-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Mój tata był na Rysiu [SIZE=1][ja wolałam iść na spacer z Gonią i Azą :evil_lol:] [SIZE=2]i uważa ze jest przereklamowany. Owszem miejscami śmieszny ale spodziewał się czegos innego :razz: Może Tobie się spodoba, mój tata się nie zna :diabloti: [/SIZE][/SIZE]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='haska_12']Czesc :cool3: Moze jakies fotki :evil_lol:[/quote]No dobrze coś się tam znajdzie ;) [IMG]http://images11.fotosik.pl/58/341a8b0846232e8b.jpg[/IMG] -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
[QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/3f53c5128512766e.jpg[/IMG][/QUOTE]Jaki pysio :loveu: -
[quote name='_ChiQuiTa_']eee...yyy.. no ten... no wiesz.... yyy... tak mi sie wydaje że to pierwszy raz :D [SIZE=1]bo zawsze jestem tak zaczytana że nie patrze na czas :D[/SIZE][/quote]Oszzzz no oczywiście, ja w to nie watpię... [SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]sama nie raz siedzę baaardzo długo[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:
-
Dzień dobry :multi: Powiedzcie mi dziewczyny o so chodzi z tymi jajkami w podpisach bo wszyscy wokół je mają a ja gapię na nie i nie czaję :niewiem:
-
Dzień dobry :multi: A ja dziś wstałam o 12 więc mnei nie pobijecie :razz:
-
[quote name='Devis&Marta']dziekuje,ze sie podoba, co prawda to Kamili autorstwa, ale ja tu jestem modelka!;) [/quote]To oczywiste że bez modeli tego zdjęcia by nie było, istotki na nim uwiecznione sprawiają że jest ono takie niesamowite :razz: Mi się osowiście b podoba, taka więź psa z właścicielem :loveu: Zdjęcia jak z okładki Mojego psa :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']Ja to sie chyba nie załapie juz na 300 stronke bo ta Sylwucha napisała 3000 posta :mad: ale i tak chlapne se kielicha ([SIZE=1]Sylwia nie mow mojej mamie :D:diabloti:) :drinka::drinka::drinka::drinka: [/SIZE][/quote]Nie powiem... ;) Poczekaj... Sylwucha? :mad: [SIZE=4]Proszę paaaaani!!!!! Edyta piiiije!!![/SIZE] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']Wlasnie przegladalam allegro i aukcje z psami.... Dlaczego tam jest tyle aukcji z haszczakami i malamutami:shake: :shake: :shake: (na nie zwracalam uwage)To jest straszne :-( cena za szczeniaka to ok. 150-300 czasami 400zł. Przeciez wiadomo ze taki zwykly Kowalski ktorego nie interesuja wystawy i ktoremu podoba sie bajkowy wyglad psa itp. kupi takiego szczeniaka za okazyjna cene, a nie z hodowli za podan tysiac zl, nie znajac rasy. Pies dorasta i zaczynaja sie problemy i ten zwykly Kowalski przywiazuje psa do drzewa, sprzedaje, albo znowu wystawia na allegro:-( :-( BO takich aukcji tez jest sporo: okazja husky 8 miesiescy odddam z powodu pilnego wyjazdu, albo oddam 1,5rocznego slicznego husky- powod nagla przeprowadzka....itp. itd. zaskakujace sa powody bo albo jest to wlasnie nagly wyjazd, albo przeprowadzka...zazwyczaj sa podawane takie wlasnie powody:-( Podobnie jest z malamutami chociaz ich tak chyba jeszcze nie znaja, albo pseudo hodowli jest mniej ale cena za szczeniaka z takiej "hodowli" to ok 350zł.......[/quote] Ostatnio był u nas kolega mojego brata - 12 letni gówniaż :razz: Po naszej okolicy kręci się duży pies, myślałam że jest właśnie jego i pytam się go czy mają psa, a on mi na to "nie my będziemy kupować husky" a ja wywaliłam oczy :crazyeye: Wierzcie mi znam te rodzine. Dla nich pies jest niczym, każdy jaki u nich był nie żył dłużej jak pół roku. Nie musze chyba pisać że piesio będzie "rasowy bez rodowodu", a przyszli właściciele ZUPEŁNIE na na rasie się nie znają. Nie zdołąją spełnić oczekiwań tak wymagającego psa! Bardzo źle to widzę :shake: Mówiłam mu że odradzam tę rasę, te psy są trudne, ale nieeee... gdzie tam. On się tylko krzywił i mówił że jego rodziciom się one podobają. Naprawdę boję się co z tym psem się stanie :shake: -
Cześć Kasiu :multi: Musze przyznać że Fidlakowi do pyszczka w kucorku, ciekawe jak wyglądałby z takimi dłuugaśnymi kudałkami na całym ciałku :razz:
-
Kropka - maleńka, 2 miesięczna suńka ! W NOWYM DOMU !! ;-)
:: FiGa :: replied to _ChiQuiTa_'s topic in Już w nowym domu
Zła wiadomość..?? -
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
[quote name='DORRAG']Cześć Ewcia:p No to trzeba sie napić za 800 stronkę :popcorn: :popcorn: :knajpa: :knajpa: :drinka: :drinka: :drinka:[/quote]Spóźniła się, spóźniła :turn-l: :turn-l: :turn-l: Gdzie to 1000 ??:niewiem: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Pianka']Niech szybko zdrowieje:loveu: I wraca do nas z pięknymi fotkami:p[/quote]Dziekujemy :loveu: ale! Mam jeszcze stare fotki, których tu nie było :razz: [quote name='Guffi']Cześć Figa! Przyszłam Cię odwiedzić:multi:[/quote]Cześć Karola :multi: -
[quote name='Guffi'] Ehh, będą mnie męczyć teraz:mad:. Poczytałam(nawet kilka razy o tym), po prostu takie jest moje zdanie-jeżeli pies jest rasowy(nie kundelek!), to nie ma żadnych przeciwności ALE łatwo jest wpłynąć na moją decyzję i nastawienie do tego wszystkiego... Ja jestem przeciwna(na stos! na stos!) rozmnażaczom, którzy chcą na tym tylko zarobić, ale może rzeczywiście byłoby wtedy mniej psów=może i lepiej. To ja może zostanę do 100 stronki, żeby było miło;). Też wolałabym mieć psy z rd, a że nie mam-to juz nie moja wina:placz:. No zobaczymy, zobaczymy...[/quote]A czy posiadanie psów bez rodowodów to jakaś hańba? Czy psiadanie kundelka to hańba? :razz: Mnie ludzie na ulicy zaczepiają "o dalmat", a ja zasze im odpowiadam że to nie dalmat a kundel lub pies w typie rasy, bo nie ma rodowodu. Jak dla mnie to nie ma znaczenia czy łaciata jest kundlem, dalmatem czy żyrafą - jest po prostu psem, moim psem i za to ją kocham, nie za przydomek "rasowy", ani ona ani ja go nie potrzebujemy :razz: Ale jesli Ty uważasz inaczej - prosze bardzo ;) To jest forum, kżdy ma prawo powiedzieć co myśli, nigdzie nie jest napisane że za posiadanie innych racji trzeba z dgm odejść. Zostań więc :mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]No to rzeczywiście fajny ten pan :) ja tam Tinie nie kupuje biletu, jeździ se za darmo :D a co ! moj pies w koncu :) [COLOR=Black]Tak, tak napewno rano sie obudzicie i juz bedzie wszystko w porządeczku. Dzisiaj się nie załatwiala ?? :( jejku ja nie wiem co to może oznaczać ale miejmy nadzieje że ona tylko zapomniała..... [/COLOR][/COLOR][/quote][COLOR=Red]Tylko czekać aż ktoś Was skontroluje :evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Black]Dziś jest znacznie lepiej :multi: Rano wzięłam ja na smycz bo nie[/COLOR] chcę ją puszczać jeszcze wolno na ogród i z nią wyszłam. Siq robiła dłuuuuuuuuugo i jestem pod wrażeniem że jej pęcherz tyle tego pomieścił :-o Tabletki wnowu wrzuciłam do gardła bo nic jeść mam jej nie dawać, próbowała je zwymiotować ale jej się nie udało :diabloti: [quote name='Marta_Ares'][B][SIZE=3][COLOR=Blue]DOBRANOC:*:*[/COLOR][/SIZE][/B] dzisiaj rano napewno juz bedzie lepiej z Figusia:loveu:[/quote]Dzień dobry ;) Wróżka jaka czy co :razz: [quote name='fidelek2']dzień dobry :multi: co u Figuni, jak samopoczucie? Życzymy szybkiego powrotu do zdrówka!!!! ;)[/quote]Dzień dobry Kasiu :multi: Samopoczucie już napewno lepsze niż wczoraj, choć po powrocie z siq położyla się do koszyka i śpi.. [quote name='g_o_n_i_a']Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy Figutkowej.:multi:[/quote]Dziękujemy :multi: -
No to imprezka :multi: :pepsi: :pepsi: :pepsi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Czeeść :buzi: [COLOR=Red]a dlaczego mieli by tego nie zrobić ?? ja tam z Tinową mykam mks'em ino gwizdo :D:razz: [/COLOR] jejku moje maleństwo kropkowe kochane najdroższe :( to jakiś zły sen takie kochane stworzonka nigdy nie chorują... tak... to jest zly sen... już niedługo przyjdzie pora i się obudzimy i będzie wszystko oki :):) [COLOR=Red] [/COLOR][/quote]Hej nocny marku ;) [COLOR=Red]Z MKSem mógłby być problem, ale PKS... :eviltong: Do Rzeszowa Figowa dojechałana bilecie dziecka 4-6 lat, a z powrotem za darmoche :razz: Pan kierowca był b miły :razz:[/COLOR] Oby to przebudzenie nastąpiło rano, oraz oby jutro Figowa sama wstała z zamiarem załatwienia się bo zauważmy, dziś się nie załatwiła :shake: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
:: FiGa :: replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Żeby mi to było ostatni raz :lmaa::evil_lol:[/quote]Sie rozumie że ostatni :razz: Nie chcę mieć z Pysiową na pieńku, Bóg wie do czego baba zdolna jest :razz: -
[quote name='_ChiQuiTa_']ja jestem grzeczna tylko ze dopiero teraz znalazłam czas na DGM :eviltong::eviltong:[/quote]A no oczywiście i [SIZE=3]NIGDY[/SIZE] nie siedzisz na dgm do tej godziny :razz: Dziś to wyjątek :diabloti:
-
Kropka - maleńka, 2 miesięczna suńka ! W NOWYM DOMU !! ;-)
:: FiGa :: replied to _ChiQuiTa_'s topic in Już w nowym domu
I bardzo bobrze że powiedziałaś bo my tu dalej podbijalibyśmy małą ze smutną modrką, błagali o domek.. a tak to juz sama radość została :multi: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
:: FiGa :: replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Że niby mła gaduła :crazyeye::shake::crazyeye: Ja cichutka skromna śliczna Pysia jestem a nie gaduła :diabloti: Bry Figuniu :multi:[/quote]Przepraszam za te jakże bezpodstawne okreslenia :diabloti: -
[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red][SIZE=5][B]Czy któraś ciotka zauwarzyła tego posta ?? cieszcie się razem ze mną nooo.... [/B][/SIZE][/COLOR][/quote] :multi::multi::multi::multi: Cieszymy się a jakże :multi::multi: Ja ciesze się z każdej dobrze zakończonej historii tułaczki jakiegoś psiaka :multi:
-
To rzeczywiście do Tinki w sam raz skoro bernardyn :evil_lol:
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Heeej wpadłam sie przywitać a ty już spać idziesz... no nie....[/quote]Bo niektórzy tu są grzeczni, w przeciwieństwie do Ciebie Edyciu :diabloti: