Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Wczoraj wieczorem tej kotce zrobiłam dosłownie [B]dwa [/B]ogłoszenia. Na maila przyszło mi do tej pory [B]pięć [/B]zapytań! :) Wszystkich odsyłałam by telefonowali do p.Joli, także chętnych sporo :) Ktoś już dzwonił dzisiaj na pewno.
  2. Takie robocze fotki świeże ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1206/6d0c4bf98e102e71med.jpg[/IMG][/URL] Smacznego: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1396/052b8f07bbead5f8.jpg[/IMG][/URL] Bawimy się: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1394/f28191ef3fa81ad7med.jpg[/IMG][/URL] Miziamy się: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1340/01669ab14e68219dmed.jpg[/IMG][/URL] Co tam się dzieje? : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1348/5b498c03831b137f.jpg[/IMG][/URL]
  3. Nira w DS: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1385/60502aed66c4fb79med.jpg[/IMG][/URL] [QUOTE] Nira już się zaaklimatyzowała, choć podobno na początku pod ich nieobecność robiła siii w domu (może za długo zostawała? ) i zeżarła nowe buty ;) (ostrzegałam, że przed szczeniakiem trzeba chować) Mieszka w Ursusie w bloku na czwartym piętrze, jest bardzo wesoła i bardzo się cieszy jak wracają do domu i skacze na nich i wszyscy są trochę podrapani, ale szczęśliwi. Ostatnio zaczęła im wymiotować i bierze antybiotyk. Wet stwierdził, że to od gardła. Zdjęcie pierwszego dnia pobytu w nowym domu. Mimiś ma chyba być w tym tygodniu na poadopcyjnej. [/QUOTE] Paula, a może przez te zęby ona chorowała? Może jednak same nie chcą wypaść i stąd te objawy? Fajnie by było, jakby Mimiś wpadła do niej na poadopcyjną.
  4. W ogłoszeniach wykupionych przez Anię jest taki: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mix-Owczarek-Bill-bystry-i-lagodny-szuka-domu-W0QQAdIdZ357239250[/url]
  5. Super foty! Do ogłoszeń będą jak znalazł. Szczęśliwy pies! Wreszcie szczęśliwy...
  6. Aaaaaa, dobra, Annaa4 pewnie. Sorki za zamieszanie ;) Starość=skleroza.
  7. [quote name='LILUtosi']Ja sie przypominam z wpłatą za hotel styczeń i luty. Piromanka logowała się ostatnio 1 lutego... Widać, że jednak jest jakiś kłopot z aktywnością. A może ktoś by się podjął prowadzenia finansów na bieżąco? Lilu jest aktywna, pisze co u psa, są foty, itd. Deklarowicze jacyś są, głupio żeby były takie obsuwy czasowe w płatnościach... To tak moim skromnym zdaniem tylko, chociaż mało się tu udzielam, ale czytam.
  8. Jakby mu ktoś ogłoszenia zrobił, byłoby świetnie. Pies jest ładny, ma ładne foty, mądry.... nie ma opcji, żeby przy odpowiednim marketingu domu nie znalazł.
  9. Annaa4, co do tekstu ogłoszeniowego szczeniaków. Ja ogłaszałam krótko bez kwiecistej treści, szczeniaki to szczeniaki, większość tak samo psotna i wesoła ;) : 2-miesięczne maluszki szukają domów... Przygarnęliśmy sunię z nowo narodzonymi dziećmi. Pilnie potrzebne są im domy. Maluchy są radosne, kochane, umieją już same jeść. Nic, tylko kochać! :) Psiaki z mamusią (także do adopcji) przebywają w domu tymczasowym pod Warszawą. Filmik, jak jeszcze były maleńkie: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=JCC2YwjsPCg[/URL] Kontakt: tel. [B]501 980 665 [/B]A zdjecia tu z wątku tych już podrośniętych.
  10. Oneczka chora, nerki lub serce, weci ocenią. Wkleję jeszcze foty jednego psa z lecznicy. Przebywa w lecznicy, to pies chyba od gminy. Agresywny, pytanie czy agresywny i koniec czy może tylko w wyniku stresu nową sytuacją. Jest w lecznicy na obserwacji. Z lecznicy pewnie do schronu pójdzie, jeśli okaże się faktycznie agresywny. Może ktoś ma jakiś DS dla psa typowo kojcowego? Dla niego to byłoby lepsze niż schron... w schronach psa wykazującego agresję wiadomo co czeka... [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3923/zlecznicy03.jpg[/IMG] ... [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9254/zlecznicy02.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Dzika_Figa']Yumanji, mam nadzieję, że się odkopiesz do czwartku![/QUOTE] Nie będzie musiała, wszystko stopniało już zapewne :lol: Za to wieje tu w okolicy okrutnie od kilku dni.
