-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
W razie czego ja mam łańcuch łączony skręcanymi karabinkami, da się go na krótsze rozdzielić ;)
-
A NA CZYM na litość boską chciałabyś skutecznie przywiązać Dolca, Maszę albo Krę? Tylko łańcuch!!!
-
Będzie kłopot z portretem, bo wgranie choćby jeszcze jednego zdjęcia do kompa spowoduje katastrofę.... :oops:
-
Kobito, ja mam w tej chwili szóstkę psów, w zeszłym roku na zlocie byłam z pięcioma (fakt, bez bernardyna)......
-
Dobra, to trzeba je poogłaszać na benkach też. A ta sunia to jaki ma dokładnie kolorek? Bo na fotkach to równie dobrze może byc leosiowata, jak kaukazowata (zawsze mam pewne opory przed ogłaszaniem psa jako kaukaza/mix kaukaza, ze względu na to jaka maja opinię...).?
-
Mamusia wygląda mi na mix w typie "coś-w-rodzaju-moskiewskiego" tzn że jej się jakiś benek w genach zapętał, bo jeśli jej nie pokrył bernardyn, to kolory malucha beniowatego na to wskazują.... Aha, to co jest trochę beniowate to może się z czasem wogóle na benka rudo wybarwić, młode bernardyny potrafią być wogóle bure, albo czarniawe ;)
-
Dog, cholero- POKAZUJ!!!!!! Naklejka, jesli moja tymczasowiczka nie znajdzie domu, to bedę z bernardynem (z domieszką kaukaza), bierz futro i przyjeżdżaj, przyjamniej bede mogła oko nacieszyć kolejnym molosem. .....co do psów- na zlocie mogą być wszystkie. Małe duże, słodkie i wredne.[B] Warunek- właściciel panuje nad psem[/B]. ...i tak wszyscy wiedzą, że najgorsze psy mam ja (Piksel, no- Falko['] tez był niezły....). Myslę, że koszt będzie podobny albo niewiele wyższy, co nie wydaje mi się wysoką cena za pobyt nad morzem. A co najważniejsze jak dla mnie- ośrodek jest przyjazny psom. I wyodrębniony, a nie wśród innych naburmuszonych z powodu psów ludzi.
-
Nakaz uśpienia to mógły wydać wet. powiatowy, nie burmistrz. I to w wypadku wyraxnego zagrożenia (np pojawienie się wokolicy wściekłego zwierzęcia). Przepraszam za zacichniecie mam nieco upiorny weekend. Ponieważ padło takie pytanie- DT u mnie jest awaryjne, jesli są inne możliwości to ja się wcale nie palę dziko do dopsienia ;) (w domu 8 kotów i 6 psów, z czego większość mniej lub bardziej problemowe). ale jesli którys pies będzie wyraźnie zagrożony, np z powodu kombinacji wieku i stanu, to jasne. Bardziej łapalna czasowo będę od wtorku.
-
Dobrze ;) Brzuszek suchy, nic sie nie ślimaczy, panna nie próbuje się rozbierać, apetyt w normie (aczkolwiek ja bym wolała jeszcze lepszy), siku i kupa w normie.
-
Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]
ulvhedinn replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba faktycznie musiał coś wtedy pochłonąć, bo czuje się zdecydowanie lepiej- wystarczyła krótka głodówka, obyło sie nawet bez antybiotyku. Poza tym, jak to dziadzio- drepcze, śpi, wcina... Mrozu nie znosi, wiec póki sie nie ociepli chociaż troszkę, obywamy się pieluszkami (dziadzio i tak spacery traktuje jak okazje bardziej do nawęszenia sie niż jako "toaletowe"). A w tej chwili widać, że wyjście na dwór sprawia mu spory dyskomfort, za to skorzystanie z pieluszki - wcale ;) -
Starsza sunia, skomplikowany poród, proszę o kilka porad...
ulvhedinn replied to Mała Nika's topic in Ciąża i poród
Czy wet zrobił kontrolne USG, sprawdzając czy NA PEWNO nie ma wiecej szczeniąt? -
Nad morzem lub jeziorem można się jeszcze taplać, pławić psy, łapać ryby (Jolka!!!!), a jak ktos ma chęć i słę to można sie od siebie uczyć np jak nauczyc psa..., mozna chodzić na spacery itd...
