-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Wspaniałe zdjęcia :klacz: W oczach Negry odbijaja sie drzewa, pieknie to wygląda :loveu: A żabka w pobliżu moich szkrabów by nie przeżyła. Czabik prawdopodobnie kiedy sie jeszcze włóczył po mieście żywił sie nimi, bo na samym poczatku gdy jeszcze się poznawalismy pożarł jedną na moich oczach.. Cóż, nie powiem żeby mnie to zachwyciło :lol:
-
[quote name='fidelek2']Bo to było tak...Ja go miałam w rękach ostatnia :p i po tym 'incydencie' powiedzieli nam w serwisie, że naprawa będzie rzędu 300-400 zł, a sam aparat nawet nie był już tyle wart...[/quote]U mnie tez były chwile kiedy nawet sie nie chciał włączyć :-o To go rąbnęłam o stół i bum! działa normalnie :eviltong: Albo momentami gdy włączam jest biały ekran - czynnośc ze stołem powtarzam i działa :evil_lol: Branoc :buzi:
-
Ależ ta czarna błyszczy się na słonku :loveu: I dmuchawiec piękny :cool3: Spróbuj zrobic fotke w czasie dmuchania w dmuchawca :loveu: Ja moim aparatem o czymś takim mogę pomarzyć, ale ty... ;)
-
Nareszcie jesteś :multi: Nic bez Ciebie ruszyć nie mogło :evil_lol: Świniaczki piękne :loveu: Co do tego zdjęcia które zacytowała Kasia - też się zastanawiałam co własciwie na nim jest :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Agniesiu serdecznie zapraszamy :evil_lol: A kropki to cięzko policzyć, musiałabym te już policzone czymś znaczyć :hmmmm: Z reguły nie pisze sie u nas jednego dnia 10 stron :evil_lol: Ale jak już wpadły Rzeszowskie dziewuszki to nie będe ich wypraszać :evil_lol: Dobranoc kochani :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ta wezmę Fige do kotów [wystarczy że na ostatnich wakacjach mieszkała z 18 kotami przez tydzień :evil_lol:] Dobranoc Wam :buzi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[QUOTE]Ale ta babka widziala z tego kupe liczb i obrazek- rasy to przeczytac by nieumiala xD U mnie w szkole to tylko z pedagog o psach mozna nawijac- uwielbia gadac o swoich pudlach xD[/QUOTE]A ja mam panią od histy której córka jest na weterynarii :cool3: Tyle że babka to świruska i nie da się z nia pogadać :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Na horyzoncie pojawił sie pies za którym nie przpadamy, na szczescie pancia złapała wredotę na czas :mad: [img]http://img358.imageshack.us/img358/4564/obraz155xa7.jpg[/img] [img]http://img523.imageshack.us/img523/1788/obraz161fz9.jpg[/img] Czeszemy krope [img]http://img523.imageshack.us/img523/8272/obraz177dc2.jpg[/img] [img]http://img53.imageshack.us/img53/1814/obraz189rw8.jpg[/img] Jestem śłiczna :cool3: [img]http://img53.imageshack.us/img53/7253/obraz197tj9.jpg[/img] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[img]http://img62.imageshack.us/img62/7101/obraz141td0.jpg[/img] [img]http://img62.imageshack.us/img62/2954/obraz142lq4.jpg[/img] [img]http://img78.imageshack.us/img78/1717/obraz147fx0.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/6093/obraz148fo0.jpg[/img] [img]http://img46.imageshack.us/img46/1303/obraz149ll0.jpg[/img] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Me reczej nie :evil_lol: Nie chcę Was wystraszyc, juz tu nie wrócicie :-P [img]http://img234.imageshack.us/img234/909/obraz134kj3.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/8244/obraz135rp3.jpg[/img] [img]http://img234.imageshack.us/img234/5833/obraz133un5.jpg[/img] [img]http://img75.imageshack.us/img75/5669/obraz136lb9.jpg[/img] [img]http://img413.imageshack.us/img413/3616/obraz137nf1.jpg[/img] [img]http://img124.imageshack.us/img124/3275/obraz138dp5.