Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Na razie to ciocia ulv podczas wygłupów z Aksą nadwyrężyła sobie mięśnie i teraz się z pewnym trudem rusza:evil_lol:
  2. A w ogóle czemu miałoby być "albo"??:mad:
  3. [quote name='xxxx52']pieska,ktory byl zdrowy(brak lapki nie uposledza pieskowi zycia,zreszta jak posiadanie jednego oczka)To jest skandal,wstrzasajace,oburzajace.Piesek moglby byc szczesliwy z 3 lapkami,lub moglby dostac ortopedyczny :-( bucik.Jakie to okropne schronisko:mad: Czemu nie zostal "porwany?Teraz jest juz za pozno,szkoda:-([/quote] 7-tygodniowego..:-( :-( :-( Nie udało się nie zdążyłyśmy...:placz:
  4. A dzisiaj była na spacerze nad rzeką i wybiegała się i nawęszyła- oczywiście wszystko w granicach rozsądku, tzn. bliziutko Pańci:evil_lol: jak udowodnicie, że tu patrzycie, to będą zdjęcia...:mad:
  5. Hej, a nie dostałaś na PW?:lol:
  6. Misior ma się nienajlepiej, wyraźnie widać wpływ chemii... Śpi, nie chce się ruszać , ale apetyt to ma!!! i jest taka jakaś biedna:-( Zobaczymy co będzie dalej... na razie się martwię.
  7. Niestety...:-( Za to dziś była na spacerze nad rzeką (pomiędzy deszczami:evil_lol: ) i straszyła wędkarzy wypadając znienacka zza zakrętu:loveu:
  8. Jak chcecie mieć ciotkę ulv pod komórą to jej fundnijcie nową, bo ten stary rupieć ciągle zdycha:evil_lol: już jestem, jutro Bilbo jedzie do schro po papierki i w czwartek dalej z kochaną ciotką-aniołem Majaga (zobaczycie, jak nam się zadomowi na dogo, to sie jeszcze nie raz przyda:evil_lol: )...
  9. Pomocy- kto pojedzie do Poznania z grzecznym malutkim pieskiem?!! :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
  10. A możesz?? - bo ja 1. nie kwalifikuję się na studencki 2. nie mogę w czwartek za chiny- mam wyjazd po towar w pracy... Prosimy!!!!
  11. Hej, zagląda tu ktoś w ogóle???:-( :-( :-(
  12. Tylko nie w wózku- bo jak wam z pojazdu wypłynie , to będziecie jednocześnie ratowac tonący wózek i łapać psa... już to przerabiałam:evil_lol: Ale pomysł przedni!!!!
  13. O, nareszcie widać urodę!!!:multi: Czy mi się wydaje, czy to jest łyżwa?:evil_lol:
  14. Bo ja wiem... psy się potrafia zaskakująco szybko przystosować. Gdzieś czytałam dawno temu o psie, który stracił dwie boczne łapy i nauczył się ganiać na pozostałych... to było dawno, nie pamiętam gdzie, niestety:oops:
  15. ulvhedinn

    odlezyny

    Ale "pewne" modzele też trzeba nadzorować- potrafi sie zrobić w nich zapalenie i jest doopa... Mila ma koszmarne, mimo leczenia- a w dodatku jak do mnie trafiła to w jeden miała nawbijany żwir, szkło itp... prawdopodobnie po wypadku (ma również uszkodzony staw kolanowy...):-(
  16. Hej ja już napisałam na PWP więc się nie będę powtarzać:evil_lol: Dodam jedno- sama piszesz, że piesek był ruchliwy i wesoły- to myślisz, że przestanie?? A guzik!!! Psy radzą sobie z kalectwem znacznie lepiej niż ludzie, Myślę, że wózeczek mógłby mu byc potrzebny tylko na spacery i to być może początkowo... On nie ma sparaliżowanego ciała, więc może się nauczyć balansować i ganiać na dwóch. Zresztą... Aksa mimo całkowitego porażenia pływa, biega, bawi sie z psami... a jak mi uciekła z wózka, to jej nie mogłam dogonić, chociaż ciągnęła tyłek:evil_lol: w ogóle moim najczęstrzym okrzykiem jest dziki ryk "aksastóóójjj!!!!!" PS. Jeśli Państwo pieska chcieliby porozmawiać, mają wątpliwości jak się żyje z kalekim psem to mapa AFN ma mój telefon- zapraszam!!! xxxx52- niestety u nas w schronisku mimo próśb wolontariuszki uśpili 7-tygodniowego szczeniaka z wadą łapki:angryy:
  17. No, a tak wygląda nieszczęsna dupinka:-( [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5669/image021ep3.jpg[/IMG][/URL]
  18. Nagrania jeszcze nie ma- za to proszę: Piesia-kanapon:evil_lol: Piesia z upodobaniem "wije sobie gniazdo" z ciuchów pańci... Poza tym popatrzcie jak jej się futerko poprawiło- i nawet jakby jest go więcej?
