Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Paa Kasiu, Fidlaku i Łukasiu :loveu: Jak wrócię to wpadnę pogapić sie jeszcze na Twoje pociechy :loveu: Buźź :buzi:
  2. Tak mi własnie przyszło do łebka że Ty to musisz jakoś podstępnie z nim na spacery wychodzić, albo tamtejsze panie oczu nie mają :evil_lol:
  3. [quote name='Ewa&kumpel']Ja teraz tak na momencik powiedziec DZIEN DOBEREK . Wpadnę się do Was później. :lol:[/quote]Bardzo się cieszyny za choć maleńkie dzień dobry :multi: Zapraszamy później :multi:
  4. Fidlaka to ja rozumiem,m bo to piękna bestia jest :cool3: Ale że Łukaszek nie jest doceniany :mad:
  5. [quote name='fidelek2'] nie pustki nie pustki...bo my tu zaglądamy :mad: :lol::lol:[/quote]Kjasiu.. Ty za mała kobieta jesteś by zapełnić całą tę pustkę która sie tu zrobiła :evil_lol:
  6. Romantyczne fotki?? :loveu: Jaaaaa :loveu: Dzień dorby ;)
  7. Ja nie narzekam... Łukiii :loveu: Kasiu powiedz mi czy panie na spacerze nie zaczepiają małego widząc jego urodę ? :loveu:
  8. "Krowo" to i tak mało :mad: :evil_lol: Oli nie ma.. co nie znacz że damy galerii umrzeć... co to to nie :diabloti:
  9. Mogę wrzucić ja na jakies fora internetowe, ale z regóły wiem że to prawie nic nie daje :shake: Jak wrócę to pozakładam jej wątki..
  10. [quote name='Pysia']A dlaczegóż to nie chcesz u mnie spędzić reszty zycia :mad:[/quote]Bo jesteście wstrętne bestie :evil_lol: o. [I]Dzień dobry weekenowo :multi:[/I]
  11. łiiiii :loveu: z rana takie widoki :loveu: Bryy Kasiu :calus:
  12. Dobry ;) Jak się dzis czuje mała?
  13. Zycze powodzenia wszystkim wystawiającym i ich psiakom :multi: Połamania ringówek ;)
  14. Bryyy :candle: Pussssstki tu :lol:
  15. I Hercia doczekala sie w końcu swojego wątku na dogo :multi: Swietne fotki, widzę że krówcia szybko się uczy... Talenciara :loveu: Serdecznie pozdrawiamy ;)
  16. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7]DOBRANOC :sleep: [/SIZE][/FONT]
  17. Kolorowych snów.... :loveu:
  18. Dobrej nocki życzę... I jutro po południu, jak wrócę zmęczona liczę na kilka fotek.. i nie obraziłabym się gdyby znalazł się na nich też Łukaszek :evil_lol: Kolorowych snów :calus: :buzi:
  19. To byłaby katastrofa :placz:
  20. [quote name='bonita'][B][I]Cześć Figusia :) :) :)[/I][/B][/quote]Branocka :evil_lol: :loveu::loveu:
  21. [QUOTE][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/18-6.jpg[/IMG][/QUOTE]Jaaaaakie cudo :loveu: Branocka :loveu:
  22. Łaaaaaaaał :mdleje: Ty zdolniacho :cool3:
×
×
  • Create New...