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/3661/obraz140yh9.jpg[/img] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kamila... :roflt: Ja mam na 7:10 do szkoły :roflt: I mam 2 wfy :-P 8 lekcji :D Do domu wracam o 16 :P Chcecie fotki? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Ej..Bo się obrażę :mad::mad: PS Ja się robię coraz bardziej śpiaca, i śpiąca..Zaraz sobie będę musiała oczy zapałkami popodpierać..a tu jeszcze projekt z Historii.:shake: A tam, w dupie babkę mam :evil_lol:[/quote]Heh to Wy cieniasy jesteście :evil_lol: My z Gonią pół nocy przesiedziałyśmy na dogo pisząc w 3 galeriach na raz :lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://www.diariomotor.com/imagenes/lamborghini-gallardo-nera-0.jpg[/IMG] Ja chce takie na 18-stke :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Jak przyjedziesz to go obejzysz- ale wiesz niespesz sie bo on sie boi ludzi, niemówiąc o wszystkim co dookola. Trzeba go przekupic xD Wiesz ja w szoku bylam jak mi sie dal wziąść na ręce *_* A co do chłopa- ja nieumiem byc feministką xDD[/quote] Zakładając że w ogóle przyjade :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Nera załóż galerię Dżeka. Figa, to dobry pomysł z kastracją :D A oto i najnowsza produkcja by Cambel & Nera: [B]Nera:[/B] KC Hipisie jeden xD szkoda ze niebiegalysmy jak nas Pan Bog stworzyl- bylaby reklama dla Auchan xD ze biegają nawet do niego ludzie z buszu po majtki Ale szydera- i niebylo by konkurencji dla leclerca bo bysmy niedobiegły [B]Cambel: [/B]te gacie za 47 gr.? ! xD [B]Nera:[/B] No moja babcia se hyba z 10 tych gaci kupila [B]Cambel:[/B] Moja mama te wieeelkie majty nazywa stringami ]:-> [B]Nera: [/B]to są FIGI, BIG gacie to są tzw. [B]FIGI [/B]xD Hihi :cool3:[/quote] Ja Wam dam :x :x :x :x Wpiszcie sobie w wyszukiwarce grafiki google Nera :loveu::loveu::loveu: Widzicie to czarne cudo? :loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Ja ci dam kastracje! No wiecie co- chłopa niemam musze sobie jakiegos chłopaka znalesc- popędze do niego jak mnie Pan Bóg stworzyl i bede go miala xD Ale na powaznie- moge dac pare fotek Dżekiego? [URL="http://img524.imageshack.us/my.php?image=deki20ib2.jpg"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8288/deki20ib2.th.jpg[/IMG][/URL] Ojoj jakos tak mi wyskoczylo nagle :PP[/quote] Ja tez chłopa nie mam i w najbliższym czasie nie zamierzam :cool3: Fotki Dżekiego przystojniaka możesz dawać ile chcesz, mile widziane :loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Czikita oczywiscie xD Oczów niemial bo mu Aga wydrapala (wredota jedna xD), a ty Cambel masz jakies chyba skojarzenia mhahahahaha (to chyba ja mam xDDD)[/quote]Jakie? Możesz wyjaśnić? :hmmmm: :roflt::roflt: [quote name='Cambel']Nera Ty zboczeńcu :roll: Figa, jak ją ujarzmić? [/quote]Wykastrować :cool3::cool3: [QUOTE] Wredota xD Nie no, mam nadzieję, że w Sierpniu na wystawie sie spotkamy xD[/QUOTE]Jesli bede mogła na nią pojechać :p -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']No co ja do Figi- Hej Aneta jestem a ta ciche- Czesc xD Ale zmienmy temat prosze sie zachywcac- oto Dżeki jak mial 6 miesiecy i jego kochany banan który odfrunął jak były wichury xD [URL="http://img370.imageshack.us/my.php?image=deki02jc6.jpg"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/5355/deki02jc6.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]Jakie ciche? :lol: Głośno było :evil_lol::evil_lol: A poza tym w pierwszej chwili nie zacziłam.. Nera? Kurde jaka znowy NERA?! :evil_lol: Banan :crazyeye: Mamy.. mieliśmy takiego samego :multi: [url]http://www.youtube.com/watch?v=rhyTqYiTlOg[/url] na tym Filmiku Figa bawi się nim w okolicach 2 minutki :D [quote name='Cambel']Mwaha, uż sobie to wyobrażam, latający po całej słocinie BANAN xD[/quote]:roflt: :roflt: Nera i Cambel latające z babanem chyba :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Rude- hmm Kamila ile on ma w sobie kolorów? Moge wymienic? Chyba z 8 to napewno xD Rudy, Blond, Czarny, Biały, Różowy (ma różowe paznokcie takie juz ma niemalowalam mu xD), Kremowy, Srebrny (po matce) i jeszcze by sie kilka oznak doszukal innych kolorów xD[/quote]Taki mix :loveu::loveu: [quote name='Cambel']Ta, Aneta, pomaluj mu paznokcie na odblaskowy zielony XD No Figa, Nera uznała Cię już za cichą przygaszoną Figę wtedy na wystawie, i dupa...Każda w swoja stronę poszła. A jak Ci się widzi Sara? :loveu:[/quote]No ładnie, obgadywałyście mnie na wystawie :mad: :placz: Sara cudna :loveu::loveu::loveu: Bo ja najpierw poleciałam do hodowli szwajcarów :loveu: a póxniej wypatrzyłam zoneczke - Gonię :loveu: i Was zostawiłam :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Idem śpikać :sleep2: Dobranoc Wszystkim i rasowym buraskom też :loveu:[/quote]Branoc :loveu: [quote name='Guffi']Tak!!! Ja też się z tego powodu cieszę! Czekałam [SIZE=7]3[SIZE=2] dni;)[/SIZE][/SIZE][/quote]A co się działo przez te 3 dni? NIe miałaś neta? :cool3: [quote name='Nerul']No przeciez dalam fotke xD Figulc no pacz uwaznie xD (niemam nowych wiec niebede dawac jakis sprzed roku jak byl 0,5 roczny szczyl- ale i tak byl slodki xD)[/quote]Cichaj, ja nadraiam powoli to co tam wypisujecie :eviltong: [quote name='Cambel']A czy Cambi może dać fotę Sarci? Albo nie, lepiej Wam dam jej temacior :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61317&page=1"]Klik[/URL] PS Sylwia, kocham karteczki :loveu: Do tej pory mam jakieś z psami ;-P[/quote]Fotki Sarci jak najbardziej. Widziałam ją sliczota :loveu: [quote name='fidelek2']Ale powiem Ci, że to był 'Gość' wtedy skoro posiadał Rometa :evil_lol: Taki sprzęt wart jest nie byle kogo 8-)[/quote]Hahah mój tata też tak mówi gdy się z niego śmieję :evil_lol::evil_lol: [quote name='Nerul']Ja z psami mam wszystkie ze 101 dalmatynczyków- nieoddam ich nikomu, są sekretnie ukryte xD[/quote]Pod łóżkiem w specjalnym pudełku? Ja tez moje tam trzymam :lol::evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Figul ja ci radze- jedź do Nerula i bedzie szydera... Wiesz ja jestem zawsze (zawsze czyli do 23 czerwca bo potem wyjeżdzam i 2 tyg. nie bede widziec Dżeka co jest dla mnie katorgą bo widuje go co tydzien i go pieszcze xD), wiec wpadaj- na wakacjach to juz napewno musisz zajechac...[/quote]Pytanie tylko czy bede na wakacjach, czy tez nie wyjadę :niewiem: [QUOTE] Nie przedstawiłam się, bo ja się ludzi boję, CAMBEL JEST Z BUSZU :evil_lol: pewnie wtedy byś mnie nie skojarzyła i tak.. xD[/QUOTE]No to tak jak ja :cool3: Jak weszłam między was to jak między lwy, wszytkie na mnie lampią a ja "yyyyyyyyyyyy, hej" :lol: Kiedy do Rzeszów City? xD Chodź no i nawet teraz ! (Chono-tu!)