Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Nie było mnie długo na dogo... i dopiero teraz czytam o Berusi... Tak mi przykro, okropnie przykro- nie zdążyłam jej poznać, nie miałam okazji jej pomóc... Berusiu, mam tylko nadzieję, że jesteś już szczęśliwa [']['][']
  2. [quote name='anielica']Dziękujemy za informację! Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy co powiedzą w schronisku. Jak dalej będzie brak zgody, będziemy dzwonić. Dzięki!!! Z dzisiaj - Berusia i jej przyjaciółka Zosia... Zobaczcie jakie bidule :-( One są tak niepozorne i zaniedbane, że cidem jest domek. Ale kierowniczkę i konowała to, sorry, za wyrażenie, wali po prostu :angryy: Biedne sunieczki... ZuziaM, a nie chcesz ty czasem dwóch psów...? Bo może byś przyjacióki razem adoptowała?:evil_lol:
  3. [quote name='asiaf1']podnosze pięknotkę. Oskarek uwielbia chlapać się w wodzie. :evil_lol: [B][COLOR=red]Czy ktoś miałby niepotrzebną wanienkę po dziecku dla niego.[/COLOR][/B] [/quote] A on nie ma tam gdzie pływać? Bo Aksa kocha pluskanie i nawet próbuje ostatnio aportu z wody:evil_lol:
  4. [quote name='Norbitka']Proponowałam w wątku o oszustwie na allegro by założyc jeden wspólny watek o aukcjach harytatywnych gdzie od razu moznaby potwierdszac lub zgłaszac watpliwosvci do aukcji. Byłoby to w jednym miejscu a tak gubi sie w otchłaniach DGM. Co o tym sadzicie?[/quote] Bardzo dobry pomysł!!!! W Sulechowie są dwie lecznice, sprawdzę obie...
  5. Ona ma w książeczce wpisaną amputację ogonka razem ze sterylizacją... Może miała coś z ogonkiem... uszka też ma "wyjedzone":-( Ale jest cudna- i w ogóle to nie żaden pinczerek, tylko nagi pies podkarpacki!!!! NO!!!:evil_lol:
  6. Mamy chyba koleją "perełkę" : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1918672#post1918672
  7. Gdyby nie ich reakcja na odwiedziny Medara... to może bym uwierzyła w szczerość intencji. Jak tylko dorwę tel. do tej lecznicy, to sprawdzę!!!
  8. Kurcze, jakie "nie interesuje"... Po prostu jesteSmy za daleko, żeby coś się dowiedzieć... :-(
  9. No myślę, że najwyższa pora na powrót Rebelli do świata żywych:evil_lol: Wpadnij koniecznie odwiedzić cudaki!!!
  10. Przyjeżdżają we wrześniu, kurna!!!! No fakt, suczydło sie zmieniło, zadbane, kochane, ale już zdemolowało mi balkon wieczorem, bo się zaplątała w zasłonę:angryy: a krAksa zeżarła trzecią parę ochraniaczy:evil_lol: i uciekła na schody jak przyszedł listonosz- myślałam, że ją uduszę!!! Facet się najpierw przestraszył (no myślę- 4 psy, w tym bernardyn i pies udający fokę) a potem pokladał ze śmiechu, bo Aksica nawet bez wózka jest szybka jak błyskawica i capnęłam ją za ogon, żeby nie zjechała ze schodów....
  11. Na razie wysłałam maile do osób, które kupiły cegiełki po wtorku.Spróbuję sprawdzić, ale nie wiem, czy udzielą mi informacji...
  12. Czyli mamy kolejnego "***** zarabiającego na dobrym sercu innych ludzi!!!! Zastanawiam się co z tym zrobić:mad: :mad: :mad:
  13. Mało, że śliczna to jeszcze minki robi jak zawodowa modelka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. Aga Mazury - natychmiast opróżnij skrzynkę!!!:mad: :evil_lol:
  15. Ochłodziło się odrobinę i Aksa rozrabia na całego... Pomaga ciotce rozłożyć wykładzinę- tzn biega po niej, wpycha łeb po spód i usiłuje skubać rogi:evil_lol: Poza tym wszystko jest niestety okropne... Miala być u mnie Berusia, ale jej nie wydali :shake: za to jest Matylda-bassetka, w której adopcji pośredniczyłam, a którą teraz musiałam wziąć bo dziewczyny wyjeżdżają do Anglii i nie zdążyły z formalnościami...:angryy: Spróbuje ją umieścić u koleżanki do września, bo Bera ma u mnie zaklepane miejsce... I czuję się kurcze coraz gorzej... sorry za narzekanie, ale to był okropny tydzień, same złe wiadomości, ta sprawa z Ognikiem.. i mam już naprawdę dość....
  16. [quote name='pucka69']... ja też tydzień miałam koszmarny, nic tylko usiąść i wyć ... a tu jeszcze Wiewiór... :((((([/quote] No to witaj w klubie... :shake: u mnie jeden wielki koszmar... wiewiór[']['][']:-( A ty Czarusiu- zrób dowcip lekarzom i stawaj na łapki!!!!:loveu:
  17. Niech to szlag!!!!:angryy: Przecież ją trzeba zabrać.... sama nie wiem co zrobić... A jakby zadzwonił wet i powiedział, że na jego odpowiedzialność... chyba dałoby się jakiegoś znajomego o to poprosić? Albo gdybym powiedzmy ja zadzwoniła i zapytała o nią i przyjechała "bo mi się tak bardzo podoba"...?
  18. Ja niestety jestem z Wrocławia... podałam gdzie są klatki-łapki, więcej zrobić nie mogę:-(
  19. Medar, wiesz już coś?? Może ktoś inny to sprawdzi- sprawa mnie niepokoi...:shake:
  20. Ufff... jednak cos się dzieje...
  21. Wpakujmy samego p.Jandę do bagien -będzie archeologia eksperymentalna- "Jak powstaje mumia z bagien-konserwujące działanie garbników"
  22. I jescze ten nabzdyczony ton "odbijał", "nie zważając na błoto i zarośla"... O ile wiem sporo osób stąd ma nakoncie różne akcje, w których niejednokrotnie ucierpiały ubrania, samochody, skóra dogomaniaków...:evil_lol: I nikt się tym nie chwali- bo to normalne- jak pomagasz psom w terenie, to trudno o czystośc i brak krzaków, a zdenerwowany psiak potrafi mieć "wpadkę obustronną"... Podam ci przykład, który widziałam: wspaniali ludzie, przewożący nam psy ze Żmigrodu mieli (mówiąc brzydko) obrzygany bagażnik i obsraną tapicerkę... a Kam musiała zdejmować spodnie na dużym mrozie, bo tyłek psa miała akurat na kolanach:cool3: Pomijam fakt, że baba wyskoczyła z widłami... Więc się wypchaj z takim poświęceniem!!!!
  23. Chodzi o labki z tego wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27869&highlight=basset i bassety z tego: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27139&highlight=basset ????? No fakt odbierał..., ale labki sa u dogomaniaczek:diabloti: Kilka razy padło pytanie: "szukamy już domku, czy czekamy na stabilizację stanu psiaka?" Nic się nie bój, sprawdzimy to...:diabloti:
×
×
  • Create New...