Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jutro piątek więc ponadrabiam w Waszych galeriach ;) A teraz lecę na trening ;) :calus:
  2. [quote name='fidelek2']No to miałaś dzisiaj niezłe przeżycia...:shake: Powodzenia jutro na biologii. kciuki zaciśnięte :kciuki:[/quote]Dziękuję za kciuki :multi: Nie było źle ;) [quote name='Marta_Ares']tez mam jutro sprawdzian z bioli:placz: i do tego jeszcze angol:roll:[/quote]A ja miałam tez kartkówkę z historii, a że kułam wczoraj biolę to dostałam 2 :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Łaaa... Bardzo się cieszę, ze Alladynek się podoba.:multi: Piękny z niego ogier, ach:loveu: , oko mozna nim nacieszyć... I jest się do czego przytulić. :loveu:[/quote] A ja przed chwilką znalazłam sobie stadninę niedaleko mnie [15 km :placz:].. może tak pozbieram sobie kasę i na wakacjach skombinuję jakies lekcje.. :razz: [quote name='g_o_n_i_a'] Ja wieeeem... :shake: Tylko mówię o tej wcześniejszej chorobie, jeszcze na feriach. :eviltong: Ile ja razy mam powtarzac - PROSZĘ MI NIE CHOROWAĆ! :razz: :placz:[/quote] Dziś było bez atrakcji... :razz: więc może bedzie ok :razz: [quote name='g_o_n_i_a'] To sa tzw. szkoły bez przemocy... :-( Ech, straszna jest ta rzeczywistość. Najgorsze jest to, ze stworzenie cierpi sie za niewinność... :-( [/quote]A co jest jeszcze lepsze? Nauczyciel który widział to wszystko słowem sie nie odezwał :-( [quote name='justys95']A ja mam z history...:placz:[/quote]i jak Ci poszło? :cool3: [quote name='Samturia']jesoo ale bym zarąbvała :mad:[/quote]A ja pozostawiam to temu na górze :shake: [quote name='edhel']Co za ludziska, gdzie wrażliwość???!!!!:crazyeye: Chciałabym być w Waszym wieku, co prawda, nie jestem jeszcze taka stara;), ale ... wspomina się te czasy...[/quote]Ojj babciu :evil_lol: Nóż się w kieszeni otwiera :mad: [quote name='wiq']świetnie po prostu się zachowały.. w dodatku dziewczyny..[/quote]Cóż nawet przechodzący obok chłopcy krzywo sie patrzyli, no ale byli też tacy co sie głupio cieszyli :roll:
  3. Dobra lecę na randkę z biologią :shake: Jutro mam sprawdzian :placz:
  4. [quote name='Samturia']biedna Figutkowa ;( do szkoly musi latac... a ja chora ;)[/quote]Wolę latac do szkoły i być na bierząco niż żebym później miała siedzieć dzień i noc i nadrabiać :diabloti:
  5. Dziś w szkole była akcja :roll: Wracam sobie ze sklepu [była 15 minutowa przerwa], wchodzę na teren szkoły i co widzę? Dwie dziewczyny [które znam i lubię..ałam] siedzą na ławce, nagle jedna się zrywa i woła "Patrz! Jakis kot! Chodź mu wpier***!" ... ja się zerwałam i krzyczę żeby dały sobie spokój a one co? W smiech i jedna z rozbiegu.. Kociak poleciał w góre, spadł, zerwał się i uciekł przerażony... :( A ta która mu to zrobiła z szyderczym uśmiechem na ustach patrząc na mnie powiedziałado koleżanki "Chodź Kaska na lekcje"... Ja po prostu nie jestem w stanie pojąć jak można zrobić cos takiego... Skoro nie cofa się przed tym by kopnąć kota... jutro to może być człowiek, dziecko... :( Albo jadąc dziś autobusem zobaczyłam na chodniku grupę ludzi, bardzo liczną. A w srodku siedzial przerazony nastolatek, twarz mial we krwi... I co jest najlepsze? NIKT nie pofatygowal sie by podejsc, uspokoić go.. Wszyscy stali i sie po prostu gapili! Cos takiego mnie po prostu... :evil:
