Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Oj tam zaraz romantyczki :eviltong: to wiosenna przyroda jest romantczna, noooooo.....
  2. [quote name='sajlana']Mój kolega poszukuje kociaka, chłopca z częścią upierzenia w kolorze białym...odszedł niedawno, po 20 paru latach zycia, jego biały kocór vel Filip... a może taki: Ok roku, wykastrowany kocurek, strasznie kochany, super zgodny z kotami, z psami. Kuwetowy. Wywalony pod Kakadu, u mnie na DT....
  3. Diuna- super :) Bo właśnie wykańczamy dziś jedzonko :) Powiedz tylko gdzie mozna odebrać :Rose: Bros, było faktycznie podobne zdjęcie, z zeszłej wiosny, ze spaceru w lesie w okolicy schronu, z Terierfanką ;)
  4. Maniulec oczywiście juz w domu. Ma wyjętą płytkę i stabilizowaną rzepkę. Jest nieco przycpany, z lekka obrażony i bardzo mu sie pomysł z kołnierzem nie podoba.... Operacja kosztował 380 zł, które musiałam założyć ze swojej kieszeni (niestety, długi....).
  5. Ja będę chciała, zaraz Ci napiszę na PW, co ;) Spacer był super, psy po powrocie padły (z wyjątkiem Kry niestety). Żubr z rozpaczy po odjeździe wybranki zalecał się do Pi, więc dostał wp..... :mad:
  6. Zobaczcie- Piku lata :lol: [img]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=dsc0794h.jpg&res=medium[/img]
  7. Jakoś niedługo -może zaz 2 tygodnie- pewnie się wybiorę na Ślężę, mogę Was zgarnąć ;)
  8. Z noclegami to Ci wiele nie pomoge, bo ja raczej robię wypady jednodniowe, czasem tylko sypiam poza domem. Po pierwsze, masz masyw Ślęży. Na krótką wycieczkę- super :) My z Krą robimy sobie tam treningi kilka razy w roku. Dalej- no to juz Góry Sowie, piękne trasy np w okolicy Przełęczy Walimskiej. Albo od Pieszyc w górę. Jeszcze dalej, to okolice Karpacza, moje ukochane Karkonosze :) Tylko nie jedź do Jeleniej pociągiem, bo wyjdziesz z siebie, chyba, ze lubisz zwiedzac Polskę w tempie spacerowym- tory sa w takim stanie, ze pociąg jedzie mniej wiecej dwa razy dłużej niż autobus ;)
  9. Przylazłam na zaproszenie :) Ładne toto...... .... też mam oblizywacza namolnego, na szczęście znacznie mniejszych rozmiarów, za to śpi mi w łóżku. Na upartego faktycznie można gęby wieczorem nie myć :)
  10. Mapet, bardzo mi przykro.... :( Pokażcie tego bernardyna ;)
  11. On, tym razem to on ;) Ma na imię Żubr ;) i ma 2 lata....
  12. Ja wpadłam, jak jeszcze kiedyś moja ciocia przygarneła ze schronu porzuconą staruszkę Bunię (już niestety za TM)... no i w zeszłym roku takie stworzonko sobie wynalazłam: [img]http://i41.tinypic.com/2s9ay5c.jpg[/img] ...i okazało sie, że to niestety choroba postępująca :evil_lol:
  13. [quote name='mshume']Mamy w tej chwili 3 domy do wyboru, w tym ten o którym piszesz Dorciu ;) Umawiamy wizyty przedadopcyjne i myślę,że niedługo wszystko się wyjaśni. [B]Chico był wnętrem[/B], więc decyzja o kastracji była bardzo dobra. Mały radzi sobie w kołnierzu, chociaż spuszczony ogonek wskazuje,że szczęśliwy to nie jest :([/QUOTE] A nawet bezwzględnie konieczna :) W kołnierzu to chyba żaden pies nie jest najszczęśliwszy... Jejku, weźcie go oddajcie szybko, bo mi chodzi po głowie myśl: "jednen chi, dwa chi...."
