-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Żeby nie rozciągać strony powklejam linki :eviltong: [url]http://images21.fotosik.pl/305/1b7684ab929629e0.jpg[/url] Cudna mordzia :loveu: [url]http://images20.fotosik.pl/360/70b5913eed740c50.jpg[/url] Cuuudo :loveu: Super światło :loveu: [url]http://images20.fotosik.pl/360/2ab13449d7dbeab6.jpg[/url] A tu jest taki fajny klimacik... też go czujecie patrząc na to zdjęcie :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry :cool3: Wykorzystuję to że rodzice pojechali na zakupy i robię co chcę :cool3: [quote name='fidelek2']A co za impreza się kroi, że aż tyle dni musisz się paciać w kuchni? :p[/quote]Komunia, a do tego podwójna. Moja siostra i nasz kuzyn mają ją razem, a że gości najwięcej jest wspólnych to robimy ją razem :lol: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Sylwia ma komunię :roflt: Dobra, ja już lecę xD Papapapa :eviltong: [/COLOR][/I][/quote]Tak tak, BARDZO zabawne.. :diabloti: :mad: [quote name='Cambel']Yy...[COLOR=royalblue] [COLOR=Black]W tym wieku? Um...Sylwia niecywilizowana?[/COLOR][/COLOR][I][COLOR=royalblue] :evil_lol: [/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue]:roflt:[/COLOR][/I][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=Black] Paa Psiulico xDD PS Nie znoszę siedzieć w kuchni. Umiem zrobić jajecznicę (czasem spalę, ale to szczegół), naleśniki, i herbatę, no i wystarczy :cool: [/COLOR][/quote][COLOR=royalblue][COLOR=Black]niecywilizowana - owszem. Ale komunię [/COLOR][/COLOR]już miałam :cool1::cool1::cool1: A ja potrafię też kawę - wystarczy wcisnąć jeden guzik :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Uch, jakie przywitanko :loveu: :evil_lol: Brawo, pikny wynik. :multi: Sylwia wytrwala :calus: Nic sie przecież nie działo, gonia to goop do kwadratu, ale... Hmm bez przesady.. ;) :evil_lol:[/quote] Wytrwałam :shake: Musiałam :placz: Chcecie fotkę? :cool3: Gonia to goop do potęgi n, kwadrat nie ma tu nic do rzeczy :evil_lol: Swoją drogą, czy wy też dostajecie tajemnicze smsy od nieznanych numerow? Np wczoraj przyszedł taki 'Kim jestes napisz albo nie puszczej do mojego chlopaka sygnalow' :mdleje: Po 1 - nie znoszę czegoś takiego jak puszczenie sygnałów :cool3:; Po 2 - nie puszczałam nikomu sygnałów od.. od bardzo dawna :p -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cześć :razz: Naerszcie koniec :multi: Oczywiście jutro zacznie się od nowa - sałatki itd... Zabierzcie mnie stąd! Nienawidzę paciać się w kuchni :placz: -
No nareszcie :multi: Nareszcie założyłaś tę galerię.. i powiedz - co Cię podkusiło? :razz: Ile się o to oprosiłam.. i nie działało :mad: Zdjęcia piękne :loveu: Czikulec jest bardzo podobna do Kibisia mamy :loveu:
-
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2629/tnp1000033cc4.jpg[/IMG] Nie no ja po prostu wysiadam :loveu: A co teraz Kasiu? Nie wyczytałam - będziecie rozglądać się dalej? :razz: 300 :multi: :pepsi: tuż tuż...
