-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
:loveu: Widzę że będę musiała tu do Was częsciej zaglądac bo coraz więcej pięknych fotek wklejacie :loveu:
-
Cześć ;) Świetny komplecik :cool3: [IMG]http://images21.fotosik.pl/17/d61f7ad24853e035med.jpg[/IMG] U W I E L B I A M takie fotki, [U]UWIELBIAM[/U]! :loveu:
-
Cześć dziewczyny ;) Miło Paula że się na dgm pojawiłaś :multi: Co do wyboru - wybrałabym psa, to oczywiste :diabloti: Nie zdradzi, nie sprawi przykrości, nie zawiedzie, nie obrazi, nie... :razz:
-
:crazyeye: Świetne fotki :multi: Jestem pod wrażeniem :cool3:
-
Beatko ale doszły w końcu te pieniądze? Bo ja się już zaczęłam martwic że przepadły :roll:
-
My jednak wolałybyśmy jak w temacie "[B]Dalmatyńczyk i Koń - i tak ma być :)" :diabloti: [/B]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ojj Xiara nie wydaje mi się żeby nastepne szybko się tu pojawiły ;) Figowa jest chora, dziś rano się przeraziłam, bo jak chciałam ją wziąść na ręce, ona leciała mi bezwładnie w dół po czym zwymiotowała... i tak było do 16. Wet stwierdził że się czymś zatruła, dostała zastrzyki i tabletki. Mamy się z nią stawić znowu za 2 dni. Nie mam pojęcia jak ja jej te tabletki podam choć sa maluteńkie :shake: Jak jechaliśmy do weta to chciałam by sie załatwiła, ale gdy postawiłam ją na śniegu ugięły się pod nią nogi :shake: ALe juz widzę poprawę po tych zastrzykach, podnosi co chwilkę łebek i nawet wstawała do miski z wodą.. -
Witaj Figuniu :multi: Dziewczyny piękne te zakładeczki, jestem pod wrażeniem :klacz: Tydzień temu wysłałam pieniądze na Figę, jednak jeszcze nie ma nic na AFN o tym, czyli nie doszła. Czy to normalne że przez pocztę tak długo to wszystko schodzi? :roll:
-
[quote name='Hania:)']Nie ucze kynologii. Ucze niemieckiego. A w domu mam yorka bez papierow.[/quote]Ja także kynologii nie ucze, a na ulicy nie kryje sie z tym że mam kundla, psa bez papierów. Kupić psa bez papierów się nie wstydziłaś a mówić o niej kundel juz tak? Oczywiście ja nie naskakuje, nazywaj swojego psa jak chcesz ;)
-
Kropka - maleńka, 2 miesięczna suńka ! W NOWYM DOMU !! ;-)
:: FiGa :: replied to _ChiQuiTa_'s topic in Już w nowym domu
WIęc trzymamy kciuki by się Kropci udało :multi: -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Witaj Jaguniu szczęściaro :multi: Masza i my z kropką przesyłamy mizianki dla Jagulca :loveu: -
Kamel ja Cię pamiętam ;) I wczoraj czytając ten wątek korciło mnie by zapytać czy czasem sie nie widziałyśmy ;)
-
[quote name='AgaiPhara'] Znalazłam coś takiego - marzec 2005, Pharka jeszcze z mordką szczeniaczka :loveu: Obudziło ją włączenie kamerki w komórce. I ROZWALIŁA mnie swoją [URL="http://www.youtube.com/watch?v=m0txMGICC8s"]reakcją [/URL];) pt "jak wszystko w porządku, no to OK"[/quote]:crazyeye: Ale się usmiałam jak to zobaczyłam :grin: Mądra sucz :razz:
-
[quote name='Hania:)']Dla mnie ten argument odpada. W przypadku yorkow znaczy sie. York z rodowodem to lekka reka 2000 - 2500 Pln. Dla zwyklych ludzi to jest niebotyczna suma. I co? Nie bedzie ich stac na utrzymanie malego pieska (wliczajac pielegnacje, fryzjera), bo nie bylo ich stac na tak ogromny wydatek? Nie wierze.[/quote] Haniu XX wiek pozwala na wzięcie chocby nawet kredytu, albo można sie ugadać z hodowcą i wziąść psiaka na raty. Skoro można wziąść kredyt na samochód to dlaczego na psa nie? Jak można oszczedzac kupując przyjaciela?
-
Haniu nikt tu nie tępi psów bez rodowodu, ja sama mam kundelka ;) ALe skoro piszesz że toś tak pięknie dba o psy, to dlaczego nie postarał sie o to by psiaki miały prawa i by hodowla była w pełni czysta?
