Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. :loveu: Widzę że będę musiała tu do Was częsciej zaglądac bo coraz więcej pięknych fotek wklejacie :loveu:
  2. Cześć ;) Świetny komplecik :cool3: [IMG]http://images21.fotosik.pl/17/d61f7ad24853e035med.jpg[/IMG] U W I E L B I A M takie fotki, [U]UWIELBIAM[/U]! :loveu:
  3. Cześć dziewczyny ;) Miło Paula że się na dgm pojawiłaś :multi: Co do wyboru - wybrałabym psa, to oczywiste :diabloti: Nie zdradzi, nie sprawi przykrości, nie zawiedzie, nie obrazi, nie... :razz:
  4. :crazyeye: Świetne fotki :multi: Jestem pod wrażeniem :cool3:
  5. Beatko ale doszły w końcu te pieniądze? Bo ja się już zaczęłam martwic że przepadły :roll:
  6. My jednak wolałybyśmy jak w temacie "[B]Dalmatyńczyk i Koń - i tak ma być :)" :diabloti: [/B]
  7. Ojj Xiara nie wydaje mi się żeby nastepne szybko się tu pojawiły ;) Figowa jest chora, dziś rano się przeraziłam, bo jak chciałam ją wziąść na ręce, ona leciała mi bezwładnie w dół po czym zwymiotowała... i tak było do 16. Wet stwierdził że się czymś zatruła, dostała zastrzyki i tabletki. Mamy się z nią stawić znowu za 2 dni. Nie mam pojęcia jak ja jej te tabletki podam choć sa maluteńkie :shake: Jak jechaliśmy do weta to chciałam by sie załatwiła, ale gdy postawiłam ją na śniegu ugięły się pod nią nogi :shake: ALe juz widzę poprawę po tych zastrzykach, podnosi co chwilkę łebek i nawet wstawała do miski z wodą..
  8. Witaj Figuniu :multi: Dziewczyny piękne te zakładeczki, jestem pod wrażeniem :klacz: Tydzień temu wysłałam pieniądze na Figę, jednak jeszcze nie ma nic na AFN o tym, czyli nie doszła. Czy to normalne że przez pocztę tak długo to wszystko schodzi? :roll:
  9. [quote name='Hania:)']Nie ucze kynologii. Ucze niemieckiego. A w domu mam yorka bez papierow.[/quote]Ja także kynologii nie ucze, a na ulicy nie kryje sie z tym że mam kundla, psa bez papierów. Kupić psa bez papierów się nie wstydziłaś a mówić o niej kundel juz tak? Oczywiście ja nie naskakuje, nazywaj swojego psa jak chcesz ;)
  10. WIęc trzymamy kciuki by się Kropci udało :multi:
  11. Witaj Jaguniu szczęściaro :multi: Masza i my z kropką przesyłamy mizianki dla Jagulca :loveu:
  12. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Kamel ja Cię pamiętam ;) I wczoraj czytając ten wątek korciło mnie by zapytać czy czasem sie nie widziałyśmy ;)
  13. [quote name='AgaiPhara'] Znalazłam coś takiego - marzec 2005, Pharka jeszcze z mordką szczeniaczka :loveu: Obudziło ją włączenie kamerki w komórce. I ROZWALIŁA mnie swoją [URL="http://www.youtube.com/watch?v=m0txMGICC8s"]reakcją [/URL];) pt "jak wszystko w porządku, no to OK"[/quote]:crazyeye: Ale się usmiałam jak to zobaczyłam :grin: Mądra sucz :razz:
  14. [quote name='Hania:)']Dla mnie ten argument odpada. W przypadku yorkow znaczy sie. York z rodowodem to lekka reka 2000 - 2500 Pln. Dla zwyklych ludzi to jest niebotyczna suma. I co? Nie bedzie ich stac na utrzymanie malego pieska (wliczajac pielegnacje, fryzjera), bo nie bylo ich stac na tak ogromny wydatek? Nie wierze.[/quote] Haniu XX wiek pozwala na wzięcie chocby nawet kredytu, albo można sie ugadać z hodowcą i wziąść psiaka na raty. Skoro można wziąść kredyt na samochód to dlaczego na psa nie? Jak można oszczedzac kupując przyjaciela?
  15. Haniu nikt tu nie tępi psów bez rodowodu, ja sama mam kundelka ;) ALe skoro piszesz że toś tak pięknie dba o psy, to dlaczego nie postarał sie o to by psiaki miały prawa i by hodowla była w pełni czysta?
