Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='_ChiQuiTa_']eee... nie pomyślalam... no to ja chce oczywiscie cała sume minus oczywiscie cene kuponu :diabloti:[/quote]Mówiłaś coś?? [quote name='g_o_n_i_a']A co jezel np. ja sobie teraz spisze numerki i ja wygram? :evil_lol: Albo inaczej, obie wygramy, ciekawe co to by bylo :evil_lol:[/quote]To jasne że dostaniemu na pół :razz: [quote name='_ChiQuiTa_']a weśccie sobie wszystko ja chytra nie jestem :)[/quote]Jaka skromna :evil_lol:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Ech, nie chce sie tu rozpisywac... Ale znowu gdzies coś zgubilam, coś jest nie tak, znowu gdzies podzial sie sens zycia. Normalka - w moim wydaniu. ;)[/quote] WIęc trzeba tego sensu poszukać.. zobacz pod łózkiem ;) [quote name='g_o_n_i_a'] Dzieci o tej porze juz powinny spac!! :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]WIęc co Ty tu jeszcze robisz?? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='g_o_n_i_a']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]A Ty co się cieszysz :diabloti: Ten alkohol na Was naprawdę źle wpływa :mad: [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]Oooo... naprawde? miło poznać :p[/COLOR][/quote]Mi również.. :diabloti: [COLOR=Red] [/COLOR] [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red][COLOR=RoyalBlue]bierzesz te liczby na własną odpowiedzialnosć :evil_lol: [/COLOR][/COLOR][/quote]Ale lanie i tak dostaniesz w razie niepowodzenia :razz: [quote name='Marta_Ares']a jesli wygra to jak sie podzielicie?? Sylwia bierze 99% a Edyta 1 za podanie liczb???:eviltong:[/quote]Ani mi się śni!
  4. [quote name='_ChiQuiTa_']no to jaki ten avatar w końcu ma byc... prosze o jakieś szczegóły[/quote]I nie musi być koniecznie dziś, nie pali się :razz::razz:
  5. [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]czekałam na tę klase 9 lat... i w końcu mam... bo podstawowka i gimnazjum to porażka :shake: [COLOR=SeaGreen]krowa :obrazic: [COLOR=Black]A jaki ma byc ten avek? wyciąć Fige tak jak ja mam wycietą fige czy tylko zrobić z tego zdjecia avatar z tłem??[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/quote] [COLOR=Red]Ja zawsze miałam klase do doopy ale obecna to przechodzi wszelkie granice ... :angryy:[/COLOR] [COLOR=Green]Gosiu! Wołają Cię![/COLOR] Tak jak masz wyciętą [SIZE=3]FIGĘ[/SIZE] :evil_lol:
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Zrobie tak jak mowisz.. :obrazic::obrazic::obrazic:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A mnie to już nikt tu nie słucha/...?? :placz::placz:
  7. [quote name='_ChiQuiTa_']nie to rzebym sie wtrącała ale ja bym sie obraziła... :obrazic:[/quote] A Ty cicho siedź! :mad: Nie ma o co sie obrażać, nr tel wkleiły te małpy, nie ja. A z braciszkiem chciałam się skontaktować bo mam pewien problem z babką mieszkającą 2 piętra niżej i ktoś musi mi ją wystraszyć... :razz: Zeby ją wywiać gdzieś.. :2gunfire:
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Ech tak jasne, najpierw tu nr tel sie wyminiaja, teraz to... :placz: :placz:[/quote]Kto wymienia?! Bezczelni no! :crazyeye: Wkleili mój nr! :mad::mad:
  9. [quote name='_ChiQuiTa_']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/quote][FONT=Century Gothic][FONT=&quot]A Ty co.. piłaś?? :lol: [SIZE=1]Pytanie... [/SIZE][/FONT][/FONT] [quote name='Marta_Ares']hmm no chyba faktycznie musze Ci przyznac racje:eviltong:[/quote]:cool3: ma się to coś... :evil_lol:
  10. [quote name='Marta_Ares']no wiem wiem przeciez zartowalam:eviltong:[/quote]:lol::lol: [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]alkoholu :-o jak ja nie wiem jak alkohol smakuje :evil_lol: [COLOR=RoyalBlue]hmm... no dobra... to powiedz ile liczb... chyba 20 sie daje jak sie nie myle... no to... jedziemy... chwila... jeszcze chwileczke.... moje szare komorki się przegrzewają..... myśle.... myśle.... WIEM !!!! 2, 12, 65, 34, 45, 33, 53, 14, 8, 10, 56, 13, 18, 31, 7, 56, 98, 23, 42, 1 i co ? moze być ?:diabloti: [COLOR=SeaGreen]ależ dziekuje :oops:[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/quote] [COLOR=Red]A ja jestem matka teresa z kalkuty.. [COLOR=RoyalBlue]Sprawdzę :diabloti:Ale jak nie wygram.. :mad: [COLOR=Green]Ależ prosze bardzo[/COLOR] :evil_lol: [/COLOR][/COLOR]
  11. W takim razie na dgm jest dziś kilka takich buntowniczek :cool3: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2358/dscn9368td4.jpg[/IMG] I wszystko jasne :evil_lol: A miałam ise pytać co on takie kocie oczy robi na pierwszych fotkach :lol:
  12. [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]a ja własnie kocham moje dziewuszki klaswe :D mam ich aż 24 i wszystkie są kochane :D no i 2 chłopy też kochane :razz:[/COLOR][/quote]Zazdroszczę CI fajnej klasy :oops: [COLOR=Red] [/COLOR][quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red][COLOR=Black]i prosze sie ze mnie nie śmiać ze mi sie spać che :x[/COLOR][/COLOR][/quote]Ok już jestem poważna... :lol: :evil_lol: :diabloti: :grin: :megagrin: [COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red][COLOR=Black] a avatarek moge zrobić :)[/COLOR][/COLOR][/quote]Więc czy mogłabyć wyciąć mi psa z tego zdjęcia..?? I zrób sam avek :razz: [COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR] [COLOR=black]W normalnej wielkości [url]http://www.imagemule.com/uploads/obraz-211Hm1I.jpg[/url][/COLOR] [/COLOR]
  13. A spać to wy dziś pójść nie zamierzaice?? :cool3: Bry wieczór :)
  14. [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]grubiutki jest nie martw sie :diabloti: [SIZE=1][COLOR=Yellow]tzn. był daaawno....:roll: [COLOR=Black][SIZE=2][COLOR=Blue]za to sie już płaci :D[/COLOR] [COLOR=DarkGreen] a banerki ja robiłam :oops:[/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/quote][COLOR=Red]Za dużo alkoholu! Skończ z tym to portwelik nie bedzie taki marny :crazyeye: [COLOR=Blue]Płaci? A nie można po znajomości...[/COLOR] :razz: [COLOR=DarkGreen]:cool3: W takim razie brawo :klacz:[/COLOR] [/COLOR] [quote name='Marta_Ares']Chodzi mi o post ktory napisalas o godz.23.26 ostatni wyraz:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]eeee...... to było specjalnie :lol:
  15. Jaki przymulony, przyjrzyj się... on hipnotyzuje wzrokiem... no chodź maleńka chodź... :evil_lol: Wzrok a'la macho :grin:
  16. [quote name='_ChiQuiTa_']hhe idz mi z ta pała:D a pewnie ze sie ciesze bo sie steskniłam za moimi gopkami :D ale we wtorek juz sie nie bede cieszyc :-([/quote]Ja tam za moja klasą nie tęsknię, nie miałabym nic przeciwko jesli nie widziałabym ich do końca życia :p [quote name='_ChiQuiTa_'] no ba zrobie wszystko co w mojej mocy :diabloti:[COLOR=Yellow][SIZE=1]żartuje ;)[/SIZE][/COLOR][/quote]:mad: [COLOR=Yellow][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR] [quote name='_ChiQuiTa_'] a mi sie własnie cche :([/quote]:turn-l::turn-l: [quote name='_ChiQuiTa_'] :oops::oops::p[/quote]A zrobisz mi taki? :razz:
  17. [quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Blue][SIZE=3]Mimo waszego glupiego gadania i tak nadal lubie kosza :eviltong::eviltong: [COLOR=Red][SIZE=2]czeeekam :D [COLOR=SeaGreen]i kto to mówi :diabloti::diabloti: [COLOR=Yellow][SIZE=1]ostatnio zdarzyło mi sie do 15 :oops:[/SIZE][/COLOR][/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote] [SIZE=3][COLOR=Blue]Bo się nie znasz[/COLOR][/SIZE] :eviltong: [COLOR=Red]A masz!! :chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw: [COLOR=Green]A co ja niby długo śpie czy jak :roll:[/COLOR] [/COLOR]
  18. [FONT=Century Gothic]Dobranoc gaduło :evil_lol:[/FONT]
  19. [quote name='Marta_Ares']Sylwia tam Ci sie chyba jedna literka pomylila;)pilas cos?:razz: :razz: :razz:[/quote]:crazyeye::crazyeye: Osz kurcze jaki wysyp dziś u nas :evil_lol::evil_lol: Gdzie? Jaka literka?? :lol::lol::lol:
  20. [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczor ziewacze :loveu:[/quote] Kolejna osoba nas odwiedziła... :mdleje: to cud chyba jakiś :evil_lol:
  21. [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/e31730c1d37a85ff.jpg[/IMG] Jaki zalotny uśmieszek :cool3:
  22. Wow jaki av :mdleje: :klacz:
  23. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: [quote name='bonita']Cześć Figusiowa rodzinko :)[/quote]Bry wierczorek :razz: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images11.fotosik.pl/58/341a8b0846232e8b.jpg[/IMG] Ziewacz zawodowy z Figi jest:lol: :lol: :lol:[/quote]Taaaaa dajemy pokazy perfekcyjnego ziewania, szkolenia itp :razz: [quote name='justys95']hehe...a ja zaraz ide...dobranoc mówie, ide do [B]mojej[/B] galerii, zegnam się i już...:)[/quote]Bobranoc ;)
  24. [quote name='Marta_Ares']a wy co tu tak gadacie?? nudzi wam sie? zadnych fotek nie ma tylko nagadane o wszystkim i o niczym:eviltong:[/quote]Spać nam się nie chce :diabloti:
×
×
  • Create New...