  6. [quote name='fidelek2']Cześć Sylwuś Dawno mnie u Was nie było, miałam trochę nadrabiania... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/839cef1ecb7767cc.jpg[/IMG][/URL] Cudownie Czabik tu wyszedł Figowe fotki oczywiście też uperowe, zreszta jak zwykle ale zacytowałam zdjęcie Czabika bo go dawno nie widziałam Fajny z niego chłopak!!!!!!!![/quote]Cześć Kasiu :loveu: Ja widze go prawie codziennie :razz: [quote name='edhel']Widzę, ze Figa jest troszkę podobna do mojej maleńkiej diablicy Hehe, ma podobnie plamki rozmieszczone koło oczu, ale pyszczek ma bardziej biały Ładniutka ta Twoja kropka, i rozumiem jak można kochać takie stworzonka , moja też jak tylko wchodzę to jakby z buszu wyszła, skacze, wita, liże wszędzie no i nie raz uwali się na mnie, jeszcze z rozbiegu wskoczy jak dzicz jaka i w brzuch I to są te radości właśnie :D Teraz ze mną siedzi przed kompem na krzesełku i się gapi w monitor, ehhhh....jak tego można nie kochać!!!!!! Pozdrowionka dla Was!!!!!!Będę częstym gościem :multi:[/quote]Witamy w naszej skromniutkiej galerii :loveu: Bardzo się cieszę że zdjęcia sie podobają :multi: [quote name='justys95'][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/20c36b8e0a9cd131.jpg[/IMG] Ale super jezdzisz na rolkach super[/quote]Dzieki ;) [quote name='wiq']zazdroszczę Ci jeżdżenia na rolkach - nigdy nie udało mi się opanować tej trudnej sztuki[/quote]Trzeba chcieć :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']Bryyyy Babkoooo :multi: Łii :loveu: Moja śliczna kropeczka Nie za gorąco Ci było. A potem chora jest :mad:[/quote]A to że jestem chora nie ma nic wspólnego z tym ubiorem :mad: [quote name='Marta_Ares'] Figa w ruch DSuper poza na rolkach Ale stroj Twoj najlepszy, na marzec mozna powiedziec ze idealny[/quote]A jak :evil_lol: [quote name='edhel']Ja też chce na rolki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz: Taka super pogoda A tak a propo, kiedyś jechałam na rolkach z moim psem, Chesterem i zobaczył psa i skończyło się na tym, ze wylądowałam na płocie hehe Na początku w ogóle Chest ciągnął strasznie to myślałam, że będzie tez chciał ciągnąć jak będę z nim na rolkach, ale niestety trochę pociągnął i już mu się nie chciało potem, cwaniak hehe Fajniuchne fotki psiuli:) Pozdrawiam!!![/quote]Nasze początki z Figa także były ciekawe :lol: Ale nie zdecydowałabym sie wziąść jej na smycz jesli nie potrafiłabym w miare dobrze jeździć bo wiem jak to sie może skończyć Psa trzeba tez dobrze znać, wiedzieć jak reaguje na dane sytuacje, jak go powstrzymać przed szarpaniem.. Tak więc gdy pierwszy raz wybrałyśmy się na rolki i gdy lola się rozpędziła, ja wraz z nią.. ale gdy nagle cos poczuła i momentalnie stanęla... :lol: Mną wywinęło i wpadłam do rowu w trawę, miałam nauczkę że zaczęłam odrazu od szybkiej jazdy :lol: A teraz gdy chodzimy na rolki to a smyczy jest tylko na odcinku w którym nie a chodnika [200m :-P] póxniej biegnie juz wolno chodnikiem :loveu: [quote name='psiulka']Sylwuś :* Co tam u Was słychać??? ;P Co tak mało fotek hmmm xP[/quote]Mało? :mad: [quote name='Yakubbo']Hejo. Ale mnie dlugo nie bylo :) No ale leczyc sie trza, a tak bym tez chcial isc na rolki i na rower... [IMG]http://images20.fotosik.pl/120/20c36b8e0a9cd131.jpg[/IMG] Bo to poza przedupadkowa [IMG]http://images20.fotosik.pl/115/839cef1ecb7767cc.jpg[/IMG] Super foto [/quote]Cześc Kuba :multi: Cos ostatnio olewasz sobie dogo :cool3: [quote name='fidelek2']Słoneczne cześć Gdzie się podziewacie?[/quote]Szkoła :placz: [quote name='psiulka']Sylwuś gdzie uciekłaś?? Chcesz dostać tą pałą?? [/quote]I tak mi nic nie zrobisz :eviltong:
  7. [quote name='Samturia']a ja umiem (prawie) jeżdzic na rolkach.. tylko wolno i mi sie noożki rozjeżdżają... :P[/quote]Ćwiczenie czyni mistrza :cool3:
