Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote=brazowa1;10711483Smialo jako jadgterierka mozna oglaszac,nie myle sie? :;)[/quote] Jak najbardziej :) Moja sunia welsh, ma lat 11. I mimo że miała usuwany kamień to zęby ma w gorszym stanie.. Ta wygląda ma łoda sunię
  2. Jak to do połowy uda??? myślałam ze taki pod kolanko. To może on jest wypłowiały airdale ?
  3. jaka pieęękan :) cudowna po prostu
  4. Piesek jest w schronisku w ostrowii maz. Idusiek co za przemiana :) On jest śliczny - wyglada na lakelanda, no powiedzmy przerosnietego lakelanda :) (chyba że sie mylę, trudno ocenic jego wzrost. L terier ma w klebie ok 32 cm z tego co pamietam) [URL]http://www.dkimages.com/discover/previews/920/90023019.JPG[/URL] [URL]http://www.datingpuppy.com/Breeds/breed_l/LakelandTerrier1.jpg[/URL]
  5. Czy są nowe wiadomosci o Bąblu ??
  6. Terierek sie przypomina . A suczki akceptuje ?
  7. A ja nie widze zdjeć :(
  8. Przypominamy o psie który bardzo cierpi..:(
  9. obejrzałam fotoalbumy. Jakie piekne psiaki, prawie rasowce i cudne kundelki. Niektórym oczki sie śmieja ale cześć z nim ma ogromny smutek w oczach :(
  10. Bonis się przypomina. Wciąż szuka domu.
  11. Jest przepiękna :)
  12. niestety dalej walczę z brzuchem Boniego :(
  13. Dzielna dziewczynka z tej Sary. Moje psiaki po pierwszych pomrukach pochowały się w domu..
  14. Browo. Jestem pod wrażeniem
  15. Pysiu dziękuję. Moze ktos zechce tego pluszaczka
  16. moze w ksiażkach tak napisane ale niestety z tego schroniska dziewczyny zabierałay młodza sunie po sterylce
  17. A ja zrozumialam że matka tych szczeniaków ma już dom
  18. Boni ma potworny rozstórj żołądka. Mam wrażenie że to co przytył przez te kilka miesięcy zdąrzył już starcić...
  19. Do szybszego trzebyby napisać...
  20. mam nadzieję ze nie bedzie miała okazji bo ktos szybko adoptuje. Kiedy sterylka?
  21. jaki biedny psiak. nowe fotki by się przydały
  22. mnie on wygląda na malamuta :)
×
×
  • Create New...