Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Gratulacje. to wyjatkowa sunia :) Poszłam waszym sladem, u mnie zostaje moja juz nie tymczasowa Klusia z Zamoscia:)
  2. [quote name='Tola']Klusia szuka najlepszego z domków:lol:[/quote] Już znalazła ;) U nas:diabloti:
  3. Zbójini możesz założyć jej wątek na owczarku? nie mogę tam pisać....
  4. No wiec sunia u mnie, ale nie jest tak jak sobie zaplanowałam. Hania z mezem przywieźli ja na działke w sobotę o 7 (dziękuje :)) . Zjadła pobiegała, pojechaliśmy . Wracam o 10. nie ma psa. Koszmar :angryy: Jeżdziłam po okolicy i znalazłam ją. Siedzi teraz w kojcu. Nie jest szcześliwa :( I kombinuje jak z niego wyjść. Niby kojec przykryty od góry siatka, ale taką cienką. Jak sie bardzo uprze to może ją zerwać... Niestety innych warunków nie moge jej zapewnić. Na działce była, sprawdzała: nie ma dziur (prąty brak siatki), ani podkopów (fundament 50 cm w głąb). Ona musiała niedzy prętami sie przecisnąć... Sunia jest cudownie przyjacielska, kochana, szuka kontaktu z człowiekiem. Na smyczy ciągnie ale da sie wytrzymać. Skóra z łupierzem, a sierść obraz nedzy i rozpaczy. Połamana przy samej skórze, sucha okrpna. Sunia dostaje aniprazol, i potraktowałam ja fipraksem. Ma również rozstrój żołądka. Ona bedzie pieknym psem, maske ma ciemno rudą. Bedzie piekna. Myślę że rok to ma maxymalnie, zachowuje się szczenior . Komu taką cudną kochaną sunie??
  5. Rozmawiałam ;) Wieczorek porozmawiam z właścicelem i przekaże nr telefonu.
  6. Dziewczyny jesteś wielkie. Dziękuję. Niestety nikt nie dzwonił....
  7. Wczoraj stanęło drugie uszko..... Ja ja chetnie wyadoptyje ale pod warunkiem ze bedzie miała takie warunki jak u nas: łózko do spania , psy do zabawy. i ludzi do kochania..:evil_lol:
  8. Fotki psiaka [IMG]http://images26.fotosik.pl/319/32994f742fed6bddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/55/112e9ab01fd4f856med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/453/b79521d61aaa6242.jpg[/IMG]
  9. no dziewczynu gratulacje :) Sznurek badź szczęśliwy w nowym domku
  10. Jolu , Idusiek dziekuję :)
  11. O matko jaka bieda....
  12. [quote name='funia']Beka ,czy poprosić kogoś o ogłoszenia ??[/quote] Funia, nie pali sie :razz:,
  13. Najdalej do wtorku ma trafic do mnie. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Szuka domu.
  14. Mam nadxieje że bedzie szcześliwa po tym co ją spotkało...
  15. Mogę jej dać dom tymczasowy, jeśli tylko gość ja odda
  16. Labusek się przypomina , szuka domu pilnie
  17. Pewnie zima wraca i Sznurek chrust zbiera....
  18. [quote name='Torusia']a z klusi to naprawdę piękna pannica:lol:[/quote] To prawda :) A tak się pieknie uśmiecha [IMG]http://images49.fotosik.pl/54/d5ca54ebd2b583a8med.jpg[/IMG]
  19. Teraz to z niego zaden znureczek, raczej lina okrętowa :evil_lol: Jest śliczny
  20. To jest ogłoszenie które z allegro. Oddam przeradosnego Labradora bez rodowodu. Pies ma trochę ponad rok, jest szczepiony. To szalona radość w złotym kolorze. Niestety z jego temperamentem nie radzi sobie reszta rodziny i stanowczo zażądała natychmiastowego pozbycia się psa, nie zgadzając się na szkolenie, czy kastrację mogącą uspokoić pieska. Szkoda mi zwierzaka, ale niestety wszystkie próby jego zatrzymania spełzły na niczym. Sprawa bardzo pilna!!! Podaję link: [URL]http://www.allegro.pl/ite...ador_oddam.html[/URL] Rozmawiałam z włascicielem, uswiadomiłam zagrozenia... Żona boi sie i niestety pies musi odejść. Jest wychowany z dzieckiem (dziecko w wieku przedszkolnym nie boi sie i swietnie sobie z psem radzi). Pies nie jest agresywny, ale bardzo żywiołowy. Dom pilnie poszukiwany. Pies jest w Warszawie.
  21. Podrzucam maluszka,
  22. Biedny, samotny, niechciany :(
  23. [quote name='Folen']Haniolek wyślij zdjęcia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wrzucę je tutaj...[/quote] no to czekamy
×
×
  • Create New...