  14. Kurcze, a mówili mi, że jak sie ma jednego chi, to człowiek marzy o następnym...... ;)
  15. Jak Cię kopnę za tą 11........ 12 to minimum absolutne.
  16. [quote name='Aimez_moi']Maniutek ma zabieg we wtorek tak?[/QUOTE] Tak, dokładnie ;)
  17. [quote name='Nikaragua']odpowiedź z wątku wrocławskiego[/QUOTE] I jeszcze Terierfanka napisała, że ma wolny talon na sterylkę, co jest duzo lepszym wyjściem, niz usypianie ślepego miotu. Majowa, nie chcesz jeszcze jednej dużej myszy? Jest śliczna szynszyla do adopcji....
  18. Ciekawe jakiego auta pozbawiła mnie Kraksa..? :diabloti: ....że o tymczasach nie wspomnę... ;)
  19. DZIĘKUJĘ!!!!!!!! :Rose: Przyszło 18 zł dla Manisia :) Od Mańka: Czeeść!!! Słuchajcie, wreszcie jest ciepło! No przynajmniej w miarę ciepło :) I coraz mniej mokro na trawniku (nie lubie mokrego!). I można ganiać! Co prawda noga mnie boli trochę, ale i tak ganiam, ganianie jest bardzo bardzo fajneeee... a najlepiej jak nie w mieście, tylko na polu za miastem i można lecieć i lecieć przed siebie i wiatr w uszach gwiżdże, a potem lecieć jeszcze szybciej do Dużej :) I do tych innych Dużych, co chodzą z innymi psami i co dają smaczne rzeczy :) Moja Duża też daje smaczne rzeczy, ale czasem zapomina zabrać je na spacer.... I kupiła mi obróżkę nową. Mówi, że na wiosnę, czerwoną, żeby była na szczęście. Nie wiem, co ma obroża do szczęścia, ale ok. Fajnie być szczęśliwym :)
  20. Operacja przełożona na wtorek......
  21. Ja bym jeszcze dodała, ze sa psy, które co by nie robiły, to wygladają jak obłąkane (mam takie cóś w domu), a nakręcenie się w trakcie treningu, czy zawodów jest po prostu niezbędne do osiągniecia dobrych wyników. Cała rzecz w tym, zeby - jak już napisała Ladyswallow, umieć psa wyciszyć. I nauczyć go także odpoczynku, luźnej zabawy itd. Poza tym, ostatnio jakoś zaczyna się moda na "bezstres"- nie nakręcać, nie ekscytować, wyłącznie wyciszać, nie dostarczać pobudzających bodźców, ach ta straszna adrenalina itp- a tak naprawdę pewna dawka stresu jest w życiu pożądana. Szkodliwy jest stres przewlekły, dlugo trwający.
  22. Gdzieś znikł mój post, a przecież najważniejsze- [B]jeśli wszystko pójdzie ok, to jutro Maniek ma zabieg- wyjmowanie blachy i niestety również operacja wypadającej rzepki!!!!! [/B]
  23. Jak jest podejrzenie ropomacicza, to szczerze mówiąc nie ma na co czekać. Wet, który umie odczytać usg (i ma dobry aparat) powinien zdiagnozować to dość pewnie. Bo guz (czy cokolwiek to jest) to jedno, ale ropomacicze to bezpośrednie zagrożenie dla zycia. Osobiście zupełnie nie jestem przekonana do prób leczenia ropomacicza farmakologicznie, rzadko jest to skuteczne, nawet jeśli- to najczęściej wraca, a może się skończyć tragicznie.
  24. Odmłodnieć to raczej nie, ale ma ryjek regularnie wycierany, bo się upapruje ;) i oczka kropione i czyszczone, to i buzia czystsza. Nochal niepiękny, ale jednak zdecydowanie lepszy, niestety nadal walczymy z łupieżem (a kapiele to nie jest to, co dziadzio kocha najbardziej...). Martwią mnie zębale Nestorka, są okropne. Kamień na centymetr i zapach bagienny. Musze pogadać z wetem, jak zrobić delikatnie dziadkowi czyszczenie, bo niestety po dobroci to się nie da nawet ociupinkę dotknąć.
×
×
  • Create New...