Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Lambie i kokcydia miałam z zamościa;). To stosunkowo łatwo wyleczy (u mnie to był aniprazol przez 5 dni). Gorzej z łapkami :( a co on je?
  2. Zdjęcia zrobię dzisiaj, bo muszę z Reksiem pójśc
  3. Może chodzic lepiej, przeciez w schronie to ona nie miała mozliwości rozbudowania mieśni. Może zanik mięśni też odpowiada za ten stan.
  4. Z Larą wszystko ok, z dziecmi wielka przyjaźń. Jedyny problem to czystosc. Lara w ogóle nie załatwia się na dworze mimo spacerów co godzine, państwo nad tym pracują. Chcę tu podziękowac Jayo, do to ona skontaktował mnie z państwem Lary :). Dziękuję w imieniu swoim i Lary Porozmawiam o kosztach, ale czasami to ręce opadają... w razie co też mam jakies fanty na bazarek to może sie uzbiera...
  5. To ci ekspresowa adopcjia :) Brawo dla wszystkich który pomogli Lunce znaleźc swoich Ludzi :)
  6. Piękny ten prezes.... On jest w lecznicy?
  7. Piękne psiaki, wystarczy dac im szanse i garsc miłości
  8. Elv, te sunie co zostały niestety nie pasują do takich warunków. Sonia za bardzo się boi (nie przepada również za psami ), a Roksa nie lubi kotów i wiekszości psów :(
  9. Tara miała wczoraj gości z Pruszcza Gdańskiego i 1go lutego jedzie do domu :). Państwo po nia przyjadą. Wezmą urlop żeby Tara miała mniejszy stres w ziązku ze zmianą miejsca :). w tym tygodniu muszę ją wysterylizowac, niestety nie wiadomo czy uda się to zrobic na fundację bo p dr ma jakieś problemy z lekami :(. Lara pojechała na próbę do domu w Pruszkowie, zobaczymy jak sobie da radę z trójką dzieci;). Na sterylkę państwo z nią przyjadą tylko muszę opłacic ....
  10. Jak dzielna maleńka sunia
  11. Reksio ma dziś problemy z brzuszkiem. Mam nadzieję że to nic poważnego
  12. A i jej nowa onka, znaleziona w Bobrowcu. ma cieczkę
  13. [quote name='mru']dzieki ludzie :) największą pomocą są ogłoszenia teraz mamy większą szansę - są mrozy jest więcej psów ale też mało ludzi na giełdzie - PRAKTYCZNIE NIC TAM NIE IDZIE (dobra nasza! :))[/QUOTE] Byłam wczoraj w lecznicy, wiem że dr nie wybierał się na giełdę
  14. Jestem i ja. Napewno cos dorzucę ale pod koniec lutego.
  15. Ja też dorzucę 50. Koniecznie trzeba ja zabrac.
  16. Megii tu masz link do strony prowadzonej przez wolontariuszy w Józefowie [URL]http://www.psy-warszawa.pl/[/URL] są namiary, moze zadzwoń, porozmawiaj.
  17. Sonia odpoczywa po zabiegu. Jest taaaaka kochana, ale z ta smycz to ja ogromnie stresuje :( Te zdjecia z uśnieżonym noskiem są cudne :)
  18. 30 wyjeżdżam, w najgorszym wypadku Reksiu pojdziie do kliniki czyli na giełdę :(
  19. W jakich godzinach bedziecie? musimy sie jakos umówic, bo mam juz wizytę p. w sprawie Tary, urodziny Mammy... A Sonia bedzie po sterylce wiec raczej na pozytywną reakcję nie ma co liczyc
  20. [quote name='Nightvolf']Beka mam pytanko Sonia boi się syczy czy jak z nią wychodziłaś to trzymała się raczej przy nodze cz leciała gdzie ją nogi niosły?[/QUOTE] Jakby leciała przed siebie to by wylądowała na dziłce, bo bałabym się z nią wychodzic. Trzyma się przy nodze, ale ja mam warunki na takie spacery. Z dala od głównej drogi, prosto w pole bez innych zwierząt i prawie bez ludzi :). Jeśli chcesz z psem duzo spacerowac to Sońka chyba odpada..:( Popatrz jeszcze na Larę :) A kiedy jesteś w okolicy? możesz je zobaczyc i poznac. Albo Roksa. Piękna dostojna, troszkę starsza 4-5 lat chodzi na smyczy, czysta w domu :)
  21. Sonia ma sterylke jutro, płacę ja Tara ma miec w poniedziałek (sponsorowana jeśli się uda..) Zostaje Lara. Sterylka musi się odbyc po moim powrocie czyli po 6 lutego.
  22. Idusiek w jakim piesio jest wieku? i zdjecia potrzebuję....
  23. A onek z kwarantany to sunia czy pies?
×
×
  • Create New...