-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[IMG]http://img452.imageshack.us/img452/268/niuniuniu039si8.jpg[/IMG] Cudny :loveu:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Kamcia_14'] [B][I]'' galeria kamci - bez fot ''[/I][/B][/quote]Wiadomo :evil_lol: Swietne fotki ;) Uwielbiam oglądać Łapę z patyczakiem w pysku :loveu: -
Cześc Paula :razz: Muszę napisać że Lenka i mnie złapała za serducho, jest przesymatyczna psinką ;) Pozdrawiamy :)
-
Czy fotki były robione dziś? Piekna macie pogode :loveu: Pierwsza fotka w trawie b mi się podoba, Bira wygląda na niej jak jamnik ;)
-
Widzę że i dla mnie się coś znalazło :loveu::loveu:[quote name='AgaiPhara'] [U] [URL="http://img364.imageshack.us/my.php?image=photo5copyfm7.jpg"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9906/photo5copyfm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img87.imageshack.us/my.php?image=photo13copyil8.jpg"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3800/photo13copyil8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img341.imageshack.us/my.php?image=photo11copywk7.jpg"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8935/photo11copywk7.jpg[/IMG][/URL] [/U][/quote]Piękne ujęcia :multi: Pharka przeleciała galerię... :crazyeye: A właściwie to jak się wymawia Phara? Bo chyba nie tak jak pisze..? :lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Jaka zajesmerfna pościel :multi: Świetny pokoik :cool3: -
[quote name='justys95'] Koleżanki Niki niee...właścicielki koleżanek taaak...:cool3:[/quote]Ahhh no to wszystko wyjaśnia się.. :diabloti: A ja zaczynam domyślać się co jest przyczyną znikania kasy z konta... - Figaaa!! Chodź tu piesku... :diabloti::mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares'][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/14d29c6e349ee271.jpg[/IMG] sliczne:loveu: :loveu: zreszta jak reszta fotekw tej galerii:eviltong:[/quote]Dziekujemy za uznanie :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='leemonca']W każdej galerii są zdjęcia, które robią na innych wrażenie :lol: :lol: :lol: dzieńdoberek!!![/quote]Ale dla osoby robiązcej zdjęcia np nikonem d70 moje fotki mogą wydawać się brzydkie :diabloti: Chyba nie zaprzeczysz :razz: Bo nie ma porównania między moimi zdjęciami a zdjęciamy debe, Twoimi czy też użytkowniczki AgaiPhara :razz: -
[quote name='Kamcia_14'] [B][I]Brawo dla ciebie że przez to wszystko przebrnęłaś :multi:[/I][/B] [B][I]Figa ja ci życzę miłej nocy :evil_lol:[/I][/B][/quote]Też jestem pełna podziwu dla siebie :cool3: :evil_lol: Dziękuję, lecz jeszcze spać nie idę :diabloti: Przylezę jeszcze przeczytać Twojego posta ok 24 :evil_lol:
-
[quote name='dbsst'] hahahah kolejna wariatka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Ojjjj nie... :shake: Nie porównuj mnie do reszty, aż tak nisko nie upadłam :diabloti:
-
A to koleżnaki Nikusi też komóry posiadają? :cool3: Figa taka zacofana... :shake:
-
Jaki mecz?? :cool3: Ja mam was w subkrybcjach i wpadam gdy tylko pojawi się nowy post i kiedy oczywiście jestem na dgm ;)
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
ALeż ja wierzę, jak najbardziej :razz: Tyle że 2 godz to wystarczająca ilośc czasu by pomniejszyć i wrzucić tu nam fotki :cool3: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
:: FiGa :: replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
No ciekawe jak długo te zabawki będa funkcjonować poprawnie :evil_lol: -
[quote name='Guffi']Figa, proszę[SIZE=6]nie obrażaj się:placz::placz::placz: !!! [/SIZE][/quote]A dlaczegóż to miałabym sie obrazić :eviltong:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu WY macie daleko? :evil_lol: -
Nika nowoczesna jest., komóra to u niej przedmiot codziennego użytku :evil_lol: Mój brat i tata maja także siemensa mc60 ;) A ja mam moją Zgredzioszke ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justys95']a tak, tak...coś na początku o tym było...że nie ma rodowodu? :roll:[/quote]Nie ma rodowodu, dzięki mojej głupocie :oops: [quote name='diabelkowa']Zawsze chcialam miec taki makijaz jak Figa :P[/quote]Ale mogą go mieć tylko uprzywilejowani :diabloti: [quote name='dbsst']czesc milczku podziwiam foty :cool1: :loveu: i kropki :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Cześc gaduło ;) Dziwię się szczerze bo w naszej galerii nie ma fot które mogłyby zrobić na Tobie wrażenie :razz: Ale b dziękujemy że podziwiasz :multi::diabloti: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']Sylwucha krowucha :diabloti::diabloti:[/quote]Jak tam krówki lubię :eviltong: Kto się tak przezywa sam sie tak nazywaaaa... :diabloti::diabloti::diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Blue]zarąbista perspektywa :D[/COLOR] [COLOR=Red]jak nas skontroluja to będziemy miały kłopociki :D [COLOR=Black]A no widzisz ja zawsze mam racje :multi::multi::multi::multi:[/COLOR] [/COLOR][/quote] [COLOR=Blue]Dzięki :multi: [COLOR=Red]I portfel się odchudzi troche Edytce :diabloti: [COLOR=Black]W takim razie podaj mi liczby do totka :razz: P.S. Sama robias te bannerki? :razz: [/COLOR] [/COLOR][/COLOR] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='haska_12']Ps.Figusiowa- co za tupety :shake: Wspolczuje ci[/quote] Idzie się do tego przyzwyczaić i nie zwracać na to uwagi ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://images20.fotosik.pl/68/fc74004370717fd0.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jeszcze taka, nie figowa :lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/302bc156ee2719fe.jpg[/IMG]