-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogniku, ciotka ulv i ferajna ściskają za ciebie kciuki i pazurki!!! -
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
No na razie udało mi się uruchomić grata:angryy: Kasię odstawiłam (oczywiście zaspałam:oops: ) i jakoś mi się zrobiło strasznie smutniasto, jak zobaczyłam za szybą odjeżdżającego auta jej sterczące uszy...:-( Nie myślałam, że się do małej tak przywiążę... ciocia też będzie tęsknić... Chociaż to przecież super, że Kasia ma nowy dom i panią- mam nadzieję już na zawsze!:p -
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogniku- nie gaśnij, ok? Znajdzie się domek dla ciebie i ludzie, tylko musisz żyć!!! :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Taaa przy odrobinie szczęścia i wydatnej pomocy Aksy kąpiel murowana...:evil_lol:
-
Foteczki będą, jak ciotka ulv okiełzna ustrojstwo:comp26: Na razie opowieści: Piesia wczoraj była na spacerku w cienistym lesie (upał!), razem z Aksą, Paolkiem i kasią-Misią... słoneczko świeciło sobie przez liście, trawa pachniał, ptaki śpiewały, a jak maleństwo rozbolały łapki, to kochana pani niosła swoją kruszynę... Niosła też przez straszne! wielkie! błotniste! kałużę i kłujące maliny... aż wszyscy padli zmęczeni na kocu na polanie. Aksa mordowała patyki, Pao szukał myszy w chaszczach, Misia grzała sadełko na słońcu... a nasze Piesiątko, słusznie uważając, że na ziemi to tylko kłujące patyki i mrówki:evil_lol: , wdrapało się na plecy swojej leżacej pani i stamtąd podziwiało przyrodę. Następnie łysinka urządziła wielkie polowanie na (bardzo wielkie i groźne) komary. Po pełnym wrazeń dniu należało tylko zjeść pyszną kolację i smacznie zachrapać- oczywiście w łóżku paniusi:lol: PS. będzie fotoreportaż z opowieści, tylko proszę o cierpliwość...
-
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']Ulv....udało się coś załatwić?....makulka przeszukałaś jeszcze raz dom?[/quote] Zabij... :oops: nie dałam rady- taki dzień jak dziś miałam, to tylko z mostu skoczyć (albo lepiej z wieży). Ale jutro na uszach stanę:evil_lol: Podajcie mi jeszcze raz numer do hoteliku, jeśli któraś ma, ok? -
[quote name='Aga_Mazury']Ulv ja też mogę Ci podesłać moje psiaki na przeszkolenie korzystania z WC ;)..jeśli je tego nauczysz...masz 2 tygodniowe wczasy na Mazurach gratis dla całej gromadki ;)[/quote] Nie kuś!!!:evil_lol: Swoją drogą Pao też umie się załatwiać do WC (jeżeli nie wytrzyma, np. ma biegunkę, albo pańcia gdzieś utknie), ale mu się pazury ślizgają i woli wannę, albo miskę/kuwetę... Za to raz wymiotował do kibelka...(podejrzewam, że podpatrzył kumpli z archeo po imprezie:diabloti: )
-
[quote name='Aga_Mazury']Czarusiu pidżamka spakowana do szpitalika? :cool3: wszystko ustalone...dopięte na ostatni guzik i.....i zobaczymy :lol: a teraz podnoszę :multi: i zastanawiam się czy już nikomu los Czarusia nie jest bliski> :([/quote] Aga!!!!:mad: Jak człowiek siedzi w pracy a w domu nie ma prądu (i netu:cool1: ) to zaraz "obojętny"... Ty.... paskudo!!!!:evil_lol:
-
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Tel. do mnie gdyby był potrzebny: 609 325 217 Kasia-Misia jedzie dzisiaj na spacerek za miasto:lol: a co! W cieniu oczywiście, bo upał.... -
[quote name='abigail']A[B] propos szamponu[/B]! Moja suczka miała kiedyś trądzik!(:oops: ) z pryszczami na brodzie i łojotokiem i dostała do wykąpania (w sensie kupiłam u weta) specjalny przeciwłojotokowy szamponik, o działaniu odkażającym przeszło na pół roku (to było związane z ciecdzkami i urojonymi). Ale nie miała żadnych ran...:shake:[/quote] A co to był za szampon?? Moja też ma coś w rodzaju trądziku na tle hormonalnym....
-
I proszę Maddi, dopisz w temacie: [B][SIZE=3][COLOR=red]AKSA SZUKA REHABILITANTA!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]TO WAŻNE, BO MYŚLĘ, ŻE MOŻNA UZYSKAĆ JESZCZE POPRAWĘ!!!![/COLOR] Ona podnosi pupkę coraz wyżej, ciągnie tylko łapki... Sami wiecie-nawet niewielka poprawa to większy komfort życia... :lol:
-
Ja sterylizowałam sucz 12-letnią i było ok. Ale to zależy od wielu czynników: mała czy duża (duże psy starzeją sie szybciej) stan zdrowia (koniecznie trzeba zbadać krew- nerki, wątroba no i serduszko...) tusza... Najlepiej wypytaj dobrego weta o wszystko, ale jeśli psica jest zdrowa, to warto ją ciachnąć!!!
-
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Zadzwonię do dr Raka (ale chyba dopiero w poniedziałek) i sie wszystkiego dowiem!!!! On raczej chętnyn do współpracy to może da się dostać duplikat szczepienia... I zadzwonię do hoteliku. ;) -
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Zrozumiałam, że Misiaczek jedzie w środę i że będę ją musiała dostarczyć w umówione miejsce rano?? Więc nie rozumiem pytania, tępa jestem...:oops: -
KASIA ma już nowy, WSPANIAŁY DOM !!!!
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Mogę dostarczyć Misię w dowolne miejsce we Wrocławiu...:evil_lol: Opowiem dziś psinie o wszystkim i poważnie pogadam, żeby była supergrzeczna w nowym domku:loveu: :loveu: :loveu: -
Nawet Aksie się minimalnie poprawia, a ona miała być kompletnie sparaliżowana "od pasa"... więc koniecznie dobry wet i trzeba próbować!!!! A jak nie to wózeczek- nasz kosztował 400 ale dla małego byłby na pewno tańszy (no i dogomaniacka zrzutka, allegro...). Takie piesy są wszystkie takie pełne życia i energii, aż dziw bierze:loveu: [B]RATOWAĆ CHŁOPAKA!!!!![/B]