-
Co do cen, to jeszcze nie wiem, no i zależy czy wynajmujemy całość, czy bez jednego domku (Pani powiedziała, że ewentulnie ten jeden domek wzieliby znajomi psiarze). Ostatnio pamietam było bardzo korzystnie. Mamy dwa tygodnie na wstepne ustalenie ile ludziów ;) Sam ośrodek jak juz mówiłam, super, do tego przyjazny psom. Domki naprawdę porządne, ładnie wyposażone. Grill, miejsce na ognisko. Co do podróży, to w tym roku pewnie się burzujsko wybiorę autem ;) ale dwa lata temu jechałam z Wrocławia nad morze z trzema psami i bambetlami pociągiem. Przy czym Kra przecież na wózku a Piku i Dixi w transporterze. Bez żadych problemów... Wracałyśmy w trójkę bab z czwórką psów (Dixi została w DS) i była z tego niezaprzeczalna korzyść. Całą drogę przespałyśmy wygodnie w przedziale do którego nikt jakoś nie chciał wsiąść (ciekawe.....), poza tym cały pociąg okradli, a nas nie :) Zachecam do zabrania futer, do wakacji jest duzo czasu na oswojenie psa z pociągami. Jeśli będę autem, to przyjeżdżających pociągiem mogę zgarniać coby nie dymali na piechotę (z zrzute na paliwo, ha ha) ;)
-
Aczkolwiek im mniejszy tym bardziej marznie- małe psy maja większą powierzchnię ciała w stosunku do objętości i niezbyt wydajny metabolizm, a do tego normalnie wyższą temperaturę niż duże ;) ....
-
? Bo nie wiem, który ;) IX? X? Najwyższy czas zacząć go organizować.... Moja propozycja, to ten sam ośrodek, w którym był VII O.Z. czyli [B]Bobolin.[/B] [URL]http://www.morskiedomki.pl/index.php?index[/URL] Ośrodek niewielki, ogrodzony. Spokój dookoła, bez upierdliwego sąsiedztwa (czyli zadnych "tylko te psy i psy"). Piękna, raczej pusta plaża, z której nie wyganiają psów.... Niestety wolne miejsca są na koniec sierpnia (aczkolwiek przypominam, ze i tak zazwyczaj jest wtedy ładna pogoda, a chłodno robi się najwyżej wieczorami, zresztą po tym jak mi Pi dostała porażenia wolałabym uniknąć lipcowego wściekłego upału). [B]TERMIN:[/B] od 20.VIII, tydzień, albo 10 dni. MOŻE SIĘ UDA WCZESNIEJ!!!! [B]Wstępna lista chętnych:[/B] zootechniczka +pies (średni kundelek) gops +suka średnia dog193 + foks (smarkacz) Bartiskowa+ alkoholicy(?) ;) +pies/psy iskra_wroc+ suka (średnia panikara), na 3 dni :mad: Talia + pies? Naklejka+os.towarzysząca +tybetan (takie wielkie włochate) i nibylab Marta_Ares -dwie sztuki :evil_lol: +psy Ola164 +pies Karilka +pies (Dolar!) klaudusia0219 +pies (Sharki!) dogomanka anka11 C&B + pies ulvhedinn (o ile szef mi da wolne, grrrrr) + psy (diabli wiedzą jakie i ile) Asia&Luna? magdola? dogomanka? Avaloth? Tepes? Mada95? Merenwen?
-
Ostrzyc, wykąpać i będzie ślicznota. Rozumiem, ze Majaa ją zgarnia?
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
ulvhedinn replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Trzeba by poprzeglądać starsze ogłoszenia, gdzie on został znaleziony? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
ulvhedinn replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Kurcze, jesteście pewne, ze tego yorkowatego nikt nie szuka? Może zaginął jakiś czas temu i stąd zaniedbanie?