Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. No dobra sprecyzujmy- "dających sie zjeść, niekoniecznie jadalnych" :evil_lol: Laluna, swoja drogą.... te twoje paróweczki sa niezastąpione... Aksa już umie warować, czołgać się, chodzić i biegać przy nodze, stawać na stój, i szczekać na komendę- pod warunkiem, że mam paróweczki:evil_lol: Pałek też jakos umie wtedy wszystko:evil_lol:
  2. Rossa, dasz radę:lol: to tylko tak strasznie brzmi:evil_lol: Pod warunkiem oczywiście, starannego chowania wszelkich rzeczy jadalnych:evil_lol: Wózeczki były juz testowane terenowo. I jest świetnie- są lekkie, dużo łatwiej jest wnosić i znosić po schodach zadek Aksy, poza tym łapska jej nie spadają, no i kółka miękko amortyzują... Jedyny mankament to uprząż- ta szeroka jest na KrA za duża, a druga jakos jej nie podchodzi- utrudnia galopowanie... zaraz się wezmę i uszyję cóś na wymiar:eviltong:
  3. Kurcze jamnik to taka "pierdółka"- może ktoś po prostu wsiądzie w pociąg i go zawiezie? Tu nie ma czasu....:shake:
  4. No co jest? Ciotki?? Gdzieście są???? :helo:
  5. Osz wy.....:mad: może podrzucić której Aksicę tak na parę dni? Zobaczymy jak nadążacie:diabloti: A domek w postaci cioteczki Rossy chyba czytał na bieżąco, więc jest przygotowany:eviltong:
  6. Węgielek węgielkiem, ale ja mam największą ochotę zastosować wg słów poety "kurację zielem zdrewniałym":mad:
  7. No już ją wyciągnęłam.... mam nadzieję, że juz nic jej do zrobienia nie zostało:shake: no i na razie dieta zupełna:diabloti: Za to, żeby było śmieszniej, pędziłam ratować mój topiony serek z zębów kota, potknęłam się i wyrżnęłam golenią o bramkę do kuchni... Ja odporna jestem, ale przez chwilę to miałam ciemno w oczach, a słów, jakie mi się cisnęły na usta zdecydowanie nie należy powtarzać....:placz:
  8. Żeby tak Aksa sie czegoś bała:evil_lol: Tzn jak zostanie obwarczana, to odchodzi, ciężko obrażona, ale nie ma respektu ani do psów niezależnie od wielkości, ani do koni, ani do ludzi...:eviltong:
  9. No na pewno troszkę wyszłyśmy na świrusów:evil_lol: Najpierw jedna zrobiła wykład panu a druga pani, a potem na odwrót:evil_lol: Super, że wszystko w porządku, mam nadzieję, że dalej tak będzie:multi:
  10. A i owszem:evil_lol: tylko musiałam je obniżyć i są git! Na razie to ja Aksicy się odgrażam, co jej zaraz zrobię:mad: Zeżarła paczkę płatków owsianychi opakowanie smaków i ma taką sr...ę że hej....trzeci raz muszę ją uprać, a podłoga:shake: i posłanko:placz: Edit: AAAaaaaaa!!!!!! Ja ja zabiję, zamorduję, zakorkuję albo wypcham!!!! Ona nie robi kupy, ona leje kupą.... a za posłankiem idkryłam starannie schowane opakowanie po suszonych żwaczach, które nie wiem jak i kiedy zwędziła:mad: :mad: :mad: Wsadziłam ją z rozpaczy do wanny i co jakiś czas polewam wodą.......... Na przejętą nie wygląda, ani chorą, za to się wkurza, że jej nie pozwalam wyjść:angryy:
  11. Ten stworek z lewej, to Piesia-Łysia, krzywa królewna- czyli pies(?), który mnie sprowadził na dogo:evil_lol: Aksica ogląda nowe wehikuły: [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5245/image008ic4.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6366/image012om3.jpg[/IMG] Trzeba starannie obadać nowości.... [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8098/image013vw0.jpg[/IMG] ...zastanowić się.... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9046/image009yv9.jpg[/IMG] MOJE!!!!
  12. Nieeee :-( :-( :-( no to juz naprawdę niesprawiedliwe.... Swoją drogą, w miarę możliwości wykorzystajcie jego uległość chorobową i próbujcie oswajać... potem JAK wyzdrowieje, będzie łatwiej.
  13. Ale to są dwaj panowie z czego jeden ciachnięty:diabloti:
  14. Mniej pornografii, więcej romantyzmu: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8997/image019cu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9279/image021ox6.jpg[/IMG]
  15. To jeszcze mam dla Was fotkę w kolorze blue- ile zwierzów widzicie?:evil_lol: Dodam, że osoba ludzka widoczna na zdjęciu, to moja ciocia.... [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/883/image002xx4.jpg[/IMG]
  16. Samo wyszło:evil_lol: A poważnie- PAłek się wychowywał z kotami i nie do końca rozróżnia gatunki (nie tylko on), czego dowód dali z kicią mojej cioci, jak miała rujkę:oops: dobrze, że to jednak dosyć rózne anatomicznie i genetycznie gatunki... Ale i Aksa, ewidentnie uczona ganiania kotów, też się z Ambrem oswoiła (czasem go jeszcze próbuje ganiać, ale ona sama nie wie po co- bo morderczych zapędów nie ma za grosz:evil_lol: ). Ja po prostu mam taki dom, gdzie zgodnie żyja różne dziwne gatunki- w tej chwili jest jeszcze królik i gołąb... a były i szczury i inne zwierze wszelakie:evil_lol:
  17. [quote name='Kasia25']a co oni tam robia?:hmmmm:[/quote] Śpią....:diabloti:
  18. Moje zboczone psokoty: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5265/image003agi9.jpg[/IMG]
  19. Zrobiłam fajne fotki psokota: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2633/image001abk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5265/image003agi9.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Asia_M']Najświeższa fotka Cioci Ulvhedinn:evil_lol: : [IMG]http://www.pokemon.vir.pl/Pokedex%20pliki/Pokedex-obrazki/charmeleon.gif[/IMG] Tobie też się łogon pali :diabloti: :diabloti: :diabloti: Brązowa się gdzieś schowała i wiewióras nie moze do niej dotrzeć :shake:[/quote] He he he....:evil_lol: nawet podobne:evil_lol: szczególnie mina:evil_lol:
  21. Wózeczki pasują, szczególnie jak obniżyłam w jednym tył, za to za chiny nie moge się połapać w uprzężach:shake: jak zrobić, coby było wygodnie....
  22. Wiesz co.... a może by sie Hefrenowi przydało:oops: Aks ma mnóstwo wzmacniaczy (glukozamina itp), a boleć ją chyba nie boli, a on taki strasznie biedny:-( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45276&highlight=hefren[/URL]
  23. Wpiszę też tu: (bo pisałam u Borna) Jak już się nim zajmie Kasie, może wysłać Argosulfan? To mazidło bardzo Aks pomogło na odleżyny....
×
×
  • Create New...