-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
:: FiGa :: replied to arima's topic in Foto Blogi
ALez piękne tereny :multi: Bry Pysiu-gaduło ;) -
Misiek? Ojj jak ładnie :evil_lol: A jakiej jest rasy? :evil_lol:
-
Kropka - maleńka, 2 miesięczna suńka ! W NOWYM DOMU !! ;-)
:: FiGa :: replied to _ChiQuiTa_'s topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: Oby tym razem już nie wracała :kciuki: -
Witamy ponownie :multi: No przemiana rzeczywiście godna pokazania w TVN style, Sikoreczka jest teraz naprawdę cudna :loveu: Niepokojące jest że tak obchodzi się z Twoimi maluchami, ale niestety wiele przeszła i nie do końca da się pewne jej cechy zredukować :( Najważniejsze że ma teraz kochający domek, taki, którego nie jeden psiak mógłby jej pozazdrościć ;) Piękne zdjęcia Oktawio [bardzo podoba mi się Twoje imię ;)] Pozdrawiamy :)
-
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
[quote name='evaxon']:cool3: nono pedze jak szalona:evil_lol:[/quote]Czyli że jutro mam wpaść opijać ten 1000?? :evil_lol: -
O kurcze jaki sympatyczny koleś :loveu: A jak się wabi? :cool3:
-
[quote name='Paulina_mickey']hmmm ciekawe co by było gdyby to przeczytaly Wasze drugie polowy:diabloti:[/quote]Zapytaj najpierw czy mamy te drugie połowy :razz: Moją drugą połową jest mój pies, bez niego żyć nie mogę :evil_lol:
-
[quote name='justys95'][COLOR=Green]A co w nim takiego jest? Mi się podoba ta...lekkość[/COLOR] :p:cool1: A czym takie foty różnią się od innych? :diabloti:[/quote] [COLOR=Green]Nie są przesadzonem bez kokardek/gwiazdek/kwiatuszków, proste i ładne, co bardzo mi się podoba :razz:[/COLOR] Ja mam zboczenie na punkcie fotek profilu psa, a szczególnie jeśli psiak spogląda w górę, to w tedy już leżę... :loveu::loveu: EDIT Dobranoc :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dziękujemy za odwiedzenie chorowitki i życzenie zdrówka :multi: Tabletki podałam jej bezczelnie wrzucając jej je do gardła, inaczej się nie dało :shake: Zobaczymy co się będzie dziać jutro :) Oby jej sie polepszyło :) -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
I wspomnienia :multi: My także będziemy mysleć, wspominać, tęsknić.. ALe będzie też ta świadomośc że NASZA Jaga jest gdzieś tam ze swoją rodzinką, wywalona kołami do góry i miziana po brzuszku... szczęsliwa :loveu: A tu wielka zasługa Maszy :klacz: -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
Wow :crazyeye: [FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=Navy]800![/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi: :pepsi: Już tylko 200 do 1000 :razz: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Kocham patrzeć na ten śnieżek na Areskowym nochalu :multi: -
Cześć Edytko ;) Dużo tego było ale nadrobiłam ;) Figa jest także do nas b przywiązana, na spacerze to może nikomu krzywdy nie zrobi i można ja głaskać, ale jak sie wejdzie do naszego domu to lepiej miec się na baczności :lol: I dziękujemy za fotkę :multi: [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_a6.jpg[/IMG] Ozoreeeeeeeeeek :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Zgubiłaś aparat? :mad: A jak juz się znajdzie to okaże się że baterii nie ma, a co później ..?? :evil_lol: -
[FONT=Century Gothic][B]Witamy [FONT=Tahoma];)[/FONT][FONT=Tahoma] Cairni jest rzadką rasą w polsce, z jakiej hodowli będzie malec? :razz: Ja osobiście postawiłabym na ASTa jako że bardziej szaleję za nimi, o [/FONT][/B][/FONT] [B][FONT=Tahoma][B][SIZE=2]Cairni mało dotychczas słyszałam, cóż miłobyłoby oglądać w Waszej galerii fotki takiego małego brzdąca[/SIZE] [/B];)[/FONT] [/B]
-