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]On jest zielony! Fasola oślepła :roflt:[/COLOR][/I][/quote]Ilona się nabrała :roflt: -
Na dozia warto czekac :cool3:
-
Doszłam do wniosku że umrę po premierze, co by wyrzutów później nie mieć że nie widziałam 3 częsci na którą czekam od października :evil_lol:
-
Świetne zdjątka wodne :klacz: Uwielbiam takie zdjęcia Brutuska :loveu:
-
Tak więc czekamy na fotki ;)
-
Ty masz tam raj po prostu :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] A sio z pałą ode mnie! :shake:[/quote] CO ty chcesz? Ja muchy odpędzam! :eviltong: [QUOTE]Co mi będzie podkradać? :-o [/QUOTE]:razz: To co chciała wczoraj ode mnie :lol: [QUOTE] Ja widze zdjęcia, ja! I Kartoflanka:roflt: tez widzi :evil_lol:[/QUOTE]Kartofel widzi? No i wszystko jasne :evil_lol::evil_lol: No dobra ja też dziś widzę tego biednego fioletowago pluszaka :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']hej! strasznie długo tu nie zaglądałam... :oops::oops: hehe, czekasz na premierę ciągle?..:cool3:[/quote]Cześć ;) A no na premierę czekam ciągle i niecierpliwie. Ale to już tylko tydzień :multi: [quote name='g_o_n_i_a']Bry Krowko :evil_lol: :buzi: Ile upieklyscie ciast z Szanowną Mamcią? :cool3: Żyjesz jeszcze? :D :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote]Bry małpiszonie :diabloti: Upiekłyśmy 10 placków + 2 torty :diabloti: Ale to narazie same ciasta, teraz robimy masy, nadzienia i inne duperele.. :shake: Na sms Ci nie odp, mam mało czasu :eviltong: [quote name='psiulka'] [I][COLOR=royalblue]:roflt: Ja z Wami dostanę apopleksji :roflt:[/COLOR][/I][/quote]La! Ilonko nie rób tego :evil_lol: -
W takim razie czekamy na genialne zdjęcia planerowe :loveu:
-
[QUOTE][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1671/s170507039em0.jpg[/IMG][/QUOTE] Piękna mordka :loveu: Umarłam :mdleje:
-
Piękne zdjęcia :loveu: Zagrajek to zaradny chłopak jest, takie dłuugie paytczki nosi :loveu:
-
[quote][IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/13maj/vipd4.jpg[/IMG][/quote]Jakie zdziwienie na pyszczku :grin: Sharon jest cuuuudna :loveu: Figowa też szalała bardzooo gdy pierwszy raz na długo po wakacjach zniknęłam :lol:
-
Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom
:: FiGa :: replied to a topic in Już w nowym domu
To jest po prostu nie do pomyslenia! Psa już nie ma tyle dni, a plakatów jak nie było tak nie ma. Kamciu nie obiecuj jeśli nie potrafisz wywiązać się z obietnicy :angryy: To mi się we łbie nie mieści żeby dopuścić do czegoś takiego, siedzieć na du**e i nic nie robić! :angryy: Kamciu jesteś chodzącą nieodpowiedzialnością.. a już myslałam że poczuwasz się do winy skoro tak [B]wylewnie[/B] obiecywałaś że zrobisz wszystko by go odznaleść. Puste słowa! Nic więcej! Dziewczyny trzymam kciuki i wierzę że Gryzek się znajdzie, musi! -
Cóż z tym refleksem to zapeszyłaś :evil_lol: Tym razem było inaczej ;) Wspaniałe fotki z lasu, Negra ma zamiłowanie do patyczków :loveu: I irysek pieknie uchwycony, te kropelki na nim :loveu: Ileż bym dała by mój takie cuda robił :lol:
-
[quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9968/tnobraz002yb2.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Jest! Tak! Aparat doszedł :multi: Fidlasty :loveu: Piekne robi zdjęcia, super pyszczki Fidlakowe :loveu::loveu: Całujemy gorąco :buzi: Pozdrów Łukasia :oops::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']eee...Jakie zdjęcia? :roll:[/quote]Dwa pierwsze posty na poprzedniej stronie, ja nie widze zdjęć :cool3: Dobranoc :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobranoc :bye: P.S. :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Yyy :roll: Jasne, że czaję :lol: No, że to nie ten, tylko tamt......A idźcie do diabła, nie przyznaję się do Was!!!! :evil_lol::evil_lol:[/quote]:roflt: :roflt: [quote name='g_o_n_i_a']Moja inteligencja jest zabojcza, wiec Sylwia, ja nadal uwazam, ze jesteś ten tamten, ale nie tamten, tylko tamten ten tamtejszy. :roflt:[/quote]Tak, wiem.. Sssłuchaj Gonia... ja wiem.. że ty ten.. bo ja, to wiesz.. i ona.. znaczy się.. no wiesz, Gonia, znaszy.. rozumiesz.. :drinking: Bo wiesz, to nie było tak, jak myślisz.. że niby ona mi tego.. :drinking:[FONT="] [/FONT] [FONT="] [/FONT][FONT="] [/FONT] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']To juz mnie nie polubią, a to przecież moi teście Sylwia, a skad wiesz, ze nie jesteś tą? :roflt::roflt:[/quote]Teściową to będziesz mieć... :mad: Będzie Ci... podkradać :cool3: :grin: Czy [SIZE=5][U][B]ktoś[/B][/U][/SIZE] widzi zdjęcia? ?