-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Nie było mnie długo na dogo... i dopiero teraz czytam o Berusi... Tak mi przykro, okropnie przykro- nie zdążyłam jej poznać, nie miałam okazji jej pomóc... Berusiu, mam tylko nadzieję, że jesteś już szczęśliwa [']['][']
-
[quote name='anielica']Dziękujemy za informację! Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy co powiedzą w schronisku. Jak dalej będzie brak zgody, będziemy dzwonić. Dzięki!!! Z dzisiaj - Berusia i jej przyjaciółka Zosia... Zobaczcie jakie bidule :-( One są tak niepozorne i zaniedbane, że cidem jest domek. Ale kierowniczkę i konowała to, sorry, za wyrażenie, wali po prostu :angryy: Biedne sunieczki... ZuziaM, a nie chcesz ty czasem dwóch psów...? Bo może byś przyjacióki razem adoptowała?:evil_lol:
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
ulvhedinn replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaf1']podnosze pięknotkę. Oskarek uwielbia chlapać się w wodzie. :evil_lol: [B][COLOR=red]Czy ktoś miałby niepotrzebną wanienkę po dziecku dla niego.[/COLOR][/B] [/quote] A on nie ma tam gdzie pływać? Bo Aksa kocha pluskanie i nawet próbuje ostatnio aportu z wody:evil_lol: -
Potrzeba, czy kolejny przekręt? Allegro- jak to sprawdzić?
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Pseudohodowle
[quote name='Norbitka']Proponowałam w wątku o oszustwie na allegro by założyc jeden wspólny watek o aukcjach harytatywnych gdzie od razu moznaby potwierdszac lub zgłaszac watpliwosvci do aukcji. Byłoby to w jednym miejscu a tak gubi sie w otchłaniach DGM. Co o tym sadzicie?[/quote] Bardzo dobry pomysł!!!! W Sulechowie są dwie lecznice, sprawdzę obie... -
Mamy chyba koleją "perełkę" : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1918672#post1918672
-
Potrzeba, czy kolejny przekręt? Allegro- jak to sprawdzić?
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Pseudohodowle
Gdyby nie ich reakcja na odwiedziny Medara... to może bym uwierzyła w szczerość intencji. Jak tylko dorwę tel. do tej lecznicy, to sprawdzę!!! -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
ulvhedinn replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kurcze, jakie "nie interesuje"... Po prostu jesteSmy za daleko, żeby coś się dowiedzieć... :-( -
Przyjeżdżają we wrześniu, kurna!!!! No fakt, suczydło sie zmieniło, zadbane, kochane, ale już zdemolowało mi balkon wieczorem, bo się zaplątała w zasłonę:angryy: a krAksa zeżarła trzecią parę ochraniaczy:evil_lol: i uciekła na schody jak przyszedł listonosz- myślałam, że ją uduszę!!! Facet się najpierw przestraszył (no myślę- 4 psy, w tym bernardyn i pies udający fokę) a potem pokladał ze śmiechu, bo Aksica nawet bez wózka jest szybka jak błyskawica i capnęłam ją za ogon, żeby nie zjechała ze schodów....
-
Potrzeba, czy kolejny przekręt? Allegro- jak to sprawdzić?
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Pseudohodowle
Na razie wysłałam maile do osób, które kupiły cegiełki po wtorku.Spróbuję sprawdzić, ale nie wiem, czy udzielą mi informacji... -
Potrzeba, czy kolejny przekręt? Allegro- jak to sprawdzić?
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Pseudohodowle
Czyli mamy kolejnego "***** zarabiającego na dobrym sercu innych ludzi!!!! Zastanawiam się co z tym zrobić:mad: :mad: :mad: -
Mało, że śliczna to jeszcze minki robi jak zawodowa modelka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
ulvhedinn replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Aga Mazury - natychmiast opróżnij skrzynkę!!!:mad: :evil_lol: -
Ochłodziło się odrobinę i Aksa rozrabia na całego... Pomaga ciotce rozłożyć wykładzinę- tzn biega po niej, wpycha łeb po spód i usiłuje skubać rogi:evil_lol: Poza tym wszystko jest niestety okropne... Miala być u mnie Berusia, ale jej nie wydali :shake: za to jest Matylda-bassetka, w której adopcji pośredniczyłam, a którą teraz musiałam wziąć bo dziewczyny wyjeżdżają do Anglii i nie zdążyły z formalnościami...:angryy: Spróbuje ją umieścić u koleżanki do września, bo Bera ma u mnie zaklepane miejsce... I czuję się kurcze coraz gorzej... sorry za narzekanie, ale to był okropny tydzień, same złe wiadomości, ta sprawa z Ognikiem.. i mam już naprawdę dość....
-
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę: [email protected] -
Niech to szlag!!!!:angryy: Przecież ją trzeba zabrać.... sama nie wiem co zrobić... A jakby zadzwonił wet i powiedział, że na jego odpowiedzialność... chyba dałoby się jakiegoś znajomego o to poprosić? Albo gdybym powiedzmy ja zadzwoniła i zapytała o nią i przyjechała "bo mi się tak bardzo podoba"...?
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
ulvhedinn replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Ja niestety jestem z Wrocławia... podałam gdzie są klatki-łapki, więcej zrobić nie mogę:-( -
Potrzeba, czy kolejny przekręt? Allegro- jak to sprawdzić?
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Pseudohodowle
Medar, wiesz już coś?? Może ktoś inny to sprawdzi- sprawa mnie niepokoi...:shake: -
Ufff... jednak cos się dzieje...
-
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpakujmy samego p.Jandę do bagien -będzie archeologia eksperymentalna- "Jak powstaje mumia z bagien-konserwujące działanie garbników" -
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jescze ten nabzdyczony ton "odbijał", "nie zważając na błoto i zarośla"... O ile wiem sporo osób stąd ma nakoncie różne akcje, w których niejednokrotnie ucierpiały ubrania, samochody, skóra dogomaniaków...:evil_lol: I nikt się tym nie chwali- bo to normalne- jak pomagasz psom w terenie, to trudno o czystośc i brak krzaków, a zdenerwowany psiak potrafi mieć "wpadkę obustronną"... Podam ci przykład, który widziałam: wspaniali ludzie, przewożący nam psy ze Żmigrodu mieli (mówiąc brzydko) obrzygany bagażnik i obsraną tapicerkę... a Kam musiała zdejmować spodnie na dużym mrozie, bo tyłek psa miała akurat na kolanach:cool3: Pomijam fakt, że baba wyskoczyła z widłami... Więc się wypchaj z takim poświęceniem!!!! -
Pies wyciągniety z bagien-za TM
ulvhedinn replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chodzi o labki z tego wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27869&highlight=basset i bassety z tego: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27139&highlight=basset ????? No fakt odbierał..., ale labki sa u dogomaniaczek:diabloti: Kilka razy padło pytanie: "szukamy już domku, czy czekamy na stabilizację stanu psiaka?" Nic się nie bój, sprawdzimy to...:diabloti: -
TARNÓW-jamnisia-już w nowym domu w Kłodzku :)
ulvhedinn replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
KarOla masz pw...