[/quote]Już! Łapię rometa i jadę :D [quote name='Nerul']Tadaa... [URL="http://img403.imageshack.us/my.php?image=img0095gh6.jpg"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5569/img0095gh6.th.jpg[/IMG][/URL] Moje malutkie :* bede miec wiecej fot jak Ilona da mi dziwadło z fotami z kąpieli i ze spaceru xD[/quote]Cudo :loveu::loveu::loveu: Małe rude :loveu: [quote name='Cambel']Cambel i Nera z otwartymi ramionami przyjmą każdego przybysza ! :evil_lol: [COLOR=Cyan]A następnie zamnką w klatce, i będą torturować :evil_lol:[/COLOR][/quote]Coś w waszym stylu :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ciciusieeeee :loveu: Ja też chce pomęczyc takie małe kociambry :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']No tak..Podstawówka się kłania :roll: Jak się wagarowało w 1 klasie, zamiast ślaczki rysować, to teraz takie skutki :evil_lol::evil_lol: A mogę ja ? ja, ja! Foty Saruńci :loveu::loveu:[/quote]Co poradzę że miałam ważniejsze sprawy na głowie w 1 klasie :shake::shake: Zbieranie karteczek wtedy takie modne było :loveu: [quote name='fidelek2']No przecież nie jego 'dosiądziciel' :evil_lol:[/quote]:roflt: :roflt: [quote name='Nerul']A jaką mam dac focie? Jaką chcecie? Koncert zyczen xD Dżekus sławny xD[/quote]Dawaj jakie masz :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Tia...Klub psów idiotek tu załóżmy xD ja dam foty Sarci, Ty Nera Dżekiego, kto jeszcze :cool3: xD[/quote]Psów idiotek? :hmmmm: :roflt: :roflt: [quote name='Nerul']Pozatym Figul laduj do Welcom to Rzeszow Wies City i bedzie... Poznasz Dżeka i wogóle... Kurde- no moge wstawic czy nie xD?[/quote]Tylko kiedy :niewiem: [quote name='Cambel']Figa, chciałam Cię uświadomić, że w Lutym stałam koło Ciebie na wystawie :roll: xD [/quote]I się nie przedstawiłaś :mad: I... nie miałaś koszmarów? :-o [QUOTE] Moje i Nery zachowania lepiej bez komentarza pozostawić :P 666? Kocham tą liczbę, ostatnio na kartkówce z religii, kolesiowi tak na pół stron to napisałam :)[/QUOTE]Nera przynajmniej sie przedstawiła :mad: U nas jest dziewczyna która ma na każdym zeszycie swą ulubioną liczbę, ubiera się na czarno itp.. A siostrze oświadczyła ze chodzi na ele tylko dlatego że matka jej karze... :roll::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote]Osz ****, znowu posty znikają, dopiero jak dam Odpowiedz, to się pojawia...[B][U]DOGO WYGŁODNIAŁA[/U][/B] ...[/quote]Som som :cool3: Wszystko jest :cool3::cool3: Serio tak pisze? :evil_lol::evil_lol: [quote] Bardzo śmieszne :lol: :roll: :diabloti:[/quote]Ja rozumiem.... dorastanie i te sprawy :p:evil_lol::evil_lol: [quote] Buhaha, ja również nie wyrabiam z czytaniem tego xD[/quote]Zanim ja poskładam te literki, zanim zrozumię treść, zanim odpiszę.. to już kolejnych 10 napiszecie :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: ide się zabić. [quote name='Nerul']Widzialam dzisiaj boską torebke w czarne kropki na białym tle... Boze a jak to z Dalmatiansa? O.o Podamy sklep xD Nie no- Dżekus w kwiatki? Hmmm Hipisoski piesio (Figul moge wstawic tu jego fotke?)[/quote]Dawaj :multi::multi: Z przyjemnością będzięmy gościć tu kumpli z rzeszowa :loveu::loveu: [quote]To musiał być bardzo, ale to bardzo przystojny że na niego 'poleciała' :loveu:[/quote]Romet? :roflt: [quote] Więc zanim klękniemy przed Jego niepokalanym obliczem pójdziemy najpierw do spowiedzi :p[/quote]O tak! 3 razy! [SIZE=5]Guffi!!! Zmartwychwstałaś! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jeeeee!! :multi::multi:[/SIZE]