Jump to content
Dogomania

Ewa i flatki

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa i flatki

  1. Cholera, trochę mnie to dziwi - działkowicze ją karmili, widzieli codziennie przez tyle czasu a żaden nie chce małej dać schronienia, przynajmniej na okres szukania domu. Na tych działkach w końcu ją coś złego spotka :(
  2. :oops:Masz rację, sorry.
  3. Nie obwiniaj się Jaszo, to los tak nami gra :-( Należy się cieszyć, że aera rozegrała się w schronisku a nie na ulicy. Dlatego, jak pani po nią przyjedzie, nie ma mowy o postojach po drodze i spacerkach. Wjazd na teren posesji, zamknięcie bramy i dopiero wypuszczenie psa, najlepiej na mały, wydzielony teren. [B]Orpha[/B] - trzebaby upewnić się, czy należący do pani w Klaudynie teren jest ogrodzony porządnie, ze szczególnym naciskiem na szczeną bramę i podmurówkę. W początkowym okresie to będzie bardzo ważne.
  4. [B]Wiq [/B]- Ty to masz siłę przekonywania :eviltong: Jak ona musi być spragniona ciepła, skoro do tych państwa tak ją ciągnęło :-( To, że na dworze koty goni, nie znaczy, że je będzie mordować. Szczególnie własne, domowe. Ale to do ostrożnego monitorowania ;)
  5. Te wiersze są tu na miejscu, jak nigdzie i powinny zostać, bo to jest Tęczowy Most... Natomiast są tu posty, które admin przynajmniej mógłby przenieść do wątku: Ofiary kata Trevora - PROTEST post 1 - poszukiwani świadkowie - Strona 22 - Dogomania Forum Adminie - pliss ...
  6. Czy w tym schronisku nie ma kogoś od szkolenia pozytywnego ? Pewnie głupoty gadam, ale gdyby ktoś poświęcił jej codziennie trochę czasu, ona jest zdezorientowana kompletnie po śmierci swojego pana, zle czuje się tam, gdzie jest - wśród stada psów i obcych ludzi. Nie ona jedna tak się w schronie zachowuje, po trafieniu w troskliwe ręce może być całkowita odmaina zachowań.
  7. [B]maciaszek [/B]-błagam - złapały ją chociaż ?
  8. Ale z uśmiechem, żeby nie przerazić :cool3: A potem, jak kontrola wypadnie pomyślnie, to jeszcze mały wykład z postępowania ze świeżo adoptowanym psiakiem :evil_lol:
  9. Amma - hopki :cool3:
  10. [B]Cool Caty [/B]- powiedz "starszej pani" , że ją całe Dogo kocha i wysyła dobre fluidy w stronę jej domku :loveu: To okropne uczucie nie móc pomóc takiemu maleństwu :-(
  11. Jakby Ci się nudziło :cool3:, to może jakieś nowe fotki "aniołków" :evil_lol: A jakie wieści od brutusowych ludzi?
  12. Jak chłopaki? Specjalnie nie zadymiają?
  13. Ciotki, odwiedzać Ammę :mad:
  14. [quote name='wiq']tylko sterylizuje i kastruje :evil_lol:[/quote] To mamy podobne preferencje - dobrze będzie :lol:
  15. Oni są "na prawie" i często nadużywają tych uprawnień. Nie tylko u nas tak jest: koleżanka w Austrii na swojej ziemi jest nękana przez myśliwych bo posądzają jej 2 flaty o Bóg wie co :shake: Feniks bidulek też miał pecha [']
  16. Jestem na wątku. Żabcia jest śliczna, ale nowy dom może na początku musieć pokonać parę problemów, więc trzeba go dobrze prześwietlić :razz: Jeżeli to będzie nie za daleko ode mnie to chętnie popatrzę, natomiast dalsze wycieczki niewskazane, bo mam nogę po operacji tydzień :p
  17. Zrobione pierwsza klasa !!!Tylko, co z tym Mazzim ???? Jest, czy go nie ma ? Jak jest, to zaraz go nadaję na nasze forum i kanałami prywatnymi :razz:
  18. [B]Wiq [/B]- Ty poważnie o petycji? Do kogo :-o?
  19. Ja sobie tyle nawrzucałam, a teraz trzęsę portkami, że mnie ześlą :-o
  20. Się dołączę do przedmówczyń :cool3:
  21. A ja proszę o wsparcie na wątku szkieletorka spod Św. Katarzyny, szybko coś sensownego potrzebne
×
×
  • Create New...