-
[quote name='Ewa_17']nie chce byc zlosliwa, ale chyba na wlasne zyczenie lepiej poznalas psy niz nas.....:eviltong: nie zamienilas z nami ani slowa :roll:[/quote]Ajj no bez przesady że ani słowa ;) A co ja sie bede między Was pchać. Wy znacie sie już jakiś czas, a ja nowa... :lol: No przeciez nie mam do Was żalu, bardzo mi sie podobało ;) Pozdrawiamy ;)
-
Co do tematu - ludzie sa niepoinformowani, myślą że robią dobrze, że to nic złego. Nie dziwne że ta dziewczyna sie oburzyła, goldenka wyskoczyła do niej z czymś zupełnie dla niej dziwnym, może odebrała to jak atak. Myślę że temu tematowi trzeba poświęcić troche więcej linijek jesli pisze się do ''zielonych'':diabloti: [quote name='Hania:)'](...)Wiec walczmy z pseudohodowcami, ale tylko z tymi naprawde pseudo. I tak np. moj pies nie jest z pseudohodowli.[/quote]A jak dla mnie pseudo są [SIZE=3]WSZYSTKIE[/SIZE] hodowle dopuszczające psy bez rodowodu. Bo skoro ludzie których tu tak wychwalasz kochają psy, konkretną rasę to cóż za problem obskoczyć te kilka wystaw, zrobić hodowlanke i mieć prawdziwą, nie budząca zastrzeżeń hodowlę? :razz: A skoro juz sunia tychże państwa nie ma hodowlanki to po co jej do szczęscia szczeniaki? I błagam niech nikt mi nie pisze że "na papierek mnie nie stać", bo każdego stać, a chcieć to moc.
-
Również dziekujemy za miły spacerek :multi: Ale Figowej do końca towarzystwo nie spasowało, ona musi psa poznać by się z nim pobawić, taki już jest ten mój kropkowaniec ;) Zrobiłam 2 fotki, ale jak zobaczyłam jak wyszły to dałam sobie spokój :lol: Żeby moim aparatem zrobić zdjęcie pogoda musi być idealna ;) [img]http://www.imagemule.com/uploads/1T8on.jpg[/img] [img]http://www.imagemule.com/uploads/2lrDv.jpg[/img] Więcej nie było sensu robić ;) Bardzo miło było poznać Was... choc szczerze powiedziawszy bardziej poznałam Wasze psy niż włascicieli ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']przyszlismy się przywitać :multi: :multi: co u Was? i u Czabika?[/quote]Cześc ;) U nas nic. Wróciłyśmy, padłyśmy i spałysmy :diabloti: [quote name='Dalmatynkaa']Witamy kropke i czekamy na zdjęcia ze spacerku :multi:[/quote]Nie ma zdjęć ze spacerku :shake: Pogoda nie na mój aparat. [quote name='haska_12']Cudowne! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Dziekujemy ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Barca przegrała :placz: 2:1 Za 2 tyg rewanż :mad: To macie jedną fotkę i mykam spać, a jutro spacerek :multi: [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/df84887f6ce18e82.jpg[/IMG] Dobranoc :buzi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Barca - Liverpool oglądacie ludki? Pieknie o wszystko się rozgrywało, Deco strzelił pięknie z główki i Barca wyszła na prowadzenie 1:0, ale koniec pierwszej połowy niestety zły - 1:1 :( -
Sylwia i Figa ;) Lista sie przerażająco skurczyła :crazyeye:
-
[quote name='Lavanara'] [B]Figo[/B] nie mów tego mnie. Ja nie mam absolutnie do Ciebie żadnych pretensji... :roll: Miałam zamiar tylko pokazać, że chcieć to móc... [URL="http://www.karusek.com.pl"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.zoomania.pl"]www.zoomania.pl[/URL] Życzę miłego spacerku ;) Gaba[/quote] Cóż - w jeden dzień raczej mi tego nie dostarczą;) Wiec jest już za późno i pozostaje nam liczyc na szczęście ;) Was nie będzie? [B]Spanielka_Molly [/B]może się przyłączycie?
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images21.fotosik.pl/9/52c49f8c87ff384a.jpg[/IMG] Cóz to za szkaradne stworzenie? :evil_lol: [QUOTE] Niech mi ktos powie, ze ona nie jest piekna! :mad: :loveu:[/QUOTE]Nie jest piękna :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Cześć kochanie :multi: :buzi: [IMG]http://images20.fotosik.pl/79/45d9433595fc9245.jpg[/IMG] Ta jest piękna :loveu: Taka ostra i mina Azuli powala :mdleje: