-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
No włąsnie nie pamiętam, w co nam w książeczce patrzyli....
-
Ja mam pytanie, wiecie może czy przywstępie z psem wymagają aktualnych szczepień na wszystko, czy tylko wścieklizny?
-
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
ulvhedinn replied to anita_happy's topic in Akcje
A weź sobie wyobraź oddział takich Kraks na czterech łapach...... -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
ulvhedinn replied to anita_happy's topic in Akcje
Asior, najnowsza hipoteza o pochodzeniu Kry mówi, że nie jest to obcy, ale wytwór tajnego laboratorium wojskowego....... -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ulvhedinn replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Druga sunia to Oczka. Ciapcia Ciapuś próbuje już kontaktowac się z osobami odpowiedzialnymi za tamtą sunię. Jonik, mix york, jest do adopcji. Rodzina postanowiła zaopiekowac się Małym, drugim psem zuzki [*]. Jonik ma ok 3 lat, zuzka znalazła go na osiedlu już ponad rok temu. To taki trochę większy York (na oko ok 6 kg). Nie mam zdjęc, bo nie były potrzebne. Zuzka najpierw próbowała odnaleźc jego właścicieli, a kiedy nikt się nie zgłaszał, zostawiła psa sobie. Postarm się dowiedziec więcej o nim. Olena, próbuj gdzie się da znaleźc cokolwiek np dla Jonika. Przypuszczm, że rodzina nie potrzyma długo tych psów. Boję się, że lada moment trafia do schronu, co dla Oczki i Kamy będzie traumą nie do przeskoczenia.[/QUOTE] Straszne.... ['] Wyślijcie mi opis i fotki tego niby yorka, u nas był ktos chętny na takiego psa- adopcja sprawdzona przez fundację 2plus4. -
A jak jest "ciocia kupiła ser i zjadała do spółki z kotami i psami dziesięć razy, więć żeby wyrównać kupiłam ser i ciocia ze zwierzami go zjadły"? ;) Albo "jeden frontline podzieliłam na psa o masie 20 kg, 10 kg i 3 kg po x kropelek". W dodatku ja mam nie tylko psy ale i koty tymczasowe i czasem robi się zabawa. Albo są jeszcze szczury, myszy, nietoperze, albo i sokoły......
-
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
ulvhedinn replied to anita_happy's topic in Akcje
Właściciela, niestety..... ;) -
JEst niedobrze, a nawet bardzo źle. Dziś byłam z Korą u lekarza, zaniepokoiły nas nieciekawe sutki suczki, a do tego jej ogólny stan (drapanie, trzepanie uszami) Kora ma chorą skórę, byc może to tylko efekt zaniedbania, być może coś więcej. Do tego w uszach bagienko, całość wymaga diagnostyki (zeskrobina) i intensywnego leczenia. Ale to nie wszystko. [B][COLOR=red]KORA JEST W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] Ciąża niestety wysoka :( [B]Usg kosztowało 40 zł.[/B] Na sterylkę nie mam ani grosza. Długi za pozostałe psy rosną w tempie upiornym........
-
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
ulvhedinn replied to anita_happy's topic in Akcje
[quote name='melina']Jestem pod ogromnym wrażeniem pieska o imieniu Kraksa:-)chwała jego opiekunom:-))) To popatrz uważnie: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eeF_-RJG37s -
[quote name='serfer0']sorki ale gdzie ona ma bulla, bo samo umaszczenie to sporo ras takie posiada.... a milosnicy bulli kochaja tez inne psy...[/QUOTE] Na fotce tego nie widać, ale na żywo.... coś takiego ma, kształt głowy, formę "ogólną" psa. No i niestety- przeciwnikom juz kojarzy się z "mordercami", a miłośnikom z kundlem.
-
Rozrywki ciąg dalszy. Jechałam do ElzyMilicz po sukę, która ma jutro sterylkę. I po ciemku, w lesie, w deszczu wyskoczył mi na drogę pies. Wyhamowałam, nastraszyłam innych kierowców trąbiąc i błyskając, żeby zwolnili. Zatrzymałam się i... pies sam wpakował mi się do auta. To rasowy jamnik szorstkowłosy, zadbany, z tatuażem..... zabrałam, co było zrobić, teraz będę szukać komu się zapodział.
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
ulvhedinn replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']podobny do westi prawda?[/QUOTE] I ja bym go na westa "robiła". -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
ulvhedinn replied to anita_happy's topic in Akcje
One są w jednym poście (jak zobaczy mod to mnie zabije) chyba na 3-ej stronie -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
ulvhedinn replied to anita_happy's topic in Akcje
Pouzupełniałam też fotki Rudzi, Dudka i Kubusia.... -
To małe białe jak się upierze, ostrzyże i zadba to będzie prześliczne stworzonko.....
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Troszkę spuchł w okolicach podogonnych ;) ale nie jest zaczerwienione, czy gorące, ani nic się nie sączy. Noga ładnie, nic nie cieknie, zero zaczerwienień. Powoli zaczyna się opierać na nóżce :) jeżeli się pozrasta to jest szansa na znaczną sprawność łapeczki. Najbardziej obrażony jest na pomysł z klatką i jak tylko mu się uda po spacerze nawiać mi spod ręki- to natychmiast wskakuje do łóżka z miną "ej, TU jest MOJE MIEJSCE!!!". Operacja kosztowała 525 zł. Wieści od Mańaka: "Cześć!!! Eeeeej, wiecie, a ta duża mnie popsuła!!!!!!!!!! Zabrała mnie do weterynarza. I mnie pokłuli. I potem mi się śniły dziwne rzeczy, a jak się obudziłem, to kręciło mi się w głowie i miałem kołnierz. Taki wstrętny kołnierz z plastiku, przez który nawet się nie mogę podrapać w ucho, ani polizać nigdzie!!!!!!! Noga mnie troszkę chwilami boli, ale dziwnie, inaczej niż wcześniej. I boli mnie pod ogonem - i chyba mi jajka zabrali!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duża mi daje pigułki, to wtedy mnie nie boli. I dobre żarcie daje :) Tylko wymyśliła, że mam mieszkać w klatce. Nie no, wiecie, ona jest głupia jakaś. W klatce! Ja? Ja mieszkam w łóżku dużej. Ale wiecie, chyba na tej mojej nodze jest jakoś łatwiej stanąć.... nie wygina się. Udało mi się siknąć stojąc na niej, o! Na razie noszę ją w górze, żeby nie zabolała, ale po troszke sprawdzam. Może ona mnie wcale nie chciała popsuć, tylko naprawić?