[quote name='fidelek2'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3280/tn1dc4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/6874/tn2bk9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/2075/tn3cc7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jaaaaaacieeeeee :loveu::loveu::loveu: Jakie miny malec strzela, hoho :evil_lol: :loveu::loveu: Łukasiu aki ty niegrzeczny chłopiec jestes :diabloti: Fidlaczka tak targać za kudły, nieładnie :crazyeye: Udane dziecko :evil_lol:
-
[quote name='fidelek2']:sleep2: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/548/tn2ua8.jpg[/IMG][/URL][/quote]Fidlaku zabić to mało... :loveu::loveu::loveu: Normalnie cud miód i orzeszki w czekoladzie :loveu::loveu:
-
[quote name='shangri_la'] tak sie patrzy na pania [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/luty%202007/p1040013.jpg[/IMG][/quote]UWIELBIAM takie fotki :loveu: Cudowne tereny, woda, piękny pies, dobry fotograf = rewelacyjne zdjęcie, a to zdjęcia właśnie takie jest. A w dodatku ja mam zboczenie na punkcie łebka ułożonego tak właśnie jak zrobiło to Birzysko :loveu: Jeszcze ta trawa w pęknięciach skały... łaaaaaaaa... :loveu: Odpłynęłam ;) [quote name='shangri_la'] i zdecydowany HIT [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/luty%202007/p1040016.jpg[/IMG] [/quote] Cóż za spojrzenie :evil_lol:
-
Cześć ;) [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/9373/niuniuniu009pi0.jpg[/IMG] Co to za malowidła na łapce? :eviltong: Z każdym kolejnym zdjęciem zaczynam tęsknić za dotykiem tego miękusiego futerka i myśleć o zakupie królika... wszystko przez ciebie! :mad: [quote name='Guffi'] Nie będzie mnie tutaj, ponieważ popieram rozmnażanie psów bez rodowodu i uważam, ze pies rasowy koniecznie rodowodu nie musi być, a nawet więcej, rodowodwy pies nie zawsze musi być całkiem rasowy. A po prostu nie ma mnie tam, gdzie mnie nie chcą;). Może będę pojawiać się w weekendy lub święta-kiedy mam dużo czasu i przy okazji czasem dostarczę jakieś fotki oraz Was poodwiedzam;). Bojek nie żyje-prawdopodobnie już w zoologicznym był chory. [*] [SIZE=6]Papa:placz: :placz: :placz: [/SIZE][/quote]:crazyeye: Błagam nie odchodź.. :placz: Ja pseudohodowli nie popieram, jestem im przeciwna. Rozmnażanie psów nierodowodowych jest przyczyną cierpienia psów w schroniskach, dlaczego więc nazywasz sie miłośnikiem psów jednocześnie popierając to? :-( Twoja sunia będzie może mamą..?? :-(
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
:: FiGa :: replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
[quote name='bellatriks']hehe moja ulubiona woda:cool3: mam jeszcze z pół zgrzewki na parapecie;) Harnaś też kiedyś lubił sobie pogryźć taką niegazowaną nałęczowiankę:evil_lol:[/quote]Przyłączam się do wyznających że Nałęczowianka jest najlepsza :evil_lol: Kropka również lubi pobawić sie butelką, ona jednak zawsze tylko ją tylko podskubuje, delikatna z niej sucz :p -
Cześc dziewczyny ;) Ale tu u Was ruch ho ho... :lol: Nadrabiania miałam duuużo ale po drodze i fotki były :loveu: I gratki z seteczki ;) Szkoda że sie nie załapałam :mad:
-
Witaj Kamila :multi: Kilka dni mnie nie było a tu tyle nadrabiania :razz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/11/ba20f0ad40117bf8.jpg[/IMG] Ta fotka jest rewelacyjna... Rodem wycięta z jakiejś psiej gazety :cool3: Prosimy o więcej takich grupowych fotek :multi: Pozdrawiamy :)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
:: FiGa :: replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Cześć :multi: Świetne fotki, nareszcie możemy oglądać te urwisy :multi: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Bry ;) Przyszłam sie poobijać i popatrzeć jak sprzątacie ;) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Zmieściłam się?? Za 300 :multi::multi::multi: :pepsi: