-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To pokazuj nam jamniczkę też :lol: Fajnie, że masz takie zgrane stadko. Jak sprawuje się Fix? Kotki całe? -
[quote name='ockhama'] Ori sama jast jak wielkie nieusłuchane dziecko... i zawsze nim będzie, tak ma :talker: :megagrin: Machniom? :diabloti: Chociaż... :hmmmm: będe stratna na kilogramach...? Chyba? [/QUOTE] :evil_lol: ale jej ADHD przy bulwach jakoś przygasa, białasy działaja wyciszająco. Noooo... te kilogramowe straty nie byłyby tak dramatyczne :oops: Przychylam się do propozycji kupna przez Bilę aparatu. Tak nie może być, że labasa nie ogladamy i zmusza się nas do wyczerpujacego wysiłku intelektualnego (patrz: wyobraźnia)! Forum to forma rozrywki i odpoczynku ma być. On też bialas ostatecznie!
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak, domowy! Ma piłeczkę, słoneczko i widać, że jest z niego dumny. Śpi taki odprężony, wyluzowany, aż się do tych fotek usmiecham :lol: -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, ale Pani Maria go podtuczyła ho ho ho :lol: A taka mizerota do schronu przyszła... Do twarzy mu z tym słoneczkiem, co? -
Dziękujemy wszystkim głosującym cioteczkom :loveu:, kto nie będzie spał, to nakręcamy przed 24, teraz będą zbijać.
-
Hihihi, to wsiądź na Sage i oknem do gabinetu, jesli drzwi zamykają. Pieknie się wybarwiła,mniodzio!
-
[quote name='ockhama']A Szekspir dzięki niej już nie zadręcza Ori... bo teraz sam jest zadręczany przez Colette :diabloti: a na marginesie to malusie "słodkie bulwiątko" ma pełne łapcie roboty - musi zadręczać jeszcze i Ori, żeby było sprawiedliwie... a ma w sobie wiele energii, wielką ciekawość świata i wiele pomysłów na życie... do czego służy kamień na łące? [/QUOTE] Ha ha ha, czyli ma filozoficzne podejście do życia. Moze poszukuje [B]tego[/B] kamienia? A moze właśnie go znalazła i stąd ta zaduma?! Talentliwa jest... Ori to oaza cierpliwości, wspaniała suka. Tak przeglądałam sie kiedyś krakowskim fotkom i naszła mnie refleksja. Przecież ja od dziecka marzyłam o długowłosej ON-ce. Skąd te bulwy u mnie? Czy Ori traktuje bulwiszony jak nieusłuchane dzieciaki? Maupo, a ten krzaczek to nie modrzew? Taki szczepiony, rośnie w dół. Krakowskiej hybrydy botanicznej nie kojarzę zupełnie...
-
hahahaha, to powienm szczerze, że ja tym dziopom tez tak robiłam, ino furczało!!! A co :oops: Ide znowu pofurczeć.
-
:evil_lol: Trzeba przyznać, że alergia rozwija się wyjątkowo pęknie. Ona ma chyba uczulenia na wszystkie kwiaty. Co otoczenie to inne zapylenie. Podejrzewam, że ona pompuje te skrzydła kichając :razz: Brązowa, to masz teraz czterołapego latawca!
-
[quote name='ockhama']Colette :-( słowacka [I]garażowa hodowla[/I]... :cool1: Jeszcze nie... ;)[/QUOTE] Biedna musiała być. A takie słodkie, sliczne bulwiątko. Ale szczęsciara :lol:, Szekspir ma teraz wielka i małą siostrę. Tylko mu pozazdroscic! Patrzę na wasze foty i mam wrażenie, że w obcym kraju mieszkam. U nas drzewa i krzewy nawet najmniejszych listeczków jeszcze nie mają, kwiaty dopiero wyłażą, trawa ledwo, ledwo... Zabrałyście całe słońce :placz:Oddawać!!!!
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
A jesli znam to co? Sądzisz, ze pójdę z tym do kogoś, do kogo nie mam zaufania? Rozgłosze na dogo i uniemożliwię działanie? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
O ja.............. szok. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mam wieści z nowego domu! :multi: [I]Dzięki za Baltazara jest cudowny. tak wygląda po pierwszej dobie w nowym domku. Jest czysty i kochany.DO usłyszenia pozdrawiamy Hania i Adam.[/I] I to, co lubimy najbardziej :loveu: domowy słodki buldożerek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/107/c6a79a2a4fc64cc5.jpg[/IMG][/URL] Odsypiamy schroniskowy stres: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/106/b15cdca8a3c8a1ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/00cd1be42f9e2cfc.jpg[/IMG][/URL] Z Pancią :loveu:, malutki piesek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/20ee45463932265e.jpg[/IMG][/URL] Pozdowienia dla cioteczek :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/107/b1ab5178e4220a46.jpg[/IMG][/URL] Jak one w domach się zmieniaja, już nie ma tej zatroskanej minki. Teraz cały jest słodyczą. CUDNY!!! -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I zadzwoniłam, nie wytrzymałam :oops: Wszystko dobrze, grzeczny, nie brudzi w domu, nie ciagnie na smyczy, nie hałasuje. ZUCH!!! Czuje, że będziemy dumne z niego. -
Dostałam wiadomości od włascicieli naszej astusi :multi: Pani Kasiu, dziękuję!!! Ma na imię Lara, oto co u niej słychać: [I]Witam! Jest bardzo mądra i grzeczna w domu! zdarza sie jej siknąć czasami ale to juz jak za duzo wypije! ogolnie jest nauczona czystosci , poczuła troche zabardzo swobode na dworzu i przestala sie sluchac hehe ale ogolnie nie mam z nią wiekszych problemow! nie gryzie mozna ją zostawić samą w domku bez zadego problemu :) jest kochana i bardzo wdzieczna ! lubi pieszczoty i zabawe! Potrzebuje wychowania ale to akurat nie problem :) damy jakos rade obydwie ;) to byl właściwy wybór :) nazwali ją w schornisku Laura a ja od pierwszego dnia zaczełam wołać do niej Lara i bardziej na to reaguje takze została ochrzszczona przezemnie imieniem Lara :)[/I] Foteczki, które tak kochamy :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/31159b9ce72e7020.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/61612a3738d3404f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/46ea2d4e62c3e23c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/29b79849ac4101d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/89db8a083cbc388b.jpg[/IMG][/URL]
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy wytrzymam [B]kilka dni[/B] :roll: Może zaraz zadzwonię? :hmmmm: -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
[quote name='niufek']Owszem , zalozylam kiedys taki watek i co? Bylam naiwna ,dalam sie namowic i zalozylam .Teraz wiedzac to co wiem ,juz bym tego nie zrobila .Ten watek byl bledem ,ale kazdy z nas popelnia bledy prawda??Jedni mniejsze ,jedni wieksze .Trudno .Sztuka jest sie do bledu przyznac . Bylo nie bylo ,ale w postepowaniu tej Pani wiele sie zmienilo : ma fundacje jak widze , prowadzi wszystko legalnie bez niedociagniec .W tej chwili ,to raczej zasluguje na pomoc niz wyciaganie starych brudow . :lol: :lol: :lol: jakie zmiany, az miło się czyta. To poproszę zdjęcie szczęsliwego Perraszka. Żeby nie było tak gołosłownie. To jego watek, wątek psa, który po adopcji do Niemiec nigdy się nie odnalazł: http://www.dogomania.pl/forum/f28/perraszku-gdzie-jestes-pytanie-bez-odpowiedzi-16743/