Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. No nieeee... Vanilka coraz biedniejsza, Puszek wrócił... :shake: :shake: :shake: Załamka po prostu:mdleje:
  2. No to zawaliłyśmy równo... mam nadzieję, że Basta nam wybaczy:oops: Ja się usprawiedliwiam tym, że byłam w Uciechowie i trochę się wszystko wydłużyło...
  3. Kurcze, jest gorzej:-( skóra swędzi, wygryza sobie rany, a w dodatku znowu większe węzły chłonne:placz: W poniedziałek znów do weta...
  4. Kurde ciotki mnie wnerwiają, ledwo sie przestałam zamartwiać Rudą, to proszę::shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30982[/URL]
  5. Coś w tym jest... Aksa juz parę razy spotkała ludzia w podobnej sytuacji- na wózku... i zawsze było widać wzruszenie i jakies takie specyficzne porozumienie między nimi:p
  6. Dorzuć jeszcze Pałka z nadpobudliwością i padaczką... z zestawu Matołek za TM, Piesia u cioci, Bilbo i Miśka w nowym domu... Była jeszcze stara jak świat Bunia- cziłała:evil_lol: (za TM), jest kot- Maciek, stary kulawy zgred... itd` PS.Silikonowe mówisz??:cool3:
  7. Jeszcze jedną możliwą przyczyna problemów skórnych są hormony... moją psicę leczyli nieskutecznie prawie pół roku na alergię, kasy poszło od chol...y, badania na wszystkie możliwe pasożyty... a na to, że być może ma to związek z hormonami wpadłam sama obserwując cykliczność choroby:angryy: Okazuje się że przyczyną jest cysta na jajniku:-( pomogła by sterylka, ale chemioterapia (chłoniak) wyklucza taka możliwość... błędne koło.
  8. [quote name='Dabrowka']Czy Wy też macie wrażenie, że to jest jakiś symbol? Pies, którego miało już nie być, bo urodził się "wybrakowany" dostał szansę na życie i... stanie się źródłem radości dla kogoś takiego... takiego samego... Chyba mam dzisiaj oczy w mokrym miejscu...[/quote] A ja się zastanawiam nad izolacją przeciwwilgociową na klawiaturę:evil_lol: W ogóle to przykre, że świat dzieli psy... i ludzi na lepszych i tych gorszych, niedoskonałych.... każdy z psów "brakuszków" które spotkałam był/jest na swój sposób absolutnie wspaniały... Misia z guzem, jednooki Bilbo z dziurami na pupie, Aksa na wózku, ślepy stary Matołek ze złamaną łapą, łysa Piesia, chora, łysawa Mila... chociaż według niektórych nie powinny żyć...
  9. Mam nadzieję, że mała stanie na wysokości zadania i okaże się naprawdę wspaniałym psem... a ma do tego duże predyspozycje:loveu:
  10. Boże, jaka ona piękna!!!! Ale was to chyba poduszę, ledwo Ruda Sendi znalazła dom, to nowa staruszka zatruje mi noce...:-(
  11. Czekaj... Alicja ty jesteś szefem Basty?!! i ja o tym nie wiem????:mad:
  12. No więc... troche się pozmieniało:oops: Wenulec do nowego domku powędruje w przyszłym tygodniu, na początku- Aga, jak chcesz, możesz odwieźć ją razem ze mną:razz: Tyle, że nie zamieszka z panią, która miała ja wziąć - tylko z tą rodziną z chorym dzieckiem, o której ci pisałam... Dzisiaj spotkaliśmy sie w lecznicy (oni z kotem, ja z Weną) i... ech, wiecie nie spodziewałam się zobaczyć łez radości w czyichś oczach na wiadomość że jednak zostanie właścicielem pieska:p Beza mnie pewnie zdalnie zamorduje:oops: ale... niech się cieszy Kremówką:diabloti:
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29900[/URL] Na ostatniej stronie jest wszystko...
  14. Ja jestem absolutnie ZA sterylką ... i okropnie mi szkoda, że Mila nie może być cięta (ma chłoniaka, a chemia obniża drastycznie odporność:-( ), bo ma takie zaburzenia hormonalne, że az przykro chwilami patrzyć na drapiącego się, poirytowanego psa:shake: Póki nie uda sie suni podleczyć, polecam środki zaradcze- kup dobre linoleum (ochroni podłoge) i zakładaj suce pampersa ( w zależności od wielkości psa moga to być majteczki dla moczących się dzieci, albo pieluszka dla dorosłych, rozmiar xs,s). I ew, podkład dla obłożnie chorych na posłanie- kupisz w aptece. Życzę porawy;)
  15. Komu komu jeszcze plakaty?? Troche zostawiłam, dla tych którzy nie mogli byc na Rynku wczoraj... Prosze o kontakt, najlepiej telefoniczny- 609 325 217
  16. Ja się i tak dorobiłam nerwicy przez Rudą... całusy dla was wszystkich przeogromne!!!!!
  17. A w ogóle przez was to mi kurna klawiatura zamokła...:cool3:
  18. Pani Prezes!!!! Witamy!!!!:evil_lol: Aksula wściekła coraz bardziej bo sie naprawa wózeczka przedłuża i nie może brykac tyle ile lubi:shake:
  19. Nie ma zdjątek, bo ciotka oddała aparat i jest bezzdjęciowa:shake: ale coś wymyśle... może jeszcze kilka z poprzedniej sesji??
  20. Nawet nadmiar domków... przydało by się małą sklonować:evil_lol: oczywiście wszystkich chetnych namawiam do innych psiaków w potrzebie- i tak Beza, która była zainteresowana Wenulcem, w sobotę jedzie po Kremówkę:evil_lol:
  21. Pewnie że może, Aksa to super wesolutka zwierzyna:evil_lol: Wkleję jeszcze raz konto... Nr. mojego konta: [B]Magdalena Łazarska[/B] [B]PKO BP[/B] [B]28 1020 5242 0000 2402 0158 3871[/B] Dziękujemy przepieknie:p :p :p Pewnie mam lekkiego bzika, ale ja nie zrezygnuję z próby pomocy Aksie, dopóki jest chociaż cień nadziei na poprawę...
  22. Może na razie nie zeszywaj:lol: A bo ja wiem, jaki kolor, a jak wy uważacie? Ona miała juz kilka razy rtg.. ale chodzi o to, żeby zobaczyć, jak to sie pozrastało... a mielografia, zeby wykluczyć/potwierdzić możliwość przewodnictwa rdzeniowego- czy jest sens n. podawać nivalin, i czy ew. nie zrobić kolejnej operacji odbarczenia rdzenia... bo nam się wydaje, że Aksa ma minimalnie zachowane czucie- i to niekoniecznie biega o to, żeby chodziła (to niemożliwe raczej) ale każda poprawa czucia zmniejsza ryzyko zastoin i martwicy... Prawdę mówiąc, zanim ja komukolwiek oddam (zakładając że ja ktokolwiek zechce), chciałabym być pewna jaki jest jej ostateczny stan, żeby móc dokładnie powiedziec, co trzeba robić... PS. Ciociu Monia, Nivalin i pieniążki dotarły, dziękujemy za wszystko:loveu:
  23. Rozumiem, że mam byc tam z plakatami?? :evil_lol:
  24. Zostaw moje ucho, gówniarzu....:watpliwy: ...a mogę ogon??
  25. Ruda yyyy... młoda inaczej?:evil_lol: :cunao: :cunao: :cunao: No to się ciotka ulv dziś :drink1:
×
×
  • Create New...