  12. [quote name='JoStin']Nie potrzebna była ta krytyka... Czy może uważasz że lepiej było zostawić tą sukę na takim mrozie z widoczną ciążą ? Albo pozabijać te szczeniaki nie dopuszczając "do mnożenia kolejnego nieszczęścia" ? Większość z nas postąpiła by tak jak Ci ludzie ! Ja ich popieram i postaram się weprzeć ! [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] To 'zabijanie' jak się wyraziłaś nazywa się eutanazja. I tak uważam, że byłaby ona najlepszym wyborem kogoś, kto kocha i szanuje zwierzęta. Nie była to krytyka, jedynie moja opinia, to forum, każdy może się wypowiedzieć. Ja nie popieram rozmnażania psów, skoro Ty popierasz taką postawę, Twój wybór. Dlaczego nie popieram? Bo schrony w PL są przepełnione, psy żyją w niewyobrażalnie dla niektórych złych warunkach, inne głodne chodzą po ulicach, ulegają wypadkom , giną pod kołami samochodów. I tym które już są na świecie należy się szansa w postaci choćby domu. Jeśli dopuszczamy do rozrodu kolejnych, tym samym zabieramy szansę innemu, żyjącemu już zwierzęciu. To jest temat rzeka, warto poczytać, zastanowić się. Wpisałam ten post, który nazwałaś niesłusznie krytyką właśnie po to, by osoby, które nie do końca zdają sobie sprawę z problemu bezdomności, miały okazję zauważyć coś, czego być może nie dostrzegają. W końcu każdy ma prawo zmienić poglądy, zrewidować swoje dotychczasowe... Drugim powodem mojego postu było zasugerowanie edukacji ludzi w tym zakresie. Nie widzę w tym nic co byłoby "zbędne" czy "niepotrzebne". A psy się urodziły, są, czasu nikt nie cofnie. Za to edukacja i uświadamianie w zakresie usypiania miotów i sterylek nie powinna miłośników zwierząt gorszyć.
  13. Gosiu, zmiany widzę :lol: w końcu wiosna idzie ;)
  14. Aniu, ja robiłam jej z takim textem: [url]http://tablica.pl/oferta/suzi-super-radosna-mloda-dziewucha-IDIHaJ.html[/url] Paula z takim: [url]http://tablica.pl/oferta/sliczna-suzi-zostawiona-na-drodze-IDIUBX.html[/url]
  15. Reanimować szczenięta? ... Problem bezdomności zwierząt, z tym tu walczymy... Zaciążone suki należy sterylizować aborcyjnie... Proponuję dokształcić państwa w tym temacie. Jeśli kochają zwierzęta, być może na drugi raz nie dopuszczą do mnożenia kolejnego nieszczęścia...
  16. Junior miał wcześniej ogłoszenia, ale póki co bez odzewu. Warto zrobić ogłoszenia, czasem znajdują się jakimś cudem domy gotowe przyjąć psiaka i podjąć się leczenia.
  17. [SIZE=4][B]Nowe zwierzęta. Więcej zdjęć na wklejonych linkach do strony znajdkowej.[/B][/SIZE] [quote name='bajk21.'] Do przytuliska trafiły nowe zwierzaki, sunia szczeniak, obecnie w lecznicy [/QUOTE] [IMG]http://znajdki.pl/images/Sunia-02.jpg[/IMG] [IMG]http://znajdki.pl/images/Sunia.jpg[/IMG] [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/sunia/[/URL] [quote name='bajk21.']około 5,6 letnia suka owczarka niemieckiego, bardzo duża, ale ma chore gardło, dzisiaj dostala antybiotyk i jeszcze ma bardzo opuszczony brzuch jak przy nerkach chorych, w niedzielę będzie miala robione USG, dzisiaj miała pobieraną krew i do tego ma chore stawy[/QUOTE] [IMG]http://znajdki.pl/images/ONka.jpg[/IMG] [IMG]http://znajdki.pl/images/ONka-02.jpg[/IMG] [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/onka/[/URL] [quote name='bajk21.']jeszcze doszła około 4 miesięczna koteczka, ale jeszcze pozostal w tamtym miejscu do zabranie kot i kotka [/QUOTE] [IMG]http://znajdki.pl/images/Kotka.jpg[/IMG] [URL]http://znajdki.pl/2012/adopcje/kotka-2/[/URL] [quote name='bajk21.']i do wyadoptowania jest jeszcze 4 letni Labrador-Sasza. [/QUOTE] [IMG]http://znajdki.pl/images/Sasza.jpg[/IMG] [IMG]http://znajdki.pl/images/Sasza-02.jpg[/IMG] [url]http://znajdki.pl/2012/adopcje/sasza/[/url]
  18. Omry, ziemniak, jabłko, bakłażan, cukinia, papryka.... To samo co na grilla.
  19. Zdjęcia dają się powiększyć. Są dobre, do ogłoszeń w sam raz. Ja tu mało obecna słowem jestem, ale czytam. Znalezienie BDT to jest raczej cud na dogo. Tym bardziej Bawarka ma szczęście. Figu... :) A przy okazji, skoro już piszę, są jakieś wieści z domku Inki?
  20. [quote name='Aysel']Ponieważ przykazanie to dotyczy zabijania ludzi. [/QUOTE] Możesz podać źródło tej informacji? Zawsze mnie to właśnie ciekawiło jak KK wyjaśnia tę kwestię "nie zabijaj", jaka jest oficjalna interpretacja.
  21. Aż polazłam sprawdzić czy wpisałam tak, jak myślałam. Było styczeń i luty napisane w tytule przelewu. Kiniu, w rozliczeniu konta fundacyjnego i konta prywatnego nie ma ujętych wpłat z deklaracji stałych chyba. Jest podane kto za który miesiąc wpłacił, gdzie są spisane wydatki z tych pieniędzy? Pytam czysto merytorycznie odnośnie rozliczenia, którego nie rozumiem ;)
  22. [quote name='Kajka_72'] Nie jest to jednak dysplazja jak sugerowano, a zmiana pourazowa do usuniecia. Dr podjal decyzje o natychmiastowej operacji -JUTRO.[/QUOTE] Gdyby winter na pewnym etapie się poddała wyraźnemu oporowi, Sako nawet nie miałby szansy na diagnozę... A jak jego psychiczna sfera? Polubił się z rodziną? Zaakceptował nowe miejsce? Merda ogonem? Uśmiecha się?
  23. [url]http://images37.fotosik.pl/1349/0e6c920a2e54e6dcgen.jpg[/url] Hihi, każdy ząb inny :evil_lol:
×
×
  • Create New...