Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Możecie podrzucić link do wątku szczeniaczkowego? Wyszukiwarka nie działa :(. Chcę wrzucic nowe fotki chłopaczków z cmentarza
  2. Widzę, ruch w interesie :). To super. Sunia śliczna i pewnie zaraz bedzie grzała dupcie w domku.
  3. Owca , jak tam Twoje maluszki??
  4. Moja sunia też tak łysiala i okazałao się że to problemy z hormonami tarczycy. Biedula
  5. Okropna bieda :(. A gdzie on teraz jest?
  6. Podniosę psiaki z Zamoscia
  7. I ja podrzucę. Redzik bardzo smutny :(
  8. [quote name='morisowa']Horacy to podrostek, a nie szczeniak :p [COLOR=dimgray](a i tak nie jest w moim typie i cieszę się, że jest jedynie tymczasem)[/COLOR]. Poza tym na ostatnim zdjęciu zostało uwiecznione, jak się nad nim znęcam :diabloti:[/QUOTE] Matko, Ty go chcesz [B]udusić[/B]..:crazyeye:
  9. A może dom z innym psem by pomógł. Jak nie byłby sam może by się uspokoił.
  10. [LEFT][quote name='Dada M']Ogromna prośba do wszystkich - osoba współpracująca z fundacją "Przytul Psa" (tak jak ja) jest skłonna wziąć 2 pozostałe maluchy do siebie do DT,.[/QUOTE] czy to znaczy że wszystkie maluchy sa już zabezpieczone ? [/LEFT]
  11. Morisowa, czy mnie sie zdawało czy Ty mówiłaś że nie lubisz szczeniaków??:eviltong: zwłaszcza ostanie zdjęcie potwierdza to zdanie:diabloti: Młody cudowny :)
  12. [quote name='GoskaGoska']normalnie slow brak, ale czy nie jest dla nich lepiej , skoro nie ma DT by trafiły do schroniska gdzie będę zaszczepione, odrobaczone i nakarmione?[/quote] Obawaim sie Gosiu że to teoria. Zależy do którego schronu trafią.....
  13. Trzeba poprosic o banerek, tylko nie wiem kogo..
  14. A w jakim wieku te szczeniory z jamy? Bedą jakies zdjecia? Może tytuł zmienić że transport do Wawy jest a szczeniaki żyja w jamie , na ziemi (Erko ja mam juz 2 szczeniory w domu, żałuje ale raczej sie nie uda z trzecim :(
  15. [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7334/p1040280.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4711/p1040291.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2245/p1040285t.jpg[/IMG] Ta kudatka jest śliczna, w mig znajdzie dom. Ile ona może mieć? [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6963/p1040289.jpg[/IMG] Te maluszki też śliczne. To jeden miot?
  16. [quote name='Owieczka']Przestańcie juz :shake: Każdy ma swoje zdanie i ma do niego prawo. Jak dla mnie ten wątek powstał po to , żeby znaleźć [B]odpowiednie[/B] domy tym biednym psikom i to od nas zalezy gdzie trafią. Ale przede wszystkim trzeba tym psiakom udzielić pomocy i na tym chyba powinniśmy się skupić :roll:[/quote] Ale przyznaj Owieczko ze jak jest apel o szczeniętach w Kruszewie czy innym schronie prośba o pomoc to kolejki nie ma :(...
  17. Norel, sunia jest piekna i młoda i niestety moze jeszcze wiele razy rodzić. Jak zaczniemy ją ogłaszać, beda dzwonic oszołomy co to chcą rasową suke bo chcą sobie na boku dorobić :angryy:. Tylko sterylizacja i to juz wykonana moze uchronic ja od losu maszynki do rodzenia . Zapytam dziewczyn z Zamościa gdzie sterylizuja suczki.
  18. [quote name='LittleMy']jedzenie jakieś chyba co jakiś czas dostają, ale czy bezpieczne... chyba niebardzo.. :-([/quote] o matko to jest gorzej niż myślałam....
  19. Ciagle bezdomny??:-(
×
×
  • Create New...