-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
ulvhedinn replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Grubaski górą!!! Swoją drogą Miś ma faktycznie pyszczek niedźwiadka...:loveu: -
la_pegaza moja Mila też ma chłoniaka... jesteśmy z wami myślą i sercem
-
[quote name='puli']Nie mieć.PETA wymyśliła skuteczne rozwiązanie problemu: kategoryczny zakaz hodowania/utrzymywania w domu wszelkich zwierząt.(no,chyba,że myszka przyjdzie sama po okruszki ;) )[/quote] Bomba... a po drodze wzorem Chińczyków zabijemy wszystkie psy koty króliki... mówię o realnych rozwiązaniach! Prawdę mówiąc to brutalne, ale lepsza jest dla kury śmierć od siekiery w gospodarstwie, niż w ubojni przemysłowej... a pies wegetarianinem nie będzie, o kocie nawet nie mówiąc.
-
Rany... to co, przenieść się na zadupie, hodować kury itp. w warunkach super i opanować umiejętność szybkiego zabijania? No bo inaczej to nie wiem jak mieć psy?
-
Parę zdjęć pływaczki: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4990/image002hx9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4170/image005qe1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1639/image008ld5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/272/image011iu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8818/image012hp8.jpg[/IMG][/URL] Na razie kilka, ale będzie więcej...:evil_lol:
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ciotka ulv ma kompa i net:eviltong: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='fona']Ulv, no nie moge. Wszystkie Twoje psy maja fisia? :) Dokładnie... Mila w swojej karierze pożarła m.in. świece woskowe i pastę polerską do srebra, dużą, niewypatroszoną makrelę w całości, 10 całych jajek i 2 kilo szynki, a no i śliwki suszone (1/2 kg) + inny susz owocowy- w Wigilię nie było kompotu:evil_lol: No a Paolka już opisywałam na dogo- np:zrobił kupę na dachu faceta bluzgającego na psy- na oczach owego gościa... ugryzł wrogiego owczarka w (...) a potem wlazł na drzewo... próbował hmm... mieć dzieci z kotką (to ona go "poderwała") - jak kićka urodziła córeczkę, uznał ją za swoją i wychowywał... dużo by gadać:evil_lol: matka Pao- [']Kora po sterylce polubiła bezpieczny seks... EEECH!!! A na poważnie- musi być dobrze, ale jeszcze nic nie wiem, wet na urlopie do poniedziałku... -
Spróbuję... W ogóle muszę też porobić następne zdjęcia Piesi- mimikę to ona ma przednią!!! Tylko nie umie się bawić- skacze, zaczepia, ale nie wie do czego służą zabawki, patyczki itp... nie nauczył jej nikt:-( szkoda... Poza tym mała to pies kanapowy- nie lubi siedzieć na ziemi, a w taki deszcz jak ostatnio nie chce wychodzić na dwór. Ma taki plastik (część materaca dmuchanego), który służy jej za kuwetke. Od dwóch dni u cioci mieszka tymczsowo Matylda-bassetka, więc Piesia włazi na Paniusię i patrzy na intruza wzrokiem bazyliszka, mrucząc pod noskiem:evil_lol:
-
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Piesio od czwartku będzie znów u mnie, zresztą taka była umowa z domkiem tym. No, ale nie jest strasznie bo Matyldę- bassetkę podrzuciłam cioci, więc i tak będę miała "tylko" 4 psy:evil_lol: -
Aksa paskudna!!! Edi nie chciała skarżyć, to ja opowiem... KrAksa została sama, czego baardzo nie lubi- poszłam na spacer z resztą psiaków (lało jak z cebra)... Wracam, a tu kupa w przedpokoju:angryy: a sprzątać nie ma jak- mop zeżarty... Aksa na łóżeczku, trochę się wstydzi, a trochę śmieje:evil_lol: -a "gupia pani" niech się teraz męczy:evil_lol: takiego mam spryciulnego diabelca!!!
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję wam!!! To bardzo dużo dla mnie znaczy, wiedzieć, że nie jesteśmy same... Mila czuje się dobrze, ma apetyt (muszę chować wszystko- ostatnio zeżarła 2 jabłka i ćwierć kilo cukru:angryy: ) wygląda na to, że choroba została wykryta w miarę wcześnie. Jutro znów wizyta u lekarza, może ustalimy termin... i koszt chemioterapii:-( Będziemy walczyć!!!! -
Malutka Piesia się przypomina!!!:evil_lol: Tak naprawdę to potworny zmarzlak- dopiero w te upały nie śpi pod kołdrą... Opiszę wam jej rytuał wieczorny: Piesia widząc, że ciocia szykuje łóżko, podbiega i zagląda: "idziemy spać?" Potem niesmiało przysuwa się do łóżka i zaczyna "tańczyć"-podbiega i odbiega, wije się, merda popiskując... następnie albo wskakuje, albo czeka na wniesienie. Jak juz jest na Łóżku, taniec przybiera na sile, potem koła do góry, drapanko, wylizanie pańci... i hyc po kołderkę!!! Świetne, nie?
