[quote name='Ewa&kumpel']Ja teraz tak na momencik powiedziec DZIEN DOBEREK .
Wpadnę się do Was później. :lol:[/quote]Bardzo się cieszyny za choć maleńkie dzień dobry :multi:
Zapraszamy później :multi:
[quote name='fidelek2']
nie pustki nie pustki...bo my tu zaglądamy :mad: :lol::lol:[/quote]Kjasiu.. Ty za mała kobieta jesteś by zapełnić całą tę pustkę która sie tu zrobiła :evil_lol:
I Hercia doczekala sie w końcu swojego wątku na dogo :multi:
Swietne fotki, widzę że krówcia szybko się uczy... Talenciara :loveu:
Serdecznie pozdrawiamy ;)
Dobrej nocki życzę...
I jutro po południu, jak wrócę zmęczona liczę na kilka fotek.. i nie obraziłabym się gdyby znalazł się na nich też Łukaszek :evil_lol:
Kolorowych snów :calus: :buzi: