-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]
ulvhedinn replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo dziadzio to bardzo zaradny staruszek.... Poza tym dziadzio zaliczył przegląd- przedwczoraj się źle poczuł, miał temperaturę i był "oklapły". Oczywiście wet; dziadek dał popis- naszczekał wetce w twarz (a to zabójcze z powodu ząbków), rozpiszczał się przy pobieraniu krwi, a na koniec zasikał stół. No i niespodzianka; wyniki są dobre :) Nerki, wątroba, i osłuchane serducho pracują super jak na zabytek :) Jedyny kłopot to zęby, czyszczenie to ogromne ryzyko, a są w koszmarnym stanie.... -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
ulvhedinn replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Diuna ja tam chodzę codziennie ijeżdżę w poszukiwaniu Bianki... Bros, kotka "duża miziasta"- jeden z pilniejszych przypadków, depresyjna... Poza tym mam prośbę, szukam taniego naprawiacza do pralki. -
Dawno nie pisałam o Kraksie... cóż fot nie mam, po pierwsze ze złości zapomniałam, po drugie śpieszyłam się na zawody. W piątek Kra: -wylała w kuchni wiadro brudnej wody z mopa i wrzuciła w to suszące się pranie; -rozsypała po całym pokoju uzywany żwirek z kuwety (przy okazji zepsuła ramkę w kuwecie), po czym mokrym doopskiem zrobiła ze żwirku błoto; -ściągnęła z mopjego łóżka WSZYSTKO po czym wytarła w to brudne doopsko; -odgryzła z szafki w przedpokoju dwa narozniki -ściągnęła z szafko kosztk z psimi rzeczami (smycze etc), pogryzła mu pałąk na kawałki, po czym rozrzuciła wszystkie akcesoria w brudnym żwirku i błocie....
-
Trzeba ich zmusić do pokazania "alternatywnych" włascicieli chiłał. No, mój tez ma ubranka, nawet na zawodach czasem go ubieram, jeśli wieczorem marznie, ale popylać popyla równo ;)
-
Ja mam z koei prośbe kocią. Zaginął kocurek kastrowany w ok. Nowowiejskiej, Jednosci, Wygodnej. To zaginiony kotek: [img]http://images04.olx.pl/ui/11/41/69/1342443967_415493269_1-ZAGINAl-KOT-OlBIN.jpg[/img] Kontakt do opiekunów: 668-037-495 Miał na sobie jaskrawozieloną obróżkę z adresówką.
-
Ja będę autem, pewnie z 4-5 psami (ale dwa mikro). Mogę kogoś zabrac po drodze (spytajcie Karilke ile ludzi i psów DA SIĘ zmieścić w aucie ) ;)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
ulvhedinn replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Sokół się super sprawdza przy mniejszych ptakach, ale jeśli się akurat trafią przelotne duże ptaszyska, albo w grupie nielękliwe, do tego takie co lubia sobie zasiąść na ziemi (np gawrony, czy duze ptaki wodne)- to pies jest lepszy. Swoją drogą, znudzony border, czy np malinek, któremu właściciel nie dostarcza zajęcia jest chyba jeszcze gorszy od znudzonego psa mysliwskiego- nie tyle zwieje, co sobie twórczo znajdzie "pracę" ;) -
Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]
ulvhedinn replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ślicznie dziękuję!!!!! :) -
Staffiki nie, ale wszystko co w mniemaniu jakiegoś urzędasa przypomina pita. Włącznie z tym że jakiś czas temu został odebrany właścicielom i zabity pies- mieszaniec shar peia, który nigdy nic nikomu nie zrobił. I nie, nie zgodzę się nigdy z piętnowaniem jakiejś rasy jako niebezpiecznej. KAŻDY duży pies w złych rękach może być niebezpieczny- jeśli nie z powodu stróżowania, czy chęci polowania, to ze strachu...... Np. malamuty sa psami często wykorzystywanymi w dogoterapii, ale źle prowadzone i w stadzie są niebezpieczne. Nie mówąic o tym, że kto jeździ na zaprzęgi to wie, jak one potrafią startować do siebie z zębami. Gdyby tak zrobił ast, to byłby pies-morderca, no ale mamutkowi nikt takiej łatki nie przypisał. A nie raz widziałam, jak sie pożarły tak że trzeba było je szyć..... Notabene, w temacie małych psów co to "nic nie zrobią": [url]http://amarillo.com/stories/100900/usn_pet.shtml[/url]
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
ulvhedinn replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Niestety, paradoksalnie grube koty umierają najszybciej. Ich wątroba, już obciążona, siada po krótkim czasie niejedzenia. A kicia jest kicia domową, wypieszczoną, od starszej osoby- depresja murowana...... -
[quote name='dorka1403']glownie chodzilo mi o to zeby takie psy..tj..psy ktorym trzeba posiwiecic mase czasu, uwagi i cierpliwosci..oraz talentu i wiedzy nie trafialy do ludzi ktorzy chca je miec bo chac..bo sa ladne..albo "grozne" wiec sobie go kupie..no rozumiesz o co kaman... osobiscie nie posiadam np kompletnie zadnej wiedzy o rottkach i dlatego tez nie kupilabym go dla siebie tylko przez to ze bardzo mi sie podoba bo moglabym zrobic krzywde jemu a moze i innym przez moja zla opieke i wychowanie go...no czaisz o co mi chodzi..[/QUOTE] Tą metodą to należałoby na listę wpisać większość psów..... Brezyl, święta racja :)
-
Wszelkie listy i "rasy niebezpieczne" można o kant tyłka potłuc. Tak naprawdę niebezpieczni są tylko właściciele. Nie istnieje "rasa bezpieczna" - w pewnych okolicznościach każdy pies może stać sie potworem i zagrożeniem. I odwrotnie, psy "ras agresywnych" mogą być najcudniejszymi misiałkami na ziemi. A na dokładkę tworzenie takich absurdalnych list może doprowadzić do koszmarnych sytuacji- np w Wlk. Brytanii, gdzie mozna psa skazac na odebranie właścicielom i zabicie tylko dlatego, ze ktos dopatrzył się - nawet odległego- podobieństwa do TTB. Niezaleznie od tego, czy pies jest łagodny, czy nie, czy zrobił coś złego, czy nie....
-
Dogomanka, daj konto, bo nie widze, a akurat mam troszke kasy....
-
SBD, a wiesz, że ostatnio aresztowano kapitana Paula Watsona, załozyciela i szefa Sea Shepherd (to organizacja aktywnie walcząca z odłowem wielorybów, fok itp)? I to za akcje przeciwko kłusownikom, nie legalnym połowom? Tak to jest, ludzie stający w obronie życia sa traktowani jak bandyci.......
-
No wiesz.... mi przedwczoraj kurduple zastrajkowały i wyszły dopiero wieczorem ;)
-
Ktoś się jutro wybiera na spacer...?
-
Ja juz nie wiem, w co ręce włozyć, zakocona jestem po kokardki... :( Mam na DT cztery dorosłe koty, do tego cztery maluchy i wczoraj przynieśli mi piatego, ten ma na dokładkę może ze cztery tygodnie i głos jak syrena okrętowa. I pchły. Poza tym mam fatalnie pogryzioną rękę po łapaniu dzikiej kocicy; a i tak sie cieszę, że ja capnęłam, bo w czasie sterylki okazało się że ma nie tylko zgodnie z podejrzeniem potężne ropomacicze, ale i guzy jajników...... No to się wyżaliłam.
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
ulvhedinn replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Szyjka zagojona, Maniulec ma się dobrze :) -
Zapiszę sobie....
-
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie dostała ;) niestety.... US ma czas do końca sierpnia na rozliczenie wszystkich 1%. Ale wieści od Togusia- BEZCENNE!!!!! :) -
Włascicielka się namyśla, czy wogóle oddac psinkę. Jestem z nią w kontakcie ;)
-
Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]
ulvhedinn replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyszło :) DZIĘKUJĘ!!!! Dziadzio jak to dziadzio, drepcze, węszy, łasuchuje.... udało się zupełnie zwalczyć łupież, nochalek tez ładniejszy jakby :) -
ZWYKŁY? NIEZWYKŁY! Torik to.... Filip. W DS :)
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Jest jakieś awizo, mam nadzieję że to to, jutro sprawdzę :)