[quote name='morisowa']Horacy to podrostek, a nie szczeniak :p [COLOR=dimgray](a i tak nie jest w moim typie i cieszę się, że jest jedynie tymczasem)[/COLOR]. Poza tym na ostatnim zdjęciu zostało uwiecznione, jak się nad nim znęcam :diabloti:[/QUOTE]
Matko, Ty go chcesz [B]udusić[/B]..:crazyeye: