-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
[B]Autor: ulvhedinn[/B] [B]Tytuł: Skupienie...[/B] [B]Modelka: Aksa[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7870/aksanakibelkuresize0lt.jpg[/IMG][/URL]
-
A może ją jednak umieścić w hoteliku, tak na wszelki wypadek... jakoś nie do końca ufam tym ludziom:shake:
-
Nad jakie jeziorko? My chętne!!!!:evil_lol:
-
I jeszcze Misia: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8360/agf00048a3ir.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6018/agf000204rx.jpg[/IMG][/URL] to ostatni spacer po lesie z "domkiem" tymczasowym...
-
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hurra!!!! Dzielny, kochany Ognik:loveu: :loveu: :loveu: -
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
I jeszcze Misia: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1365/agf00022a9rk.jpg[/IMG][/URL] -
[LEFT]Poza tym psiak na początku może być zdenerwowany "ustrojstwem" które na nim tkwi... troszkę cierpliwości i przekonuje się jakie to fajne:evil_lol: Aksa jak widzi, że biorę wózeczek to podskakuje z uciechy- czasem sama próbuje go popychać w moją stronę- "no idziemy na spacer?" Nie można się zniechęcać od razu, bo się pies przestraszył czy nawet wywalił:evil_lol: O kim można ew.pogadać o Czarusiu- ja wiem, że jest pod opieką wetów, ale sprawy parplegików są bardzo specyficzne- ja dochodziłam do nich za pomocą stron ludzkich- nigdzie nie ma dobrze opracowanego zagadnienia opieki nad sparaliżowanym zwierzakiem...[/LEFT]
-
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img449.imageshack.us/img449/4050/agf000255ye.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img449.imageshack.us/img449/2552/agf000237mo.jpg[/IMG] Widzicie wcale nie widać że jestem inna:evil_lol: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img449.imageshack.us/img449/5945/agf000513xn.jpg[/IMG][/URL] Ciociu, daj buziaka!!!
-
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Kilka fotek z ostatniego wspólnego spaceru po lesie: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1088/agf000097gq.jpg[/IMG][/URL] Niuch, niuch [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5290/agf000134yg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/4044/agf000195ec.jpg[/IMG][/URL] Turlanko.. [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6018/agf000204rx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6671/agf000218nr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9539/agf000350rk.jpg[/IMG][/URL] Tu razem z Piesią [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3047/agf000530cd.jpg[/IMG][/URL] Sikam jak facet!!! -
Czyli powtórka z rozrywki:angryy: Niektórych wetów należałoby uśpić, ze względu na stwarzane zagrożenie:diabloti: Tu macie telefon do pana, który robił wózek Aksie. Jest z Wrocławia, ale wiem, że robił wózeczki dla psów z całej Polski : [B]513 398 585[/B] Na szczęście Czaruś jest mały, więc tym łatwiejsza będzie opieka nad nim... Służę chętnie radą- już to przerabiałam...
-
No baby!!! To może którego dnia się wieczorkiem nad jaką wodę wybierzem??:evil_lol:
-
Codziennie to nie, ale pływamy... tylko szukam takiej wody w której ja też się mogę zanurzyć-bo Aksica pływa raczej z asekuracją:evil_lol: w ogóle to ona kocha wodę i trzeba jej pilnować bo się ładuje jednako do rzeki, jeziora, stawu, kałuży... byle było mokre:evil_lol: Poza tym ćwiczymy łapki, ale i tak się porobiły przykurcze- na szczęście niewielkie:roll:
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
ulvhedinn replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Coraz bardziej żałuję, że Oskar mieszka tak daleko od nas:evil_lol: Aksa miałaby takiego kumpla- dwa "wariaty kółkowe" to byłoby to!!!! -
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prosimy o DOBRE i REGULARNE wiadomości o Ogniku!!!!! Walcz kłapouszku!! -
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']Ulv..możemy zaraz na tą pustkę coś poradzić.....mówisz i masz :evil_lol:[/quote] W to nie wątpię...:diabloti: ale to nie będzie Misia:-( ona jest taka, że trudno jej nie kochać... -
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Nowa Pani Misi dzwoniła do mojej cioci:cool3: Psica bardzo jej się spodobała, podobno olała koty -tylko starannie zwiedzała nowy domek. Kurczaka z ryżem wcięła aż miło:evil_lol: Ujęła swoim wdziękiem męża Pani... Swoją drogą Pani robi bardzo sympatyczne i rzeczowe wrażenie!!! Tylko jakoś u nas pusto:roll: -
Pitbull Koks odszedł za tęczowy most
ulvhedinn replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już od jakiegoś czsu myślę, żeby to napisać... Pojawiłam się na dogo stosunkowo niedawno, Koks był pierwszym psem któremu kibicowałam, codziennie zaglądałam co u niego... Myślałam, jak to jest z opieką nad psem na wózku... nie czułam się na siłach podjąć takie wyzwanie, ale coś kusiło:shake: Potem Koksik odszedł:-( :-( :-( Mam wrażenie, że dotarły do niego moje rozważania i kiedy inny pies znalazł się w takiej samej sytuacji, postanowił skrzyżować nasze drogi- i pod moją opieką wylądowała Aksa:loveu: Może przesadzam, ale naprawdę wydaje mi się, że ktoś "stamtąd" czuwa nad tą łobuzicą:oops: Koks- dziękuję i pamiętam!!!! [']['][']