-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='justys95']No co ty...:diabloti:[/quote]A no ta... tylko mi się zdawało :evil_lol: Niewyspana wczoraj byłam :diabloti: [quote name='justys95'] My oglądaliśmy coś straszniejszego...Różową Pantere 8-)[/quote]:crazyeye: [quote name='justys95'] A to dobre...komandosa :evil_lol: a szelki? Są straaaszne :baddevil:[/quote]A co ty tam wiesz :mad: [quote name='justys95'] A ta już ze zwaliłam...pomysł wziął się stąd, że czasem potrzebuje jakiegoś zdjęcia którego nie mam na kompie i musze go w galerii szukać godzinami...a poza tym nudziło mi się :diabloti:[/quote]Ojj chciałabym żeby i mi się czasami ponudziło, ja narzekam na brak czasu :evil_lol: [quote name='justys95'] No bardzo śmieszne :eviltong: zbieram wielkimi sumami 8-) niedawno wrzuciłam do skarbonki 1 zł...[/quote]Więc powodzenia :evil_lol: [quote]Ona nawet nie zauważyła różnicy :diabloti:[/quote][SIZE=3]Nie powiedziałyście jej? :crazyeye: :grin: :grin: :grin:[/SIZE] [quote name='justys95'] Tylko sprobuj :mad: nie moja wina, że masz zaległości :eviltong:[/quote]Twoja, bo taka plotkara jesteś :mad: [quote name='justys95'] PS: Dobrze, że przynajmniej przyszłaś :wink:[/quote]To już tylko kwestia czasu :evilbat:
-
Ta fotka mi się podoba :evil_lol: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9572/s6001291kjhyt9.jpg[/IMG] Dwa sępiradła :evil_lol: Smaczki miałyście? :razz:
-
No to sie niemodnie spóźniamy z życzeniami :mad: Wszystkiego najlepszego chłopcy! :pepsi: :tort: :tort: :pepsi:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta']Aż taka zdesperowana to ja nie jestem :eviltong: Jeszcze psa do tego ?? Zdecydowanie za bardzo ekstremalne jak dla mnie :cool3: Ja nawet czasem normalnie nie moge jej utrzymać, a co dopiero na kółkach, a jakbyśmy jeszcze nie daj Boże jakiegoś kota po drodze spotkały ?? :eviltong:[/quote]Tylko błagam bądźcie z osoba trzecią która w razie czego by zaistniałą sytuację nagrała :evil_lol: To na początek możesz zacząć bez psa :razz: ja naprawdę polecam rolki - to świetna zabawa :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Moim dorównać? :mdleje:Dziecko z piaskownicy zrobi lepsze :grin::grin: Takie zdjęcia jak te: XXXXXXXX I wiele, wiele innych. Koniec tematu!! :mad:[/quote] Jassssssne :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a'] Ech... Ciekawe co on sobie mysli, kiedy z ukrycia ogląda erotyczne sceny marcowania się kotów z sąsiedztwa. Oj biedny ten moj Edward. :eviltong:[/quote] Bidula :placz: [quote name='g_o_n_i_a'] Babcia mnie wychowywała :p[/quote]O nie! Co złego to nie babcia! :angryy: Branocka kochana moja :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justys95']Śliczna fota :loveu:piękny psiak :)[/quote]Dziekujem :p [quote name='Marta_Ares'][IMG]http://www.imagemule.com/uploads/przerrrr2mSfb.jpg[/IMG] pieknaaaaaaaaa [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/be0761ba5ac7e92e.jpg[/IMG] ale ona jest piekna:loveu: :loveu: super fotka[/quote]Również b dziękujemy :loveu: [quote name='BBeta']Gdybyś nie powiedziała, że to przeróbka to bym się pewnie nabrała :eviltong: Całkiem nieźle Ci to wyszło. A jak ona pięknie wygląda na tle takiego niebieskiego nieba :loveu:[/quote]O kurcze dzięki :oops: To była druga przeróbkaa jaką w ogóle zrobiłam, goopi ma szczęscie :p [quote name='g_o_n_i_a']Ale Ty jestes uparta :shake: Ale tę gadkę to byś już sobie zmieniła, bo jest już nudna... [B] JA I TAK WIEM SWOJE[/B] :evil_lol: :evil_lol: I [B]uwielbiam[/B] patrzec na [B]Twoje zdjęcia[/B]. :loveu: :loveu:[/quote]Oj taaaa uparta to ja jestem [SIZE=4]bardzo [/SIZE]:evilbat: Co do gadki... hmm.. pomyślę nad tym, dzięki za propozycję :evil_lol: -
