-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Dzięki za słowa uznania:oops: i deklarację:Rose: wiesz, zawsze sie to przyda- bid nie brakuje... Co do zdrowia- nie jest dobrze, ale nie mam innego wyjścia, jak się trzymać... w sumie depresja to tylko jeden z problemów- i akurat tutaj psy naprawdę pomagają!!! Reszta... e, co ja będę narzekać:evil_lol: Żeber nie połamałam, acz siniaka mam mega... kręgosłup też przechodzi, przeżyję!!! Ach agility... może zrobią tor dla wózków (no bez skoków:evil_lol: ), na razie jest canicross i pływanie:evil_lol:
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pić to ona pije jak wodociąg- zaraz kolejny spacer, bo sika i sika:evil_lol: Już jest lepiej, przestała wymiotować, ale leży i wzdycha... Kupię ten Essentiale, mam nadzieję, że starczy kasy na wizytę u weta we wtorek:roll: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, była na zastrzyku w poniedziałek i bierze cały czas Encortolon i Endoxan... niech to będzie po chemii proszę...:placz: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże... co za koszmarny dzień:placz: najpierw ta sprawa z Ozzym, a teraz Mila wymiotuje... nawet nie jedzeniem, tylko żółtą wodą.... A jest sobota i Kanzawa ma nieczynne... co ja mam robić??:placz: :placz: :placz: -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Ja bym stawiała na traumę w przypadku schodów- on się wyraźnie boi, a nie tylko jest niepewny... Mila nie umiała chodzić po schodach, ale nie wykazywała lęku, tylko niechęć, a Bilbo panikuje:shake: Kur..., kto go tak skrzywdził?! -
Nie wiem jak trzeba by walnąć bernardyna, żeby zwrócił uwage:shake: więc nie biję Mili... prędzej by mi łapa odpadła, niz lanie podziałało!!! Czasem jak jest okropna potrząsam jej pyskiem, w ostateczności "robie pokaz złego wilka"- rycze nachylona nad nią, czasem stojąc okrakiem:evil_lol: Raz ją tylko prawie rzuciłam na ziemię- jak obcy pies chciał się z nią przywitać a ona rzuciła się na niego bez ostrzeżenia (była na dłuższej smyczy i w kagańcu), ale musiałm go bronić przed zduszeniem (ciężar!) Pao obrywa bardzo rzadko, ale... no a Kraksa- wyjątkowo, po pysku (tyłek i tak nie czuje...)
-
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Bilbo Bagginsie, bądź grzeczny u nowych cioć!!! -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
I jeszcze: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/164/image021pl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/7913/image022qv1.jpg[/IMG][/URL] Więcej dokleję jutro dziś idę spaaać... -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Dalszy ciąg: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/441/image010di6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1502/image015ex6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6824/image017wy8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3082/image020qg3.jpg[/IMG][/URL] -
Pao lubi mieć tyłek wyżej- najlepiej na pieńku, drzewie, wysokiej kępie trawy... Ogólnie- im da się koo zostawić na bardziej pokazowym postumencie, tym lepiej:evil_lol:
-
decyzja zapadla...moj kochany dobciu,jutro pozegnanie:(
ulvhedinn replied to anastoki's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masz rację... Tess, bądź szczęśliwa ['][']['] -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Proszę o komentarz: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/1038/image002qi1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/8591/image003bg5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4233/image008ud0.jpg[/IMG][/URL] -
Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU
ulvhedinn replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Nawklejałam się jak durna i mi zeżarło:angryy: :placz: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani się wkurzyła, że nie ma co jeść i ubiła oba psy... I leżą pokotem (a raczej popsem:evil_lol: ): No przecież żartuję...:evil_lol: -
decyzja zapadla...moj kochany dobciu,jutro pozegnanie:(
ulvhedinn replied to anastoki's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchaj ja WIEM co mówię, a zapewniam cię, że nie opiekuję się Aksą jak niemowlęciem(nie muszę) i nie targam jej kilka razy dziennie po schodach!!! W ogóle do momentu zagojenia nie bywała na dworze, a potem to tylko podnosi się jej tyłek, a nie znosi ze schodów. I owszem, mam 1,62 wzrostu, nie wyglądam jak walkiria i jakoś daję radę... Ach i łączę to ze studiami i praca- a jeśli mam ciągnąć tą litanię, to wiesz co- mam określony stopień niepełnosprawności:angryy: Więc nie mów mi że a. nie mogła się zająć psem- ona po prostu nie chciała!!! Wiesz, trudno sie też dziwić, że pies jest przerażony nową sytuacją, kiedy nie wie co się z nim dzieje, cierpi z bólu, nie może wstać... Tyle, że pies szybko przyzwyczaja sie do nowych warunków, nawet do swojej niepełnosprawności, a ból po pierwsze można leczyć, po drugie jest sprawą przejściową!!!!! Nie neguję smutku i cierpienia właścicielki, ale uważam, że mogła zrobić więcej dla swojego przyjaciela... A jej wcześniejsze postępowanie niestety dowodzi braku odpowiedzialności i niestety- przedmiotowego traktowania swoich psów. -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiesz, koncepcja nie jest zła... tylko wymyślę, co robić w Żaganiu, a właściwie w Tomaszowie i w zasadzie mogłabym sie ewakuować tamże- mam tam rodzinkę:evil_lol: a do Szprotawy to już niedaleko:evil_lol: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się tylko boję, że któregoś dnia przecieknie do sąsiadów...:evil_lol: A z rzeczy niewesołych- chyba mi nawalił kręgosłup (dysk?), a lekarz mnie odesłał na poniedziałek, stwierdzając, że "jak mi sie pogorszy to mogę pojechać na ostry dyżur":angryy: więc wcinam tabletki p/bólowe... fajnie jest!!!