Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. [quote name='Anza&Hacker']Ja już pisałam, że na AR jest powieszone - dokładnie w poczekalni do weta od piesków i kotów... ale jeśli chcesz to możesz jeszcze zobaczyć u weta od zwierząt egzotycznych([SIZE=1]Ja tam nie powiesiłam, bo nikogo nie było[/SIZE]:shake:), albo gdzieś w budynkach uczelni:lol:[/quote] Można jeszcze w poczekalni na chirurgii, tam też jest tablica ogłoszeń...
  2. Paskuda z nudów wzięła się za edukację gówniarza (czyli Weny):evil_lol: Tzn. uczy małą zabawy z piłka- puszcza z pyska i patrzy jak maluch łapie, czasem jej delikatnie zabiera, albo pozwala zabierać sobie z zębów... Kochane dziewczyny:loveu: Wczoraj nawet Pałka naciągnęły na zabawę w przepychankę- tylko Mila obserwowała te wygłupy z bezpiecznego miejsca na kanapie...:evil_lol:
  3. Wypożyczyć ci Milke? Po jednym starciu z nią dobkowi odejdzie na zawsze ochota do awantur...:diabloti:
  4. Fifek, trzymajcie się!!! U nas też gorzej, węzły chłonne się powiększyły i znowu jest na większej ilości leków:-(
  5. Plakatów zostało może z 10... troche ulotek, ok. 65 szt. Można odebrać u mnie, gdyby ci pasowało:lol: Petycje trzeba sobie niestety wydrukować... Zabieram na Rynek KrAksę na wózku, bo po pierwsze zwraca uwagę:evil_lol: , a po drugie kocha ludzi;)
  6. Ja jestem chwilowo uziemiona przez grype, ale mam twardy zamiar stanąć wkrótce na nogi...:diabloti:
  7. Martik... brak słów, żeby wyrazic co czuję... jak dobrze cię rozumiem... Bezsilność w obliczu choroby, śmierci- z wieloma rzeczami można walczyć, a tu przeciwnik, którego nie możesz pokonać, nawet nie możesz uderzyć... Jedyne co pozostaje, to cieszyć sie każdą pozostałą, podarowana przez los wspólną chwilą... Pomyśl o tym, że podarowałaś mu czas wypełniony szczęściem, przyjaźnią- że dałaś mu przyjaciela- siebie... Oj, nie moge dłużej pisać, znowu się poryczałam
  8. [quote name='loozerka']zdjęcia są po prostu przesliczne :) Widać, ze sunie pasują do siebie i daja sobie wiele radości. Ulv, taka czerwona plama, ktorą widać na udzie Aksy to jakas rana? To wyglada na otwartą ranę .....[/quote] Tak...:-( to niestety ta cholerna odleżyna, która mimo leczenia pogorszyła się w upały... a teraz sie goi i wygląda przez to jeszcze gorzej, b narasta świeża tkanka. I tak się cieszę, bo już jest tylko płytka rana, a nie dziura do środka i pod skórę:shake: I naprawdę ją leczę, jakbyście miały watpliwości;) to mam cały arsenał mazideł, którymi smaruję Aksulowe dziursko...
  9. Zdjęć ciąg dalszy: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6840/image029ie9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3946/image027ul3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/763/image025ux3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3999/image025bl1.jpg[/IMG][/URL]
  10. A w dodatku mają nowych lokatorów... kota, który walczy ożycie i szczeniaki:shake: I co tu zrobić?
  11. Na razie jestem zagrypiona, ale może potem znów się wybierzemy na spacer?:razz: Na zachętę: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/7743/image001pk1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8213/image007ng4.jpg[/IMG][/URL] Ile na tym zdjęciu jest psów?:evil_lol: 5... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/126/image012dh0.jpg[/IMG][/URL]
  12. http://www.regulamin Albo potrzebuja pomocy, albo? Kto to sprawdzi?