Ja nigdy moim staruszkiem nie uzyskałam takej fotki na dużej hali [i nie uzyskam :evil_lol:] więc dla mnie sa one bardzo dobre :klacz: No bo powiedzcie że ta fotka nie jest dobra [IMG]http://images20.fotosik.pl/114/64e8f8882b0983fd.jpg[/IMG] jest świetna! Ale tu też ogromna zasługa modela - pieknego modela :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bry :multi: Osłabiasz mnie tym gadaniem, ze nie umiesz ufocić czegoś tak rzekomo pięknego jak to to moje. :shake: Wreszcie się fochnę za to glupie gadanie i tyle! :diabloti: Moim sprzętem NIE DA SIĘ ufocić czego tak NAPRADĘ PIĘKNEGO! :eviltong:[/quote]W takim razie wskaż mi, proszę, zdjęcie które mogłoby Twoim dorównać :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a'] Ha, wiadomo, brzuszek chce sobie opalić żeby się dziewczynkom podobać. :razz:[/quote] Macho wstrętny :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'][SIZE=6][B]BOBEK![/B][/SIZE] :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] :shake: Oj dziecko dziecko... z takimi słowami do starszej osoby :shake: ZERO wychowania! -
[quote name='Usia'] to sie rozumie, trafił swój na swego[/quote]Masz rację :multi: Też uważam że swietnie do siebie pasujecie :evilbat: [quote name='Usia'] a tak a propos krowy : przychodzi chłop do baru z krową, wychodzi po kilku godzinach pijany jest srodek nocy.Patrzy ostatni autobus odjezdza.Zdesperowany mysli: jak wrócić do domu:z krowa do autobusu nie wejdzie, patrzy w bok.Taksówka stoi, podchodzi do taksówkarza i pyta: - Panie zawieziesz mnie pan do domu?? - pewnie wsiadaj Pan. - dobra a co z krową ?? -przywiaze sie ja do haka:diabloti: Jada 20 na godzine: taksówkarz patrzy w tylnie lusterko -> krowa za nimi Jada 40 na godzine-> krowa dalej za nimi Jada 60 na godzine -> krowa twardo truchta za taksówką Dochodza do 100km/h taksówkarz patrzy w lusterko-> krowa mruga lewym okiem. Pyta sie chłopa: -Panie co ona tak tym lewym okiem - wrzuca kierunek,zaraz bedzie wyprzedzac to tak na poprawe humoru dla krówek :eviltong: ;)[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta']Widze, że jezdzisz na rolkach :cool3: A moje [B]zakurzone leżą gdzieś w piwnicy[/B]. Bo u mnie tak właściwie to nawet nie ma gdzie jezdzić ani z kim. Wszyscy wygodni wolą siedzieć w domu przed kompem :p[/quote]Skandal! :mad: Więc chocby nawet z psem, po głównej :evil_lol: Ja mieszkam na wsi, nowy asfalt wylali nam 2 lata temu więc grzechem byłoby tego nie wykorzystać :loveu: -
Cześć :) Ale nadrabiania :mdleje: To zabieram się do roboty :diabloti: Bardzo podobała mi się ta wasza wspólna sesyjka :loveu: Pasujecie do siebie dziewczyny :loveu: [quote name='justys95'] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4663/bylafotkacf1.jpg[/IMG][/quote]Ciekawe co też pancia z nią robiła że taka niewyspana bidula :evilbat: Oglądałyście po nocach smerfy na kasetach wideo?! :-o [SIZE=1]My tez z tego powodu niewyspane chodzimy...[/SIZE] :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/103/f4c892d1ac8ee629med.jpg[/IMG] To jest cudne :loveu: Radary ustawione, pełna gotowość. Za szelezki jeszcze jej granaty powkładac i mamy Nikę-komandosa :evil_lol: [[SIZE=1]moja mam zawsze się śmieje z Figowych szelek, uważa że wygląda w nich groźniej :evilbat:[/SIZE]] Dobry pomysł z zapisywaniem na 1 str gdzie foty :razz: Od kogo zwaliłaś? :evil_lol: Co do sterylki - jesli chcesz by zabieg byl przeprowadzony po tej cieczce to się streszczaj z tym zbieraniem :evil_lol: Masz jeszcze 2,5 miesiąca :evil_lol: [QUOTE]a ja chyba nie mówiłam na jakim byłam filmie :hmmmm: nie mówiłam!!!Byłam na filmie "Noc w muzeum" :-D super jest :p a wiecie jaki mieliśmy z koleżanką ubaw? :evil_lol: ta koleżanka chciała iść do W-C i zapytała się czy nie pójde z nią...po dłuższej chwili się zgodziłam...poszliśmy, załatwiliśmy swoje sprawy wyszliśmy z WuCetu i spotkaliśmy drugą koleżankę...niezbyt rozruszniała gdzie jest męska a gdzie damska więc jej mówimy do niej "tam gdzie jest trójkącik" i weszłą a my się z pięć minut chichrałyśmy :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]Wredoty :grin: Ja na miejscu koleżanki dałabym każdej przez łeb, ino mocno :diabloti: Świetna przeróbka :crazyeye: P.S. I nie gadajcie juz tak proszę bo tego nadrabiania jest za dużo, wiecej tu nie przyjdę! :evil_lol:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Cześć ;) Świetne fotki, Łapka widzę lubi wodę :razz: Figowa boi się jej jak ognia :placz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/55/4a59db772de6560b.jpg[/IMG] Z tej perspektywy podoba mi się najbardziej :loveu: A jaką Łapka ma ładną panią :razz::razz: [quote name='Samturia']Suuoer Marzenko... a jak ty to robisz? niby mam konto na tickerfactory.com ale za cholere nie wiem gdzie kliknąć...[/quote]Ja klikałam na wszystko po kolei aż w końcu trafiłam na to co trzeba :evil_lol: [QUOTE]ja niestety nie mam zbytnio czasu latać z kffiatkami po galeriach.. ;-)[/QUOTE]Ja tez nie :evil_lol: I życzenia złożyłam tylko jednej ważnej dla mnie osóbce, nie widze sensu w bieganiu po wszystkich galeriach i nagijaniu postów :roll: Melduję że wszystko co zaległe nadrobiłam :evil_lol: -
[quote name='Marzenka18']ja na szczęście mam swój własny domek i duuże podwórko :p a latem wynoszę na taras wieże i głośniki kieruję w stronę sąsiadek... Muza na full (hip-hop bo go nienawidzi) i zabawa się zaczyna :p na skargę nie przyjdzie bo się mnie boi a nawet mama mówi żeby głośniej puścić i wybiera mi te piosenki gdzie najbardziej przeklinają :evil_lol:[/quote] Nie no ja padam :grin: Świetna poza :evil_lol: [url]http://img159.imageshack.us/img159/8610/s6000913gfdpz4.jpg[/url] Ty do szkoły mykasz na 12? :diabloti: Ja codziennie na 7:10 :evil_lol: Co do tego biedaka - :shake::shake::shake:
-
[quote name='wiq']kurde, teraz mi się wydaję, że to ja jestem krową:diabloti:[/quote]BINGO! :siara:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Usia'] cała prawda ale ja tez sie zaliczam do tych nastolatek a taka nie jestem ;)[/quote]Napisałam 'typowa', są jeszcze przeciez wyjątki :diabloti: Ja także nie uważam się za typową nastolatkę :evil_lol::evil_lol: Ale nagadane było :mad: ok. 15 stron! :x Ale fotki były więc wybaczam :razz: No bo np ta [IMG]http://images22.fotosik.pl/22/6166ca5e2305270e.jpg[/IMG] Nie ma nic piękniejszego jak widok szczęśliwego psiaka z wywalonym ozorem... :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/109/1d538927118671dc.jpg[/IMG] rolki :loveu: Aresik widzę robi za konia pociągowego :evil_lol: [QUOTE]a jazda zpsem to swietna zabawa:-D:-D[/QUOTE]My także chodzimy na takie wypady :loveu: Ale ja biorę Figową na rolki by ją wybiegać i mamy 2km szybkiej jazdy - spuszczam ją ze smyczy i ona chodnikiem biegnie za mną :evilbat: A tak naprawdę wyszaleć to się można na rolkach ale bez psa - skacząc po murkach i chodnikach :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/38/c9a712786de86ac1.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak ja Wam zazdroszczę takich spacerów :loveu::loveu: Co do padliny - piękne zapaszki, Aresik wie co dobre :evil_lol::evil_lol: Mnie szlag trafia jak Figowa wraca cała śmierdząca... obiad podchodzi do gardła, ale co zrobić... trzeba to umyć :shake: -
GRATKA i FARCIK - jupiiiii, JUZ W DOMKACH!! :)))))
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Gratko coraz mniej ludków Cię odwiedza :( -
[quote name='UTAAP'] Taaak, bardzo czysta, biorac pod uwage ze dzien przed byla kapana. Na tym spacerze az tak sie nie 'dobrudzila', tutaj to poczatek spotkania, wiec widac jak ona wygladala po 1,5h jazdy autobusem, jeszcze zanim zdazyla porzadnie rozpuscic sie w parku :eviltong: .[/quote]W takim razie nie pytam jak młoda wyglądała już PO spotkaniu :diabloti: Zapewne ciekawie... A jeśli chodzi o zdjęcia z wystawy to dogi piękne :loveu: jednak szczególnie ten mi się spodobał :razz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/64/ecf4cf30cd390680.jpg[/IMG] Co ja bym dała by moje badziewne aparacisko robiło TAKIE fotki :diabloti::loveu:
-
Ja także się przeraziłam, i pomyślałam 'kurcze tylko nie to' :lol: Ależ Fila ma szpanerskie imię :evil_lol: Super że się wszystko układa :loveu:
-
Lena staje się kobietą :razz: Pilnuj jej jak oka w głowie, samiec który poczuje cieczkę to Samiec Wszechmogący :evil_lol: i jak się postara dostanie się na posesję choćby miał się po siatce wspinać, coś o tym wiem :evil_lol:
-
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
:: FiGa :: replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Jakie wspaniałe wiadomości :multi: Twiscik dużo szczęscia życzymy :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[U][B]Ludki zajrzyjcie do Finka :placz:[/B][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50242[/url]