-
Posts
2569 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa i flatki
-
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2247189_tery_niemiecki_terier_mysliwski_do.html"][COLOR=#000000]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2247...liwski_do.html[/COLOR][/URL]
-
W schronisku w Tomaszowie Mazowieckim przebywa piękny pies, zupełnie w typie jagdteriera: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i941204.jpg[/IMG]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Ewa i flatki replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Napiszcie jak najwięcej o psiaku, żeby rozsyłać o nim info do ludzi, muszę wiedzieć więcej trochę. Proszę ... -
No i ta cała [B]Wiq [/B]mnie tu ściągnęła - damy radę, Rotka znalazła domek, to i ona się doczeka, szybko ;)
-
Dzidziuś z Boguszyc w nowym, kochającym domku :)
Ewa i flatki replied to Agnimus's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]Fachowcy !!![/COLOR][/B] [COLOR=black]Szybko załóżcie małemu wątek i go rozsyłamy !!![/COLOR] -
[quote name='Madallena'] ... Poc o przypieprzasz sie do dziewczyny? Napisz do redaktora a nie zaśmiecasz wątek :angryy: [/quote] Grzeczniej, proszę :angryy:
-
Dzidziuś z Boguszyc w nowym, kochającym domku :)
Ewa i flatki replied to Agnimus's topic in Już w nowym domu
Co z małym? -
Przeczytałam sobie wątek i powiem tak : znając jego możliwości nalegałabym na kastrację natychmiast po umieszczeniu w nowym domu, prosiłabym o zabezpieczenie miejsca jego pobytu w sposób uniemożliwiający ucieczkę po czym zaleciłabym intensywną pracę nad związaniem psa z nowy środowiskiem (metodami pozytywnymi). No chyba, że nie zależałoby mi na moim podopiecznym...
-
No nie ... Podnoszę, bo tylko tyle mogę :-(
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ewa i flatki replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biafra']Sytuacja sama się rozwiązała. Zadzwoniłam potwierdzić godzinę jutrzejszego spotkania . Żona Pana powiedziała, że już nieaktualne. Córka dowiedziała się,że koleżanka ma psa do oddania i przyprowadziła do domu Filipa. I Filip też jest Fajny.[/quote] No, Opatrzność czuwa :razz: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ewa i flatki replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]Biafra - [/B]sama mądrość przez Ciebie przemawia. Nie tylko dla tych w schroniskach ale przede wszystkich dla mających domy. Po aferach z udziałem psa jakiejś tam rasy, natychmiast zwiększa się bezdomność w obrębie tejże rasy. Społeczeństwo mamy niezwykle łatwo ulegające emocjom, szczególnie tym negatywnym, niestety. Póki Fred jest u Ciebie, jestem spokojna o jego los. -
LABRADOR Z PSEUDOHODOWLI już bezpieczna w DT u Moniki
Ewa i flatki replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Kochane - trzymajcie się, z każdym dniem powinno być lepiej :lol: -
Dzidziuś z Boguszyc w nowym, kochającym domku :)
Ewa i flatki replied to Agnimus's topic in Już w nowym domu
Też mam wrażenie, że ten Konin najlepszy :lol: Dzidziuśiu, sprawuj się dobrze i daj się kochać !!! -
Sara - młodziak w typie Flat Coated Retriever - MA CUDOWNY DOM
Ewa i flatki replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[B]isadora [/B]- [SIZE=5][COLOR=red]I Love You :loveu:[/COLOR][/SIZE] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ewa i flatki replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
To się nazywa rozmach - pies, kot, świnki a teraz 2 kozy :lol: Jeżeli chodzi o Freda to ...jaki jest, wiemy. Osobiście widzę go jako towarzysza faceta typu Pudzian i stada żubrów. To żart, oczywiście, ale do rodziny on się nie nadaje. -
[quote name='Zofia.Sasza']A ja ponawiam pytanie do Ciborki et consortes - co Was skłania do interesowania się raczej samopoczuciem p. Wahl, niż psami, które skrzywdziła? Radykalna wolontariuszka[/quote] Podtrzymuję pytanie. W świetle informacji o śmierci Michałka Wasza energia powinna raczej posłużyć akcji naprawiania płotów w tym "nowoczesnym" schronisku.
-
Sara - młodziak w typie Flat Coated Retriever - MA CUDOWNY DOM
Ewa i flatki replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Czy już wyznawałam Ci uczucie ? :cool3: -
Sara - młodziak w typie Flat Coated Retriever - MA CUDOWNY DOM
Ewa i flatki replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Jestem, jestem :lol: Zróbcie dziewczynie bannerek to sobie pzywieszę :cool3: