Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='justys95']A w ramach dzisiejszego sukcesu (skończenia tych 100 stron) daje wam mojego brata którego sama, osobiście oszpeciłam :diabloti: zęby koloru zółtego to też moja zasługa...:) [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1509/bentonys2.jpg[/IMG][/quote]Justynko daj mi nr jego tel.. [SIZE=7][COLOR=Magenta]BŁAGAM... :modla: [SIZE=2][COLOR=MediumTurquoise][Gosiu nie bierz tego do siebie:diabloti:][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='DiDDlina85']Ładnie się dzieci rozpijają na tym forum:p[/quote]Może się przyłączysz?? :razz:
  3. A Figowa zaczęła dziś głową trZepać :mad: Zapuściłam kropelki DICORTINEFF-VET i zobaczymy co będzie sie działo :mad:
  4. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7340/1001729aj6.jpg[/IMG] Cóż za powaga :grin:
  5. [quote name='_ChiQuiTa_']a no moge :D ja lubie rozbijać małżeństwa :diabloti:[/quote]Nie uda Ci sie to... ti ti ti...! :x [quote name='_ChiQuiTa_'] oł jeach !! :multi::multi::multi:[/quote]Cieszysz sie?? :crazyeye: [quote name='_ChiQuiTa_'] heheh dobrze Ci tak O!:diabloti:[/quote]:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy:
  6. Niech mnie ktos uszczypnie... :crazyeye::crazyeye: Ktoś nas odwiedził!! :multi: [quote name='Pianka']Świetna fotka:loveu:[/quote]Dziękujemy :razz: [quote name='diabelkowa']czuje sie taka nie uprzywilejowana:placz::placz::placz::placz:[/quote]To minie :evil_lol:
  7. [quote name='_ChiQuiTa_'] [SIZE=6][COLOR=Blue]nieeeeeee !!!! :mad::mad:[/COLOR] [/SIZE] [COLOR=Red] come on babe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Green] jo tyż :diabloti:[/COLOR][SIZE=6] [/SIZE][/quote][COLOR=Blue]Przykro mi słońce, zostałaś [SIZE=7]PRZEGŁOSOWANA [/SIZE]:evil_lol: [COLOR=Red]Biegnę, lece, pędzę... :mad:[/COLOR] [/COLOR] [COLOR=Green]Dziecko bój się Boga, do 12 spać! Kto to widział... :shake:[/COLOR]
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Ale ja nie napisalam co pije. Piwo jest padkudne :shake:[/quote]Widziałam na poprzedniej stronie, nie musisz mówić tego na głos :diabloti: [quote name='ß@$!@']a j bardzoo niegrzeczna jestem, lubie alkohol i ostatnio myslałam o ćpaniu...:roll:[/quote]Ja tez miałam momenty kiedy myślałam o ćpaniu :diabloti: I pisze serio :oops:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Jeszcze niedziela i wroci ta przyjemnosc! :diabloti: :bluepaw: :razz:[/quote] Musisz mi to robić?? :placz::placz::placz:
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Edyta, no wlasnie, jak Ty tak mozesz - do mojego Męza?! :mad: :diabloti: ;)[/quote]Właśnie! :mad:
  11. [quote name='sota36']o czym Wy gadacie????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]O fotkach :diabloti:
  12. Gonia..? :mad: Co ja Ci mówiłam o tego typu trunkach? :mad: A ja to dopiero jestem dobre dziecko - nie piję alkoholu wcale :razz: A świętowac możemy tak do 200 mi to nie przeszkadza :cool3: :pepsi:
  13. [quote name='g_o_n_i_a']Ja moze 17 nie bede miala, ale zobaczymy... We wrzesniu mozecie mnie zapytac ile mam, o :p[/quote]A i zapytamy :cool3: A jak tam zdrówko Azulkowej? :razz:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Bo Ty spioch i ja nie wiem kiedy idziesz lulac o :mad: :eviltong: [COLOR=Blue]Zgadzam sie [/COLOR]:diabloti:[/quote]Lulać ide późno a wstaje ok 12, tak jest przeważnie kiedy nie ma szkoły :razz: [COLOR=Blue]Przybij piątkę[/COLOR] :evil_lol:
  15. Sylwucha..?? A w pape to byś nie chciała? :mad:
  16. [quote name='Paulina_mickey']co zatłuc:mad: ja Wam dam:eviltong: jesli już bym miała wybierac to chyba siatke...[/quote]O siatka też nie jest zła :cool3: Ale kosz.. [SIZE=6]nuuuuudaaaaa!! [/SIZE]
  17. [quote name='g_o_n_i_a']Ej no idźcie juz spac, ilez mozna gadac :evil_lol: [/quote] Odezwała się :mad: Sama mi dopiero co dobranoc pisałaś :diabloti:
  18. [quote name='_ChiQuiTa_']No co Ty ja mam taką zarąbista trąbe :D jak bedzies usypiać to ci tak trąbne że łohoho :diabloti:[/quote]Nie doceniasz mnie :diabloti: Ja kiedy śpię jestem w swoim żywiole, nie łatwo mnie obudzić :evil_lol:
  19. A ja zapoczątkowałam 100 stronke :cool3: Jeszcze troszkę i nas dogonicie, bo u nas pustki jak zawsze :evil_lol:
  20. A to podstępna smarkata... :mad:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']W koncu zimie powinnismy powiedziec sio ech :( No tak w dwie oczywiscie. :eviltong:[/quote]I bardzo dobrze, ja zimy nie lubię :2gunfire:
  22. [quote name='_ChiQuiTa_'] ja do szkoły mam 3 albo 4 km... :([/quote]A ja 17 km :razz:
  23. Nowy av :cool3: A te 7 km to chyba w obie strony? :lol:
  24. [quote name='_ChiQuiTa_']a ta dalej swoje :mad: ja cie kiedys do tbg zabiore na mecz w kosza ok ?:D[/quote]Dobra :evil_lol: O ile nie umre tam z nudów.. :diabloti:
×
×
  • Create New...