-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Żeby go ktoś chociaż na tymczas zabrał.... Wiecie jak jest w lecznicy... on siedzi w kennelówce... Tak samo jak Jurand (niewidomy), nawet nie chcę o tym myśleć :( -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
O deklaracje nie jest łatwo ostatnio na dogo... Zwłaszcza o stałe... Przelałam właśnie Pauli kaskę za DT za październik. Podkreślam, że Paula dla pani Joli [B]bezpłatnie [/B]tymczasowała i tymczasuje też inne psy, i nie tylko pani Joli... Gumtree wyróżnię, bo podobno tam lepiej niż na allegro wyróżnić... Domku, znajdź się! -
[quote name='martadela']Już wszystko ustalone z p.Jolą. Klatka już kupiona i zapłacona, jutro dogrywam wysyłkę.[/QUOTE] [B]Martadelo[/B], klatka już służy bidom, znajdki bardzo dziękują ... [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/12.gif[/IMG] Paros, Nat wrócił, nadal szuka domu :( Tak więc nie zdejmuję ogłoszeń. A Azylowi zrobiłam, mimo że wiedziałam, że ma Twoje, bo zdjęcia nowe dostałam. I to ulubieniec Igam, więc jako że mi się rozpisała o nim, to pomyślałam, że nie zaszkodzi więcej ;)
-
[quote name='UlaFeta']Bric prosze wstaw to zdjecie jak przenoszony jest dach od budy:-o Nawet nie bylo mozliwosci go inaczej niesc,a pewnie nikt sie nie obrazi za pokazanie wizerunku. [/QUOTE] Dziewczyny przy pracy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1154/d6b304318d71e897.jpg[/IMG][/URL]
-
Jeśli ktoś miałby ochotę wykupić bazarek ogłoszeniowy Azylowi, to podaję gotowca do przeklejenia, bo właśnie zrobiłam mu allegro [URL]http://allegro.pl/pies-z-sercem-na-lapie-dla-czlowieka-adoptuj-i1866128287.html[/URL] Tytuł: Pies z sercem na łapie dla człowieka - Azyl Treść: Azyl to około 4letni psiak, którego przeszłości niestety nie znamy. Został podrzucony do przytuliska w stanie zagłodzenia, bardzo brudny i poraniony. Z jego zachowania łatwo wywnioskować, że kiedyś miał dom i miał swojego człowieka. Na spacerach pilnuje się opiekunów, brakuje mu kontaktu z ludźmi, chętnie się uczy, łatwo koncentruje uwagę na człowieku. Jest przyjazny i łagodny. Ma doskonałą pamięć, poznaje każdego raz widzianego człowieka i już przy drugim spotkaniu cieszy się na jego widok jakby cały czas tylko o nim myślał i na niego czekał.. Może rzeczywiście czeka? Może liczy na to, że ktoś z tych sporadycznie widywanych osób w końcu okaże się być właśnie JEGO człowiekiem? Kontakt: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: tel. 501 980 665 lub 664 821 160 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ogłoszenia na mazowieckie, pies dorosły, średniej wielkości. Zdjęcia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/azyl1.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1247/azyl1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/255/azyl2.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9928/azyl2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/azyl1.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1247/azyl1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/azyl2.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9928/azyl2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/azyl3.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3056/azyl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/azyl4.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8564/azyl4.jpg[/IMG][/URL]
-
Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach
bric-a-brac replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Paula mówiła, że Biała jest już wysterylizowana :) Abra zabrała ją do lecznicy i pewnie parę dni tam zostanie. Paula ma problem z dostępem do netu, więc w razie czego dzwońcie do niej. -
Paula dzwoniła, że Nira ma znowu następny ropień :( Możliwe, że trafi do lecznicy do Radzymina, bo potrzeba to zdiagnozować i znaleźć przyczynę... Nila za to ma się świetnie, nudzi się w kenelówce, jest wesoła, rozbiegana. Paula ma problem z netem, ale foty jakieś zrobi i przekaże na płytce przez panią Jolę.
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Dzięki dużemu bazarkowi z fantów podarowanych od [SIZE=2][COLOR=darkgreen][B]Magolek, [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkgreen][B][SIZE=5][SIZE=2]jolam, bric, figomania oraz Anonimowy darczyńca[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]do rozliczenia dodaję 395,50zł!!! Dziękujemy! [COLOR=darkred]Bazarek z fantów podarowanych 395,50zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213134-Zako%C5%84czony-Rozliczam-Pchli-targ-u-Samby-Samb%C4%99-8.09-godz.22"]http://www.dogomania.pl/threads/2131...9-8.09-godz.22[/URL][/COLOR] -
Z tą budą, wiadomo, że nie musi to być raczej kula. Ale np. to jak dach jest zrobiony powinno wyglądać nieco inaczej. Czyli np. żeby dach nie wystawał poza obrys budy, jak to się zwykle robi, żeby się o wystający róg np. nie walną. Nie wiem, ja sobie tak myślę... Igam podesłała zdjęcia z wczoraj. Kojce już wstawiłam, więc teraz przewożenie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/89042670.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4725/89042670.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/257/38432867.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3650/38432867.jpg[/IMG][/URL] Było 6 kobit i jeden mężczyzna... Urobili się wszyscy... Pewnie łatwiej by było, gdyby więcej męskich rąk było...
-
[quote name='czerda']jak udałoby się zorganizować teranspory-finansowo moge pomoc-w ok. Wrocławia jest wspaniały dom , sprawdzony . chcą adoptować onkowatego szczeniaka[/QUOTE] Czerda, a czy Ci ludzie dzwonili do p.Joli? Ona raczej nie biega po wątkach na dogo, więc dobrze byłoby nawiązać jakiś kontakt i może jeden bohater onkowy miałby już dom?
-
Dopóki pamiętam. Wczoraj rozmawiałam z Igam i tak pomyślałyśmy, że dobrze by było w pierwszym poście zamieścić listę linków do wątków związanych z przytuliskiem i ze zwierzami znajdkowymi. Z tego co ja kojarzę: wątek przeprowadzkowy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209488-Przytulisko-Znajdki-w%C4%85tek-przeprowadzkowy-.....-Kolejne-nieszcz%C4%99%C5%9Bcie...-%28[/URL] wątek pożarowy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-%21%21-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC[/URL]!! te nowe szczeniory dwa onkowate + jeden [url]http://www.dogomania.pl/threads/215682-Wyrzucone-szczeniaki-ratowa%C5%82y-umieraj%C4%85cego-maluszka-POTRZEBNA-POMOC[/url]!! Nila i Nira [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie"]www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie[/URL]. Rudy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213950-Le%C5%BCa%C5%82-ranny-Rudy-ju%C5%BC-w-lecznicy%21-CHCE-%C5%BBY%C4%86-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POM%C3%93%C5%BB%21-CITO"]http://www.dogomania.pl/threads/213950-Le%C5%BCa%C5%82-ranny-Rudy-ju%C5%BC-w-lecznicy!-CHCE-%C5%BBY%C4%86-PILNIE-ZBIERA-NA-OPERACJE-POM%C3%93%C5%BB!-CITO[/URL]!!! Gaja [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210248-Gaja-owczarek-niemiecki-szuka-domu[/URL] Samba [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212145-Jestem-pi%C4%99kna-kocham-ludzi-MUSZ%C4%98-SZYBKO-znale%C5%BA%C4%87-dom%21-Mam-tylko-2-deklaracje-sta%C5%82e"]http://www.dogomania.pl/threads/212145-Jestem-pi%C4%99kna-kocham-ludzi-MUSZ%C4%98-SZYBKO-znale%C5%BA%C4%87-dom!-Mam-tylko-2-deklaracje-sta%C5%82e[/URL]. Aron [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215120-%C5%9Aliczny-wyrzucony-ONek-z-pos%C5%82aniem%21%21%21%21-DOM-lub-DT-an-CITO"]http://www.dogomania.pl/threads/215120-%C5%9Aliczny-wyrzucony-ONek-z-pos%C5%82aniem!!!!-DOM-lub-DT-an-CITO[/URL]!! Ale paros ma lepszą pamięć, więc pewnie coś jeszcze dolepi ;)
-
[quote name='jolam']Bric dam radę z obfoceniem i wysłaniem :-) Tylko nie umiem obcinać zdjęć. Mogę je opisać i wstępnie wycenić.[/QUOTE] Kochana, tak jak poprzednio, przycięciem i tymi drobiazgami zajmę się, z tym mi łatwiej, bo robię to w międzyczasie jak i tak przy komputerze coś działam. A wysyłki, ważenie, wypisywanie, pakowanie to już pochłania czasu kupę, a skoro mamy chwilowo więcej fantów, to nie chcę się zatkać w wydajności czasowej ;) Dzięki Ci!!!!
-
Jolam, a dałabyś radę z obfoceniem i rozesłaniem tych rzeczy, które wadercia znajdkom przekaże? Tak jak dotychczas, podsyłałaś mi foty, bazar robiłam, a potem wysyłka Twoja? Emilio, to świetne wieści dla psów p. Joli! Wielkie dzięki! :Rose: Czy tam da się zamówić budę pod specjalne zamówienie? (niewidomy Jurand, żeby kantów nie było, ostrych elementów wystających itp.)
-
Ja też pomyślałam o pani Joli jak usłyszałam o tym programie. Tylko kto mógłby panią Jolę zgłosić? Chodzi o to, że osoba zgłaszająca staje się automatycznie uczestnikiem programu, a co za tym idzie zgadza się na wywiady, kamery, pokazywanie swojego wizerunku itd. Może mamy kogoś kto zechciałby pokazać się w TV? :cool3::cool3::cool3: Mam ostatnio masę pracy i będę mieć nieco mniej czasu na bazarki. Wiem, że z fantów coś zostało po loteriach, Margo05 ma jakieś książki do wystawienia. No i od waderci dostaniemy trochę rzeczy. A może ktoś jest chętny na zrobienie bazarku, wysyłanie fantów potem? U p.Joli ostra robota, kobiety budy przenoszą... UlaFeta MMSy mi przysłała, wklejam kojce w nowym miejscu. Mam fotkę z dziewczynami przy pracy, ale poczekam z wklejeniem czy nikt nie wyrazi sprzeciwu ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/10523305.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5162/10523305.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/92169588.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7848/92169588.jpg[/IMG][/URL]
-
Baaaardzo dziękujemy! Paula, p.Jolu, proszę o podliczenie w lecznicy ile kosztowało dotychczasowe leczenie panienek, żeby można było zrobić jakieś rozliczenie. Z bazarku, który właśnie się skończył wpłynie dla Niry i Nili ponad 300zł, więc ciut się zmniejszy minus. Ale to dopiero jak mi spłyną pieniążki. Ale cieszę się, że aż tyle udało się zebrać na dziewuszki :)
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dzięki Wam dziewczyny za pomoc! :Rose: -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
No właśnie... I to nie jest pies, który wilkiem na człowieka patrzy, wycofany, ostrożny... Tylko jest wylewna i przytulasta, zabiegająca o uwagę człowieka... Taka teoretycznie mocno adopcyjna. -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Ech, domu nie ma, sucz się przyzwyczaja do rodziny Pauli.... Pomysłów mi brak. Dziwne, ze tyle plakatów miało pozrywane karteczki z kontaktem, a taka cisza... :( -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Rudy prawdopodobnie został potrącony przez samochód. Sprawca tej tragedii nie zainteresował się losem okaleczonego zwierzęcia. Z połamanymi łapami leżał kilka dni zanim nadeszła pomoc. Rudy został zoperowany. Teraz czeka w lecznicy na człowieka, który go pokocha, da mu dom, pogłaszcze, przytuli i pochwali. Rudy jest pięknym, dużym psem o wspaniałym, łagodnym charakterze. Przy odpowiedniej pielęgnacji i żywieniu będzie prawdziwym przyjacielem, bo bardzo kocha ludzi. Domaga się pieszczot, głaskania... jest spragniony człowieka! Prawdziwy wierny przytulak! Ciut skorygowałam, więc jak uważasz. A jak Incia zrobi drugi, albo coś przerobi, też będzie dobrze. Dziękujemy za ogłoszenia, maja602! Sama nie wiem czy w ogłoszeniu dopisać coś w stylu "potrzebuje pilnie domu, bo nie mamy go dokąd zabrać z lecznicy"?