-
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Potrzebny jest transport z Wro do Poznania pod koniec sierpnia...:lol: -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Gayka, myślę, że nie byłoby źle podrzucić trocę jedzonka opiekunom... i tak zgodzili sie wziąć psa "z marszu". Może uda się go potrzymać we Wrocku jescze trochę, no zobaczymy...:evil_lol: Na razie szukamy domku!!! Kto może go wstawić na allegro? a nóż, widelec... -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyniki będą najwcześniej we czwartek... nerwy mnie zjedzą do tego czasu...:sadCyber: ...aha, zapłaciłam za badania histopatologiczne na AR 30 zł. -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po antybiotykach czuje się lepiej, co objawia się tym, że zeżarła kolejny jogurt i rozbebeszyła śmieci... -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Niestety nie w domu... :shake: Piesek jest słodki...:loveu: przylepny, grzeczny dał się uprać bez protestu. Wygląda jak kuleczka z małym łebkiem, cienkimi łapkami i ogonkiem jak miotełka... raczej głodzony nie był- jest oględnie rzecz ujmując, tłuściutki.:evil_lol: Tylko ta wygryziona i wygolona pupka... coś jak zaokrąglone jajo z wystającym ogonem. Jutro postaram się wstawić zdjęcia! -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Piesio ma na tydzień tymczas u moich znajomych- notabene tu też jest Aga...:evil_lol: potem- zobaczymy... ja naprawdę nie mogę mieć w domu 5 psa.. tak, że Oktawio- myślę, że twoja propozycja jest jak najbardziej pożądana... -
KrAksa się przypomina!!!! Mała znosi upały całkiem, całkiem, szczególnie jak jest nad wodą... a pływamy regularnie!!! Pływa bez wózka, ale włazi z nim do wody... Ostatnio zgubiła w wodzie wózeczek i ciocia musiała go łowić:evil_lol: jak tylko będę mieć WŁASNY komp to wkleję zdjęcia pływaczki i inne z wycieczek i spacerków... poza tym kilka dni temu spotkała chłopaka (ludzia) na wózku i strasznie się mu dziwiła... a potem się wytarmosili- chyba była zdumiona, że człowiek też może być na kółkach.. a chłopak bardzo się cieszył widokiem psa na wózku "bo to pokazuje ludziom, że niepełnosprawni są normalni, a nie gorsi..." Wzruszyłam się...
-
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Jutro Aga sprawdzi co z pieskiem.. jeśli nie będzie innego wyjścia, to go wezmę do siebie, ale to naprawdę koszmar... i tak spacery są na dwie raty, a w dodatku będe go musiała izolować, bo Pao nie lubi innych samców... Pomóżcie, bo to naprawdę awaria... jescze dodam, że Aga właśnie napisała, że piesio mógłby pojechać pod koniec sierpnia do Niemiec, tylko musi być transport do Poznnia... -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiasta się czuje nieżle, apetyt ma- zeżarła mi jogurt, pół masła i ledwo wyrwałam jej z zębów czekoladę... :roll: Ona w ogóle jest łakoma- trafiła do schroniska skrajnie zagłodzona (ponad 20 kg niedowagi!) i zjadała wszystko (m.in. pastę polerską do srebra i świece woskowe) teraz ogranicza się do rzeczy jadalnych... Strasznie się boję, że to chłoniak, chociaz jeśli jest wcześnie wykryty, to można psu znacznie przedłużyć życie...:-( może to jednak jakaś przewlekła infekcja... -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Piesio jest w tej chwili w izolatce, ale jeśli bedzie jakiś pies chory- wraca na boksy... a to oznacza dla niego śmierć. Agavisenna i tak martwi się, czy on przeżyje- jest poraniony a w dodatku był w szoku, kiedy go zabierano z boksu... ON UMIERA ZE STRACHU!!!!:placz: Blagam, pomóżcie, mm w tej chwili 4 psy, w tym Aksę na wózeczku i ciężko chorą bernardynkę z podejrzeniem chłoniaka... a u cioci jest najazd rodziny a od piątku piesek znajomych na hoteliku... Ja tego piesia poznałam, jest kochany, malutki i nieśmiały- nie dajmy mu odejśc, to młody zwierzaczek, ma tyle przed sobą.... -
Strasznie mi głupio prosić was o pomoc, ale niestety- nie mam innego wyjścia:oops: Moja bernisia zachorowała, a ja jestem w wyjątkowo koszmarnym dołku finansowym... Mila ma 4-5 lat, jest wzięta ze schroniska we Wrocławiu- miała być uśpiona, była w koszmarnym stanie... Teraz jest zadbana, szukałam dla niej lepszego domku (ogród!).. Ze względu na zaburzenia hormonalne i związane z nimi problemy skórne musi być wysterylizowana i już powinna być, ale: najpierw była zagłodzona, potem cieczka, wet nie miał czasu... tweraz tuż przed wyznaczonym terminem dostała nadprogramową cieczkę- wyjątkowo źle ją przeszłą (łysienie, świąd..) No i kilka dni po zakończeniu- przedwczoraj wieczorem zauważyłąm ropny wyciek z pochwy- panika, ropomacicze!!!! USG nie wykazało ropomacicza (dostała i tak antybiotyk) jedynie dużą cystę na jajniku- prawdopodobną przyczynę zaburzeń, ale... Śledziona jest znacznie powiększona i marmurkowata- to może oznaczać białaczkę, albo chłoniaka...:placz: Potrzebne są dalsze badania i leczenie...a ja po prostu nie mam kasy:placz: Mam teraz pod opieką 4 psy- w tym Aksicę na wózeczku, kota... i kłopoty... Nie myślałam, że będę musiała kiedykolwiek prosić o to, ale teraz muszę... pomóżcie mojej bernisi!!!! Nr. mojego konta: Magdalena Łazarska PKO BP 28 1020 5242 0000 2402 0158 3871 Bardzo dziękuję za każdą pomoc!!!!