  8. [quote name='g_o_n_i_a'][B]Jako iż mam zwyczaj dotrzymywać obietnic, specjalna fotka Alladyna... :loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/127/6e3c392289094061.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]Ilonka, chcesz bić Misia?! :o[/SIZE][/quote]Ja cieeeeeeeeeee :loveu::loveu::loveu: [SIZE=6]Dziękuję[/SIZE] :loveu::loveu::loveu: I co niby nie masz talentu.. :mdleje: :loveu:
  9. Graciu kochana :loveu: Gratki z nowego domku, tak bardzo się cieszę :multi:
  10. Dobranoc piesku :( Doranoc Asiu, niech przyśni Ci sie nasz kochany Korado :calus:
  11. A może wykastrujcie dziada :mad:
  12. Te zdjęcia sa piekne ale to i tak nic.. :loveu: Na żywo Master wygląda jeszcze piękniej :loveu:
  13. [quote name='bonita'][B] nie ubrałaś Ty się na te rolki za grubo:cool3: :evil_lol: [/B][/quote] Gorąco mi było :cool3::cool3:
  14. [quote name='bonita'][B]Oryginalna :loveu:[/B] :evil_lol:[/quote]:loveu: Chyba ustawię to sobie na ava.. :evil_lol::evil_lol: Taki powykręcany człek jestem :diabloti:
  15. [quote name='bonita'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/20c36b8e0a9cd131.jpg[/IMG][/URL] [B]Z czego się śmiejesz[/B] ? [B]Przecież jedziesz nie leżysz:evil_lol:[/B][/quote]Ale poza niebywała :evil_lol::evil_lol:
  16. Figowa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/70/19aa2fe4fe9efd2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/70/f24cc63dbf14c943.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/70/7c87c17383260735.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/70/3926da1081850d96.jpg[/IMG][/URL] I pancia :megagrin: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/20c36b8e0a9cd131.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Marta_Ares']no i gdzie te fotki:mad: :mad:[/quote]Wrzucaja się na fotosika :cool3: [quote name='g_o_n_i_a'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śmiej się śmiej, BABKO TY! :turn-l: [/SIZE][/FONT][/quote]Dzieciak! dzieciak! :megagrin: [quote name='haska_12']Dobry wieczór :) Po długiej przerwie... ;)[/quote]Bry wieczór ;)
  18. [quote name='ewatr']no tak przyznaję sie bez bicia zostawiłam :placz: a ona słonce moje czekała i czuwała - bo Wiola właśnie taka jest i dlatego pisze ze to najwierniejszy pies na świecie ...nasza przyjażn nie wzięła sie z powietrza bo było to tak : jak byłyśmy kilka miesiecy temu na wolontariacie patrzymy a tu wnoszą taka bide po wypadku z nogą w gipsie , wystraszona do granic mozliwości , wychudzona i młodziutka ........... połozyli tą kupke nieszczęscia na wygodnym kocyku koło wersalki ,opatulili , dali miseczke z woda i sobie poszli do swoich zajęć ...........:oops: a toto przerazone patrzyło tymi swoimi wielkimi oczami dookoła i wypatrzyło mnie - patrzyło ,patrzyło aż musiałam podejśc choć miałam watpliwości czy jeszcze bardziej jej nie zestresuje - ale jak kucnęłam przy niej i zaczełam delikatnie głaskać to sunia sie uspokoiła , wgramoliła ten swój łepek na moje kolano , polizała po rece i zasnęła ..........cała noga mi pamiętam wtedy ścierpła ale nie ruszałam sie z pół godziny zeby jej nie zbudzic ........i tak to sie własnie zaczęło miedzy nami :loveu: teraz Wiola maszeruje za mna krok w krok jak juz jestem w schronisku i bardzo pięknie reaguje na wołanie jej po imieniu - jest przekochana , wykorzystuje każda możliwośc przytulenia sie do człowieka , chocby kawałek nosa :eviltong: na kolano sie zmiescił to juz sie uspokaja i zasypia taka cudna i mądra jest Viola :loveu:[/quote]:loveu::loveu::loveu::loveu: Ludki nie wiedzą co maja pod samym nosem - takiego wspaniałego psa!
  19. Cześć :) Co ja bym dała by moja kropka tak wodę kochała :evil_lol:
  20. Cześć Martuś :multi: Super macie że tak blisko siebie mieszkacie :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/118/8ff2f196821bc7a8.jpg[/IMG] Aresik taki bydlaczek przy Pusiu :razz: Też byłam dzis na rolkach, przed chwilką wróciłam :cool3:
  21. [quote name='Marta_Ares']i napewno macie jakeis fotki????:razz:[/quote]Dam później :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a']No nie.. :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kochani lecę na rolkiii :multi::multi::multi::multi:
  22. Witamy wszystkich zgromadzonych :multi: Przed chwilką wróciłyśmy ze spacerku z krówcią :)
  23. Proszę, powiedzcie że to głupi żart :( Proszę... Asiu tak bardzo mi przykro :-( Dzisiaj też się dowiedziałam o śmierci psa mojego kuzyna.. zginął podobnie. Ech co za złośliwośc rzeczy martwych [samochody]... :-( Niech razem biegają po tych zielonych łąkach, na których czasu nikt im nie liczy.. i gdzie zawsze będą wolne, wolne nie od nas, a od swoich trosk i psich problemów... Doskonale Cię rozumiem, lecz nie obwiniaj się kochana, tak nie można :calus: Płacz, wspominaj, kochaj go. To jeszcze tak świeża rana, nie minęło sporo czasu od jego odejścia... jedyne pocieszenie jest takie, że nie cierpiał długo... Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć :placz::placz::placz: Jesteśmy z Tobą :calus: Wciąż, nieprzerwanie :calus: Korado kochany pamiętamy o Tobie piesku.. i nie zapomnimy...
  24. [quote name='Ewa&kumpel']Figulec debilem??? Tego jeszcze w kinie nie grali. Ja się zdecydowanie nie zgadzam...[/quote]A co Ty masz do gadania :diabloti: [quote name='Marta_Ares'][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/c9df4f2e3c6d75e6.jpg[/IMG] ale fajny ten nowy kolega:loveu: Jak mozna Figulca nazywac debilem??:mad: [/quote]Widocznie można :evil_lol: [quote name='Rinuś']on nie ma domku??zaadoptuj go:multi:[/quote]Taaaa :lol: Nie wiem czy jest bezdomny czy nie. A rodzice to nie byliby zadowoleni :lol: [quote name='_ChiQuiTa_']:lmaa::-x:agrue::olympic::bad-word::chainsaw::2gunfire::boom:[/quote]Przemoc na dgm! Bana jej ! BANA!! [quote name='basiulka22tychy'][B][I]wielokropka :)::):):) witamy :):):):) [/I][/B][/quote]Cześć ;) [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :multi: Ja sie nie zgadzam, zeby o Figutkowej mowic, ze wyszla jak debil na zdjeciach :mad: :shake:[/quote]O! Mam nowe hasło !! :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...