  19. Całkiem całkiem, ale ja lubię facetów w mundurach...:oops: A to wczorajszy spacer, chłopaki razem: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/271/image012is7.jpg[/IMG][/URL] i Bilbo sam [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5594/image013lh5.jpg[/IMG][/URL] Ale fajne mokradło!!! [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8100/image016em6.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze Bilbo... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7964/image015rv7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1408/image014ix3.jpg[/IMG][/URL] Taki fajny pirat: bez oka, w porteczkach, no w chustce:evil_lol:
  20. No nie jest źle... Mila rozpoczęła dziś chemię, dostała leki dożylnie + tabletki. I wbrew obawom czuje się dobrze, ma apetyt, nawet kota chciała gonić. Zobaczymy co dalej... Jutro zrobię rozliczenie, bo dziś już padam na pysk, ok?
  21. Lisku... czemu tak szybko?? ['][']['] "...a czy wiesz co każda ze strat bliskich znaczy? -to znaczy- wiedz... 'witaj' rzekłszy tysięczny raz nagle 'żegnaj' raz jeden rzec..." Biegaj sobie szczęśliwy i młody już wiecznie za TM... Byłeś szczęśliwy TUTAJ krótko, za krótko- ale jednak masz już kogoś na kogo TAM czekasz...
  22. Mnie po prostu trzęsie ze złości.... a patrz na Pożarkę z Wro... właściciel ją olał, a sąsiedzi- działkowcy po dwóch dniach łaskawie poinformowali schronisko że "na działce leży nadpalony, zdychający pies"... :angryy: :angryy: :angryy: Biedny psies, trzymam kciuki!!!!
  23. Nie mogę... na to nie ma słów... straż odmówiła pomocy- a ludzie, przecież ktoś go widział, mijali go i co nikt nic??!!! Nie rozumiem, ja bym tkwiła przy nim, dzwoniąc choćby co minutę, albo sama wezwała weta... jak można pozostawić psa w takim stanie na ulicy???!!!! to mi się nie mieści w rozumie, czy my się różnimy tak bardzo od innych ludzi?:placz: :placz: :placz:
  24. Ha, ha, ha!!! Raz był u mnie policjant z dzielnicy- inna zupełnie sprawa, nie mnie dotycząca- jak zobaczył moje psiaki, to najpierw sie spłoszył, a potem dał wylizać i rozmowie towarzyszyło mizianko:evil_lol: a potem stwierdził, że zazdrości takiej kochanej bandy, a Aksa to już w ogóle cudna... i że gdyby nie praca i kawalerka też miałby więcej niż jednego psa:evil_lol:
  25. Nooo... a te spojrzenia niezorientowanych sąsiadów (trudno wszystkim wyjaśniać) - "co ona z tymi psami robi, ciągle nowe i same jakieś takie... chore, stare, poranione..." - ciekawe kiedy ktoś mi podeśle TOZ albo straż:evil_lol:
×
×
  • Create New...