-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justys95']Juhu!!!A jaka fajna :D uwielbiam dalmatyńki :p[/quote] A tu niespodzianka :diabloti: bo Figa dalmatynką nie jest :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justys95']Ale w dwóch osobnych postach z małym odstępem więc liczą się osobno :diabloti:[/quote]ALe dwie dane dzisiejszego dnia :evil_lol: No to macie jeszcze jedną :razz: [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/14d29c6e349ee271.jpg[/IMG] -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
:: FiGa :: replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jagunia doczekała się swojej 100 stronki, z jakże szczęsliwymi wiadomościami :loveu: Jagulcu nasz wracaj szybko do zdrówka :multi: Co do małych dzieci to masz racje. Małe mogą ją zaczepiać a staruszka mogłaby być z tego powodu niezadowolona, mogłaby ostrzegawczo nawet zawarczeć, rodzice źle mogliby to odebrać.. a powrót do hoteliku byłby dla niej straszny :( -
Mufinek i Lili z Mysłowickiego schronu JUŻ W NOWYCH DOMKACH!
:: FiGa :: replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się że chłopak tak dobrze trafił :multi: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
:multi: Tak więc czekamy na mile widziane fotki :razz: -
[quote name='dbsst'] haha ja uwielbiam łapać psie szczeki ale coś mnie to nie idzie :placz: :angryy: qrczaki dziękuje się zawstydziłam normalnie :oops: :oops: czesc milczku :cool3: [/quote]Kiedyś napewno wyjdzie :razz: Debe wyhodowoała buraczkaaaaa :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Magenta]RÓŻOWEGO?[/COLOR] :razz: [quote name='dbsst'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/2e445389d74e2937.jpg[/IMG][/URL][/quote]Latające psy :multi::multi::multi:
-
Siema :cool3: Przebrnęłam przez te gadaninę o tym co lepsze Wawa czy Dąbrowa... mam dość :evil_lol: Tak więc życzymy jedynie miłego dnia :evil_lol:
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/91/9e005f20bb73f6bc.jpg[/IMG] Świetna fotka :multi: Ale tu dziś fotkowo u Was :multi: Aż żal odchodzić od komputera :shake:
-
[quote name='fidelek2']Już już :p Tomek maluje przedpokój, Łukaszek u mojej mamy a ja siedzę na dogo :eviltong:[/quote]Pozbyła sie facetów i szaleje sobie :razz::razz:
-
Rób jak uważasz, ja prosić nie będę :shake:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Wiedziałam że cos wymyśli :mad: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
To rób jej szybko foty w nowej zdobyczy :razz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']haha, jaki ziew :evil_lol: I proszę nas tu nie straszyć że nie będziesz fotek robić :mad: :p:p najpierw Guffi straszy ze już więcej na dgm nie przyjdzie teraz Ty, że nie będziesz fotek robić - co to sie dziej z tym dogo....hmmm:hmmmm: normalnie szok :shock: :evil_lol::evil_lol:[/quote]Ależ ja nie strasze, piszę jak jest :diabloti: Ferie się kończą [ło nieeee :placz::placz:] i moj pobyt na dgm jest pod znekiem zapytania :placz: Już dziś zaczynam się przygotowywać do kartkówki z geografii która będzie w pon :shake: [quote name='justys95']no i Kamcia, ale u niej to już tradycja :evil_lol: oj...bo też będe taka :mad:[/quote]Ale ja nie jestem taka :diabloti: Nie daję zdjęć dlatego że mi się nie chce a dlatego że nie mam jak ich zrobić, no chyba że chcecie oglądać śpiącą i zbolałą Figową :razz: [quote name='Tina.Sara']hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajne foty ;][/quote]Dzięki ;) [quote name='justys95']można powiedzieć fajna....fota :diabloti:[/quote]Fot[U]Y :diabloti:[/U] Dałam 2 nowe :diabloti: [quote name='Tina.Sara']co za różnica :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Można się tu kłócić bo różnica[SIZE=3] jest [/SIZE]:diabloti: [quote name='Marta_Ares']moze uda Ci sie jeszcze jakies fotki wyciagnac:eviltong:[/quote]Może :razz: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Cudne śneigowe fotki :loveu: A tapeta.... :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Piekne fotki Azulki rozrabiaki i Edzia wygrzewającego się na kaloryferku :multi: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='haska_12']Gdybym mieszkała w twojej miejscowosci to bym temu czemuś i jego rodzicom przemowiła do rozumu! :shake: :angryy: :shake:[/quote]Wiolka nie wiem czy cokolwiek byś zdziałała :shake: Ta rodzina uwielbia się kłócić, z każdym sąsiadem dookoła mają jakieś sprzeczki. Dzieciaki jak to dzieciaki kłócą się o zabawki, a rodzice tego gówniaza przychodzili do nas kłócić się do mojego taty że mój brat nie chce bawic się z ich synusiem, ludzie są po prostu śmieszni... :shake: Ich dziadek tak kocha zwierzęta że za Figą nie raz leciały buty jesli tylko zbliżyła się do ich ogrodzenia, takich sąsiadów nie życzę nikomu :shake: Ja dla nich jestem gówniarą, nie raz juz to słyszłam z ich ust. Nie znam życia i najlepiej bym siedziała cicho - typowe wsióry :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Samturia']czeeeść! wroociłam![/quote]Witaj z powrotem ;) -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Witamy ;) Jak było? Opowiadaj :cool3: -
[quote name='Devis&Marta']hehe to trzeba by mnie bylo z moim psem uchwycic- to sie nazywa wiez:loveu: a stanley nie moj, ale i tak sie bardzo fajnie dogadujemy:evil_lol: pewnie juz to zdjecie tu wstawialam, ale to jest ta wiez, o ktorej mowie:p nie ta jakosc, bo zdjecie bylo skanowane, ale zawsze;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2807/devisekimartusiacopy5xmkv7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Uwielbiam takie fotki :multi: A to że jakośc zdjęcia jest jaka jest tylko dodaje mu uroku :razz: :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Dobra Kasiu, będę cicho :evil_lol: :evil_lol: Moje jajko w podpisie jest głupim pomysłem troche :lol: Poprostu na początku marca wykluje sie z niego kotek...;) takie śmieszne :evil_lol: Sczegóły tutaj: [/FONT][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47446&page=6[/URL][/quote]Też się nad tym zastanawiałam, wiele dogomaniaków ma to w podpisach :lol:
-
[quote name='haska_12']Dzien dobry :) Figusiowa- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47446[/URL][/quote]Dzięki bo juz się zastanawiałam jakiś czas co wszycy wokół powariowali z tymi jajami w podpisach :stupid:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Cześc Gosiu :multi: Piękne fotki, dziekujemy za uwiecznienie Figowej na spacerku bo mi się to niestety nie udało :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No dobra macie jeszcze jedną ;) Pędząca Figowa [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/9f78f743c1aad082.jpg[/IMG] ale nie moge za bardzo szaleć bo fotek zostało mi zaledwie kilka a nie będę nowych robić przez jakis czas :evil_lol: -
Uwielbiam gapić sie na fotki psa rozciągniętego w biegu czy skoku :loveu: Uwielbiam oglądać Twoje fotki :loveu: Cześc gaduły :razz: