Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='fidelek2']Byłam, poczytałam i zgadnij co napisałam? ;) Zanim tam weszłam to wiedziałam o co Ci chodzi droga siostro :loveu:[/quote]Bo ja taki natręt jestem, siedze na pwp i szukam Ci zajęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Ktoś tam by pewnie oglądał :evil_lol:
  3. [url]http://img100.imageshack.us/img100/3354/140512pw9.jpg[/url] :loveu: Alez młoda rośnie :multi: Jak na drożdżach :multi: Serdecznie pozdrawiamy zwariowaną boksię i Ciebie Paulino ;)
  4. A my uwielbiamy takie tortury :loveu: Szczególnie gdy pokazywane są takie świetne psiaki :loveu:
  5. Mizianko od ciotki Figi również prosze przekazać, jesli nie tym razem to nastepnym :loveu:
  6. Po cudzych galeriach to się włóczysz a do swojej nie łaska zaglądnąć? [skąd ja to kurka znam? :hmmmm:] Proszona jesteś tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53796&page=12[/url] jesli masz czas oczywiscie ;)
  7. [url]http://i9.tinypic.com/5x7yb7q.jpg[/url] Ależ czarujące spojrzenie :loveu:
  8. Jaki nastrój :loveu:
  9. Pewnie ma wazniejsze... sparawy :cool3:
  10. [quote name='Rinuś'][COLOR=DeepSkyBlue][B]to już ostatni w tym roku :evil_lol::evil_lol: a widzę że Figuśna ma obróżke z Rogza :loveu:[/B][/COLOR][/quote]Tak dzieki uprzejmości Martynki :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']No i czemu smutkałaś? Życzyłam dobrej nocki mojemu Fanklubiowi. :loveu: A Ty sie z goni smialas i smialas :placz: :placz: :eviltong: [/quote]Gonia to wstreciuch jest i zamiast też się z misia nabijac to ona z podkulonym oogonem ucieka :eviltong::eviltong: [quote name='Agnes B.']Łoł, toś mi dała wyzwanie:eviltong: Prawie 400 stron:diabloti: Ale nie ma rzeczy niemożliwych, nadgonię:razz: Kto policzy ile kropek na piesiu? No kto? (z pierwszej strony:eviltong: ciekawe czy pamiętacie to zdjęcie:razz:) [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/1438/obraz023fi2.jpg[/IMG] Pozdrawiam serdecznie:loveu:[/quote]Witaj Agniszko :multi: Cieszymy sie że do nas zawitałaś :multi: Kropki owszem, próbowałam liczyć ale szybko się zniecheciłam :eviltong: Zapraszamy częsciej ;) [quote name='fidelek2']Cześć zapalona słuchaczko RM :loveu: Przez dwa dni nagadałyście dobre kilka stron ale z przyjemnościa wszystko nadrobiłam :lol: Ino zdjęć rasowych burasków mi brakuje........[/quote]Żyjesz siostro moja :loveu: Zdjęcia bedą :cool3: Jak aparat wróci :eviltong: [quote name='salomea']FIGA coraz ładniejsza w tej galerii...Pieknieje "mordka"!!:loveu: Dzieki za odwiedzenie mojej galerii.:-P[/quote]Dziękujemy :multi:
  11. A u nas upały :roll: Przynajmniej na podkarpaciu :eviltong: Trzymamy kciuki :kciuki:
  12. CUdowne fotki :klacz: Uszy Zorana sa niemożliwe wręcz :roflt:
  13. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Jeśli Jadzikowa mi go wypozyczy to czemu nie :evil_lol: Tylko że mogą być problemy wsród ludzi, wszystkich będzie obszczekiwał :roll: Z Duetkiem mogą być problemy w mieście - boi się samochodów... I jak my tam trafimy? :niewiem: Poza tym, mi pasuje jedynie na wakacjach.
  14. :: FiGa ::

    Rzeszów

    A mnie korci by przyjechać hmmm.. z Czabem? :hmmmm: Tylko nie wiem czy spuściłabym go ze smyczy, bo on to niezłe ziółko i nie wiem czy by do mnie wrócił :niewiem:
  15. [quote name='haska_12']no niestety, ale zeby dziecko do takiego czynu sie posunęło to trzeba mieć tupet... :shake:[/quote]5 klasa podstawówki, to nie takie dziecko. No przynajmniej jak na swoj wiek - mysleć powinno :shake:
  16. Lubię zaskakiwac ludzi :evil_lol: Wasz foto blog mam zapisany w subskrypcjach [jak wszystkie tematy które warto odwiedzać :razz:] a że wczoraj akurat byłam w tym czasie na dgm to zaglądnęłam :razz: Dziś z resztą jest podobnie [a przed chwilą weszłam na dogo :evil_lol:]
  17. Ludki? COs ruszyło w sprawie domku?
  18. [url]http://images21.fotosik.pl/283/991752150c33b876.jpg[/url] Piekne :loveu:
  19. [quote name='Marta_Ares']Dzien dobry:evil_lol: :evil_lol:[/quote]Bry :calus: [FONT=Book Antiqua][SIZE=2]Przed chwila wróciłam od kuzynki, jestem wymordowana :shake: Jestem wkurzona na mojego kuzyna, totalnie :angryy: Jak ten bachor chodzi jeszcze po świecie, nie rozumiem. [FONT=&quot]Co tam że przy obiedzie jak gdyby nigdy nic zaczął opowiadać jak związał dwa koty sznurkiem za ogony "i tak śmiesznie chodziły, głupole" :roll: Ciekawe co z tego gówniarza wyrośnie.. ciekawe. [/FONT][/SIZE][/FONT]
  20. Cer, Kora i Aresik - moje ulubione zestawienie :loveu:
×
×
  • Create New...