-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
beka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Idusiek sprbuj je do Metra wrzucić. ślicze dziewczyneczki :) -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
beka replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Podnosze ....... -
Akord piękny rasowy ONek zostawiony przy drodze, MA NOWY DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Ale on piękny, ale ogniki w oczkach ma :razz:[/quote] Ma, ma :) Ale jest bardzo fajny. Troche próbuje mnie zdominować, ale sie nie daje. Nie jest agresywny, głaskalam go podczas jedzenia, ale miski nie bedę próbowała zabierać - tak się rzuca na jedzenie że mogłabym w tej konkurencji wypać słabo... Jolu moge Cie procić o cafeanimal dla niego? -
[quote name='Zbójini']:multi: no to Beka dopinamy temat?[/quote] Zacytuje premiera : Yes, Yes, Yes Red Dingo - bardzo Ci dziekuję. Nie sądze żeby z Aza były problemy. Z dziećmi jest ok - trzeba ja tylko naucyc że skakanie nie każdemu si e podoba. Ona wogóle nie jest agresywna, tylko rozbrykana. Jutro sterylka - Kometa dziekuję, 2-3 dni i może jechać....
-
To czakam...
-
Jaki on pieęękny:)
-
[quote name='paros']Bruno jest w dzisiejszej papierowej gazecie Metro :multi: :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/quote] Jolu i to dzięki temu ogłoszeniu Bruno ma dom. Zamieszkał w Radości, w domu z ogrodem. Bedzie miał towarzysza zabaw - kotka :), juz próbuje się z nim zaprzyjażnic.
-
Akord piękny rasowy ONek zostawiony przy drodze, MA NOWY DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Akordzik sie przypomina i domku wypatruje [IMG]http://images50.fotosik.pl/60/543a0c699e66e27dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/325/fa54cfd1572b573cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/324/4f49c7f74d4a8c2bmed.jpg[/IMG] -
[quote name='Red Dingo']jutro sie z kontaktuje .. dostalam namiary od [B]zbojini[/B] postram sie obiektywnie ocenic czy dziewczynce tam bedzie dobrze .. czy ona sprawia jakies klopoty oprocz checi poszwedania sie ?[/quote] Szwendać też chyba nie ochoty, ona po prostu nie chciała zostać sama. Lgnie do ludzi, jest bardzo przyjacielska. Trochę ja trzeba podszkolić ale to bardzo fajny pies.
-
Fotosik nie przyjąc tych zdjęc dokumentów bo to nuie jpg, tylko bmp. czy ktos może pomóc to wstawic bo nie potrafię.... [IMG]http://images45.fotosik.pl/59/66f52264d8e08eccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/324/39c075862f25cda2med.jpg[/IMG]
-
Zawierzymy :) czekam na wyniki wizyty. Dziękuję
-
Przypominamy się :) Aza szuka domu
-
Mam do Andy fakturę i opis tego co było zrobione do wklejenia ale jestem w niedoczasie..może ktos pomoze??...to bym może przesłała na maila..
-
Ja w kwestii rodowodu. Czy Państwo odczytali tatuaż i sprawdzili że ma rodowód??? Z tego co ja sie orientuję to że pies ma tatuaż nie oznacza że ma rodowód. Owszem może mieć, ale nie musi... ja miałam suczkę ONKE z tatuażem z okręgu Warszawskiego i co ? okazałao się że był to tatuaż wykonany w schronisku ( w Krzyczkach) "całkiem przypadkiem" zbieżny z numerem ZK.... Pysiu, wiem że siu i qu były z rana :)
-
[quote name='Isabel']Czy już coś wiadomo???[/quote] Kicia ma dom. Zamieszkała u sympatycznej starszej pani :)
-
[quote name='majqa']Oj miałaś Maszo farta...[/quote] Miała , miała Iwona przesłała mi skan faktury i opis operacji ale wkleję jutro. padam na ns. A maszeńka nieświadoma ile tu ludków o niej myśli słodko śpi.... A Majqa ten mail do Iwony [email][email protected][/email]
-
Wieści od Iwony i Maszy Operacja trwała 4 godziny, Dr Janicki poskładał połamane kosci, ale z tego co wiem było cieżko. Odłamki wbiły się w okolice kręgosłupa. Gdyby z ta operacja się odbyła sunia byłaby wkrótce kaleką. Sunia czuje sie dobrze. Za 8 lub 10 tygodni wyjęcia inplantów które ma . Reszte powie Anda jak złapie drugi oddech
-
Operacja w toku.....
-
Nie ma jeszcze konkretnych informacji, jest podejrzenie że złamanie jest starsze niż myśleliśmy. Została uspiona i jest badana...
-
.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...
beka replied to ANETTTA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Zbójini']Boni wciągnął korpus ugotowanego kurczaka po rosole poza planowo w ciągu 3 sekund [/quote] Niezły czas :diabloti: -
Majeczko rozmawiałam dziś z Iwoną , wczoraj odpłynęła o 21 bo poprzedniej nocy czuwała nad Andą po zabiegu... Juz pisze dane których potrzebujesz czyli Czarna Anda - Iwona tel 516 123 787 i adres sfory Fundacja Na Rzecz Opieki Nad Zwierzętami [B]„SFORA”[/B] ul. Hołówki 3 lok. 116 00-749 Warszawa Majeczko teks jak zwykle piękny i wzruszający. A teraz robię za rzecznika....:evil_lol: Iwona dziś pojedzie do Sfory po wyciąg to go tu wskanuje. Bardzo wszystkim dziekuje za wpłaty na Laryske Maszeńkę. Dzis wielki dzień. Trzymajmy kciuki za operacje suni.
-
Owczarkowate ze schroniska szukaja domow-konin
beka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Łowcarki w górę.