  13. Aksula dobrze, tylko trochę znudzona:evil_lol: rozrabia z Weną równo... a teraz będzie jeszcze gorzej, bo chyba załapałam grypę i nici z długich spacerów:shake: Jeżeli się wykuruję do soboty, to idę z Aksą na Rynek zbierać podpisy pod petycją- niech się pokaże dziewczyna :razz:
  14. Pytałam juz gdzie indziej, ale... Brałam udział w wyadoptowywaniu bassetki ze schroniska we Wrocławiu. Sunia jest starsza, była bardzo zaniedbana, chora. Na pewno miała wiele razy szczeniaki:shake: Ma niezbyt czytelny tatuaż: na początku jest 3, albo 8 potem 00 a na końcu coś co wygląda jak odwrócone M albo E... Tatoo jest zielony. Czy dałoby się odszukać z jakiej ona może być hodowli? Suka poza wiekiem i zaniedbaniem jest naprawdę piękna:loveu: Aha, ta litera na końcu wygląda mniej więcej tak: --- \ / ---
  15. Dla malutkiej suni ze zdeformowaną łapką... nie pozwolili nam jej ocalić:shake: [']['][']
  16. Rude Koraliki, nasze najukochańsze.... :-(
  17. Na razie to mam chyba grype i grzeje tyłek w łóżku:-( Mam nadzieje, że mi przejdzie szybko, bo nie lubię latać chora po mieście...
  18. Rany... Ja nie mam (jeszcze) wystawowego psa, za to miałam w życiu kilka suczy i psów- najczęściej kundle z kundli najkundlejsze:diabloti: I naprawdę dużo zależy od indywidualnych cech zwierzaka. Mila (w typie bernardyn) kiedy ma cieczkę zachowuje się tak skandalicznie, że w życiu bym takiego psa na wystawę nie wzięła- kładzie się, nadstawia, jęczy... Z kolei Zuzia (za TM) póki nie sterylna nawet w cieczce nie była atrakcyjna dla psów a i sama jakoś obojętnie to znosiła. A Koralia była superatrakcyjna w cieczce, poza nią, i po sterylce też:evil_lol: Natomiast to jak się zachowują wystawcy, to niestety kwestia kultury osobistej, a jak z tym jest u niektórych, to sami wiecie...:shake:
  19. Nie wiem już... czy ten ból zniknie kiedykolwiek? Tyle psów wokół, a ucho ciągle nasłu****e charakterystycznego dreptania... i sapnięcia, z którym wskakiwałaś na łóżko... W dzień umysł jest zajęty natłokiem problemów, ale w nocy, w ciszy- podsuwa wspomnienia, obrazy, dźwięki:-( :-( :-(
  20. No, ja się nie dziwię rezerwie- na razie nie popisaliśmy się szczególnie:shake: Żeby sobie poprawić notowania, powinniśmy znaleźć przynajmniej jeden domek dla psiaka z Psiego Losu... a najlepiej domki dla wszystkich. A strona może nie działa bo jest w przebudowie? mam taką nadzieję...:-(
  21. Kurrr... miał szczęście, że ta właścicielka była spokojniejsz ode mnie... Gdybym miała ogród to napis na ogrodzeniu powinien być taki- uwaga złe psy, a właściciel dużo gorszy:evil_lol: chociaż psy sa całkiem łagodne;)
  22. Oki robimy rozliczenie... Było: Aksa 0 Mila 142,0 wspólny 70,0 Wena 72,0 Od cioci Moni70 przyszło 25 zł, ale wydałam zaraz na jedzonko:oops: Za Milowy lek- Encortolon zapłaciłam 18 zł, a za element do wózeczka Aksicy 12:mad: i Wenulec u weta 10 zł Zostało: Aksa 0 Mila 124,0 wspólny 58,0 Wena 62,0 Dostaliśmy poza tym szampony i spray do chorej skóry- kończy im się ważność, więc w prezencie:cool3: żeby chociaż trochę poprawić stan skóry Mili...
  23. Zapraszam, ale plakatów zostało juz malutko:evil_lol:
  24. Obiecuję grzecznie, ze za tydzień w sobotę będę na Rynku z Aksą:evil_lol: no jak ona nie zwróci uwagi ludzi, to ja już nie wiem co...
  25. Popatrzcie... on mi tak jakoś wilczasto wygląda:lol: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31112&highlight=krak%F3w
×
×
  • Create New...