  16. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']nie chce byc zlosliwa, ale chyba na wlasne zyczenie lepiej poznalas psy niz nas.....:eviltong: nie zamienilas z nami ani slowa :roll:[/quote]Ajj no bez przesady że ani słowa ;) A co ja sie bede między Was pchać. Wy znacie sie już jakiś czas, a ja nowa... :lol: No przeciez nie mam do Was żalu, bardzo mi sie podobało ;) Pozdrawiamy ;)
  17. Co do tematu - ludzie sa niepoinformowani, myślą że robią dobrze, że to nic złego. Nie dziwne że ta dziewczyna sie oburzyła, goldenka wyskoczyła do niej z czymś zupełnie dla niej dziwnym, może odebrała to jak atak. Myślę że temu tematowi trzeba poświęcić troche więcej linijek jesli pisze się do ''zielonych'':diabloti: [quote name='Hania:)'](...)Wiec walczmy z pseudohodowcami, ale tylko z tymi naprawde pseudo. I tak np. moj pies nie jest z pseudohodowli.[/quote]A jak dla mnie pseudo są [SIZE=3]WSZYSTKIE[/SIZE] hodowle dopuszczające psy bez rodowodu. Bo skoro ludzie których tu tak wychwalasz kochają psy, konkretną rasę to cóż za problem obskoczyć te kilka wystaw, zrobić hodowlanke i mieć prawdziwą, nie budząca zastrzeżeń hodowlę? :razz: A skoro juz sunia tychże państwa nie ma hodowlanki to po co jej do szczęscia szczeniaki? I błagam niech nikt mi nie pisze że "na papierek mnie nie stać", bo każdego stać, a chcieć to moc.
  18. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Również dziekujemy za miły spacerek :multi: Ale Figowej do końca towarzystwo nie spasowało, ona musi psa poznać by się z nim pobawić, taki już jest ten mój kropkowaniec ;) Zrobiłam 2 fotki, ale jak zobaczyłam jak wyszły to dałam sobie spokój :lol: Żeby moim aparatem zrobić zdjęcie pogoda musi być idealna ;) [img]http://www.imagemule.com/uploads/1T8on.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/2lrDv.jpg[/img] Więcej nie było sensu robić ;) Bardzo miło było poznać Was... choc szczerze powiedziawszy bardziej poznałam Wasze psy niż włascicieli ;)
  19. [quote name='fidelek2']przyszlismy się przywitać :multi: :multi: co u Was? i u Czabika?[/quote]Cześc ;) U nas nic. Wróciłyśmy, padłyśmy i spałysmy :diabloti: [quote name='Dalmatynkaa']Witamy kropke i czekamy na zdjęcia ze spacerku :multi:[/quote]Nie ma zdjęć ze spacerku :shake: Pogoda nie na mój aparat. [quote name='haska_12']Cudowne! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Dziekujemy ;)
  20. Barca przegrała :placz: 2:1 Za 2 tyg rewanż :mad: To macie jedną fotkę i mykam spać, a jutro spacerek :multi: [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/df84887f6ce18e82.jpg[/IMG] Dobranoc :buzi:
  21. Barca - Liverpool oglądacie ludki? Pieknie o wszystko się rozgrywało, Deco strzelił pięknie z główki i Barca wyszła na prowadzenie 1:0, ale koniec pierwszej połowy niestety zły - 1:1 :(
  22. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Sylwia i Figa ;) Lista sie przerażająco skurczyła :crazyeye:
  23. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Lavanara'] [B]Figo[/B] nie mów tego mnie. Ja nie mam absolutnie do Ciebie żadnych pretensji... :roll: Miałam zamiar tylko pokazać, że chcieć to móc... [URL="http://www.karusek.com.pl"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.zoomania.pl"]www.zoomania.pl[/URL] Życzę miłego spacerku ;) Gaba[/quote] Cóż - w jeden dzień raczej mi tego nie dostarczą;) Wiec jest już za późno i pozostaje nam liczyc na szczęście ;) Was nie będzie? [B]Spanielka_Molly [/B]może się przyłączycie?
  24. [IMG]http://images21.fotosik.pl/9/52c49f8c87ff384a.jpg[/IMG] Cóz to za szkaradne stworzenie? :evil_lol: [QUOTE] Niech mi ktos powie, ze ona nie jest piekna! :mad: :loveu:[/QUOTE]Nie jest piękna :diabloti:
  25. Cześć kochanie :multi: :buzi: [IMG]http://images20.fotosik.pl/79/45d9433595fc9245.jpg[/IMG] Ta jest piękna :loveu: Taka ostra i mina Azuli powala :mdleje:
×
×
  • Create New...