przygarnięcia psa ze schroniska.Cała historię Misia poznałam "miłości od pierwszego wejrzenia". Gdy zobaczyłam fotki w felefonie, coś mi zaskoczyło, że ten pies był na dogo :lol: Znam Marlenę osobiście, urodzona psiara, kociara... resztą, czego ona w domu nie miała. Misiu ma raj, ci ludzie kochają zwierzęta. Bedzie sobie przyjeżdżał na wywczasy agroturystyczne i spędzał dnie na wesołych gonitwach z owczarkowata panią. Bardzo kocha swoją Panią, towarzyszy jej na każdym kroku, pomaga się uczyć. Ma wybitną cierpliwość do wspólnego powtarzania materiału. Grzeczny. Ulubieniec sasiadów. Aaaa i wyglada już inaczej, to domowy pieszczoch o uśmiechniętej mordce.
  23. A wy sprytnie i spostrzegawcze jestescie :lol: Z tym laniem to się mam, ale coż... tak mi się trafilo.
×
×
  • Create New...