-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
A to ja juz kilka takich wypowiedzi widziałam, że DT, który przyjmuje kasę np na weta czy karme to juz nie jest BDT, tylko PDT. Ręcy łopadajom..... I jeszcze ten cudny wpis hop z wczoraj "małe albo rasowe", nie no jasne, pewnie zaraz sie dowiem, ze my to tak dla szpanu i rozrywki te psy na DT bierzemy..... Ja się za to musze pochwalic, że Kra była dzisiaj w klinice i jest lepiej, pH moczu spadło do 5 (z ponad 8), bakterii jest tez mniej :) Oby tak dalej!!!!!
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
ulvhedinn replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ozziego wieźlismy w worku w którym był zakopany, na dodatkowym plastiku w bagażniku. Nie śmierdział przesadnie. Obecnie nie jest bardzo ciepło, wiec zwłoki nie bedą zbyt, nooo... "drastyczne", chyba, że leżał dłużej niz kilka dni. Dużo zależy od tego, czy był pochowany w worku, luzem, w szmacie itp, od podłoża, od wilgotności gleby itd. Idealnym transporterem będzie wanienka plastikowa, np taka budowlana, plus folia do zabezpieczenia. Z doświadczenia- dobrze, żeby przy ekshumacji była policja, żeby nie było watpliwości co do zwłok- takie pojawiły sie przy okazji Ozzy'ego- np obrona twierdziła, że "krew" na futrze to nie krew , tylko wypływ na skutek rozkładu, ale ja dobrze pamietam, że krew była na boku psa, który był u góry, a żaden płyn nie płynie do góry....... -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
ulvhedinn replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasiek, idź sie bawić gdzie indziej..... -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
ulvhedinn replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Pozwole sobie zaprosić cioteczki na bazarek z rzeczami dla mikrusków :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225335-głównie-DLA-MIKROPSÓW-DO-03-04-12-na-zapomniane-wrocławiaczki[/URL] -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
ulvhedinn replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale bezpłatne DT dostają wsparcie i zbierają kasę, chociażby na karmę, czy leczenie, prawda? *sorki za post pod postem, ale dogo po zmianach robi sobie jaja i nie mogę ani edytowac, ani uzyć multicytatu -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
ulvhedinn replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No bo, widzisz, akurat w "twoim" schronie może ta karma i te witaminy trafiłyby do danego psa. A w wielu schroniskach (o ile nie w większości) - nie. Nawet we Wrocławiu nie zaufałabym na tyle, żeby zostawiać ekstra karmę- niestety nie wierzę, że trafiałaby do beneficjenta. Tyle, ze Jurand nie pojechał do hoteliku ze złego schronu, miał miec lepsze warunki i indywidualną opiekę, a trafił do koszmaru :( -
Inewger, ja miałam sukę bernardyna. 75 kg, blizny świadczyły że brała udział w walkach. Na obce psy cięta upiornie. Umiała walczyć. I nie miałam większych problemów, żeby ją utrzymać, a w razie ścięcia (tak, były- dwa, bo została zaatakowana)- rozdzielić psy. Mimo, że raz przeciwnikiem był pitbull, a raz dobek. Mam często duże psy, bernardyny, owczarki, o różnej psychice, po różnych przejściach- i nie wyobrażam sobie, nie panowac nad nimi. Aha, jestem osobą płci żeńskiej, jakies 163 cm wzrostu w glanach ;)
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
ulvhedinn replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brak mi słów...... :angryy: -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Maniuś narozrabiał :angryy: tak długo kombinował, aż sobie wmanewrował brzeg kołnierza w pachwinę i udało mu się ściągnąć sobie szwy :angryy: ....dostał ochrzan u weta, na szczęście obyło sie bez zakładania "poprawki". Jedynie mam mu smarować chitopanem. Przy okazji miał kontrolę nogi, wygląda na to, że wszystko się trzyma jak należy ;) -
[quote name='Ineger']W blokach powinien obowiązywać zakaz trzymania większych psów...tak samo powinien obowiązywać zakaz palenia szlugów i robienia grilla na balkonach, oraz trzymania routerów...[/QUOTE] Bo? ,......kurde jak ja lubię takie teksty "gieniusziów" :diabloti:
-
Ja po prostu Kraksy nie zostawiam w aucie na tak długo, żeby zdążyła załatwić cokolwiek poza pasami :evil_lol: ale właśnie zeżarła 6 zestaw ;)
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
ulvhedinn replied to monika083's topic in Już w nowym domu
I w dodatku był niekiedy problem z wyprowadzaniem buli ;) Spytajcie Koperek, ona może kojarzyć psa.... -
Super!!!! :)
-
Chipa na pewno nie ma "fizycznie"? Bo niby to się rzadko zdarza, ale może przestać działać. A tak z ciekawości - domek u kogoś z fundacji? ;)
-
Byłoby fajnie jakby mi kto pomógł (szczególnie ze zbieraniem na konto) ;)
-
Josera wg Lenki jest fajna, ale RC smaczniejszy :oops: więc póki co wcina RC dla wielkich psów, niech ma biedna starusia rozpustę :evil_lol: Jak się worek skończy, to przejdziemy na Joserę, bo ją też ładnie trawiła. Aaa... ponieważ mi się wydawało, że biedna Lencia wcale nie przybiera, więc ją zważyłam..... no i oczywiście okazało sie, że owszem- przybiera, a nawet muszę trochę przyhamować z podtuczaniem dziewczynki, żeby nie obciążać stawów.... :oops:
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
ulvhedinn replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Ja wiem, że to nie koszyczkowy, ale piesek z Palucha- kojarzycie go? [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1664/002scr.jpg[/IMG] Demon, na Paluchu 4 lata. Coś więcej o nim ktoś wie? -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='bros']POnawiam pytanie[/QUOTE] Wysyłam PW ;) -
Aha, i bedzie to spacer bez-Kraksowy, więc zapraszamy również delikatne mikropsy ;) Jutro (nooo dobrze, dziś ;) ) niestety siedzę w pracy, buuu....
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Cześć. No. Słuchajcie, duża znowu mi nogę popsuła!!!!!! Boooliiii...... No fakt, ostatnio cos mnie ta noga nie słuchała, ale zeby zaraz w psie dziurę robić???? I duża mówi że mi zabrali to metalowe, co mi wcześniej włożyli w nogę, no i dobrze, co ja jestem- pies na śrubki? I jeszcze mi duża zabrania chodzić na długie spacery, tylko na siku wypuszcza i do tego na smyczy. I nie pozwala pogonić tego czarnego psa sąsiadów. Ani obwąchac porządnie tej suczki z podwórka obok. No weźcie jej powiedzcie coś.... -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Maniek goi sie bardzo ładnie, niestety narzeka na kołnierz, obolałą łapke i wogóle takie straszne traktowanie psa ;) A dostaje metacam, żeby nie bolało go za bardzo, mały histeryk ;) Po schodach trzeba jaśniepana nosić, u weta się obsikał ze starchu, wczoraj zasikał mi łóżko przy próbie przeflancowania go z mojej poduszki itd Za to apetyt ma jak zawsze znakomity ;) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
ulvhedinn replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Czy ktos potrzebuje może kartonowych pudeł?