Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. POdnoszę - jest piękny
  2. Jaka sładka :) cudna
  3. A ja nic nie wiedziałam. Jak Ewa daje sobie z tym radę? Przygarnęła Bonosię i tę sunię z wrocka i teraz pomaga temu biedakowi.... Ewa jesteś wielka.
  4. Czy on ma krzywą łapke czy tak wyszła na zdjeciu?
  5. To pewnie bardzo przeżyje rozstanie z nią....:(
  6. Bąbel w górę. A jak udawała się go szczepić jak bez obroży lata?
  7. A miała sprawdzana tarczycę?? Moja suka ma problemy skórne przez niski poziom T4
  8. Bonis juz w kojcu. Po kartce ani śladu zato przy furtce walały sie gotowane kartofle - podstawa diety każdego psa Zabrałam go nie po to biegam z nim po wetaćh żeby jakis ciolek mi go ziemniakami rozpychał. Ciekawe co jutro w kojcu zastanę Pieprzony miłośnik. A jutro zadzwonię do SM i powiem że jak pies bedzie chorował to oskarże tego miłośnika o próbe orucia psa.
  9. Andziu poszła wpąłta na hotelik 100
  10. no własnie byłam pewna tych uszu..
  11. Znalazłam takie zdjecie na wątku łódzkim [IMG]http://images25.fotosik.pl/77/2c3058eb5ae23b0b.jpg[/IMG][U][IMG]http://images34.fotosik.pl/264/ba1374fe73bf1572.jpg[/IMG][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67186[/URL] #2 [U]czy to nie ta sama sunia???[/U]
  12. Waldek a gdzie on jest?
  13. Właśnie rozmawiałam z mamą. Wczoraj szukała mnie Straż miejska...... Olga 132 wykrakałaś.... Już wszysko wyjaśnione ale dowiedziałam się że Boni był dokarmiany...... Dziś wraca do kojca :(
  14. A może jakąś akcje mailingową zrobimy??
  15. Chyba zabiorę go do kojca, bo nie chcę żeby go debil dokarmiał...
  16. idę dzis do banku . nr rachunku proszę,
  17. No i doigrałam się. Ktos na furtce umieścił notkę w której grozi mi konsekwencjami za zagłodzenie Boniego.:(
  18. gdzie wysłać pieniądze???
  19. Wysłałam maila wczoraj. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  20. no to macie: [IMG]http://images24.fotosik.pl/264/8a128dcea59f3a65med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/342/f2171f3ca259172cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/349/0b8b3b94c04da6fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/263/68efa83fafb7e4f3med.jpg[/IMG]
  21. No ciotka Anda... Specjalista od skrainych przypadków: Łysa Zaria, Diuna z nowotworem....
  22. Przepraszam nie znam wątku od poczaatku. Kto płaci za pobyt suni w lecznicy?
×
×
  • Create New...