-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Guffi']Dobra, cofam się w czasie:evil_lol: Ty mnie nie zrozumiałaś:crazyeye::crazyeye::crazyeye:? :eviltong: :evil_lol::evil_lol:[/quote]Najwyraźniej :roflt: [quote name='Kudłata_Koza']Figa, chesz to podaj te linki :cool3: Chętnie sobie poczytam :evil_lol:[/quote]Tylko ostrzegam że po przeczytaniu tego mina Ci zrzednie.. Temat Ajka od 3 strony [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63392&page=3[/url] I galeria od 170 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36669&page=170[/url] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']No tak..Więc zamiast siedzieć na kompie i odpisywać mi na gg, to Ty foty burzy robiłaś? :mad: :evil_lol: A tak wogóle, to czego Wy się co chwilę z Gosią przepraszacie :PP Ja lecę pisać referat z gegry...Pa! :bye:[/quote]Neta mi wyłączyli w czasie burzy :diabloti: A przepraszamy sie boo... Gonia, małpa, wredota, ćwikła, ziemniak, ogórek, maciora, matoł, kanalia się obraziła :diabloti: Ja dalej wyje jak czytam tego smsa :roflt: Powodzenia ;) -
SUper fotki :multi: Blacky - ziewacz zawodowy :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Guffi Ty cicho siedź, to metafora była :evil_lol: W 6 klasie będziecie poznawać takie pojęcia :eviltong: Wczoraj była u nas burza :cool3: Próbowałam robic zdjęcia :lol: Miejscami było bardzo jasno. [URL="http://imageshack.us"][/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8912/obraz4490001jp7.jpg[/IMG][/URL] Miejscami złapałam tylko chmurki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/680/obraz4540001rq6.jpg[/IMG][/URL] Cholerna lampa, by ją... :mad: Ale miejscami udało się tez cos więcej :multi: Co prawda niewyraźne ale jest :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6646/obraz4460001zl6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9298/obraz4510003sf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/531/obraz4630001lm9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1373/obraz4570001tc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5166/obraz4490002sg8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8756/obraz4490003pe2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img469.imageshack.us/img469/5630/obraz4510002go4.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][SIZE=5]A to wszystko [SIZE=6][U][B]DLA GON[/B][/U][B][U]I [/U][/B][/SIZE]:calus:[/SIZE] [/LEFT] [SIZE=5]Wybacz mi :modla:[/SIZE] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:bye: :bye: Wszystkim. Wpadniemy wieczorkiem pochwalić się czy zdałam egzamin diecezjalny. :([/quote]Napewno zdasz :multi: :multi::kciuki: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Kudłata_Koza']Witaj :). A ja nie wiem o co chodzi z tą Kamcią :cool3:. Widac jednak ze nie chcecie o tym gadać to się nie wypytuję :P. U mnie nowe fotki, zapraszam do galerii :D.[/quote]Co do Kamci to mogę podać Ci 2 linki. Poczytasz i sama się wszystkiego dowiesz. [quote name='g_o_n_i_a']:shake: :shake: Ja mówie do łaciatej Figutki :shake: :shake: :evil_lol:[/quote]:obrazic: W łeb? [quote name='Cambel']Mówię ogółem, ale to było też do Ciebie :-P [/quote]Serio? :diabloti: No przecież wiem :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a']Pa pa :buzi: Wpadniemy wieczorkiem :bye:[/quote]Pa :stupid: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Wf był zajebisty :roflt::roflt: W życiu tak się nie uśmiałam jak dzisiaj. :roflt::roflt:Kto to widzial, zeby ja jeździła tak po ziemii, dogadywala nieznajomym dziewczynom (m. in. jak ta... emm.. Monika (?) chciala zamach na mnie zrobić) :roflt:Zgupłam :roflt::roflt:[/quote]Gos :crazyeye: Ja Cię poznaję z innej strony widzę :crazyeye::crazyeye: [QUOTE] Co chyba jednak nie? :razz:[/QUOTE]A takie tam mało ważne i w ogóle :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Ilonka, odpowiedz jej, bo ona chyba nie pamieta, ze we wtorki dziewczyny z III a ma razem z dzieciarnia :evil_lol: [COLOR=lemonchiffon]Ja sie do niej nie odzywam (chciala mnie naleśnikiem przekupic, goopek!) :evil_lol: [/COLOR][/quote]Ależ ja pamiętam :p Bo zawsze wtedy mam matematykę :eviltong: [COLOR=LemonChiffon]Nie chcesz nalesniczków to nie, nie wiesz co tracisz...[/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry Łaciata Figusiu i Spółko :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Goopek :eviltong: Już mi dzis mówias dzień dobry, niedużo po 7:00 :p:p [quote name='Cambel']Ooo, Figa przyszła :-P Witojże![/quote]nie nie nie, Figa bryka po podwórku :p [QUOTE] A może kwaczę ? :cool3:[/QUOTE]Może tak - wydaję dziwnę dzwięki :lol::evil_lol: [QUOTE] Aleś miła :evil_lol:[/QUOTE]Wieeeeeeem :loveu: Wszyscy mnei kochają, nawet Kamcia :multi: [QUOTE] Niedługo całej Dogomanii się zacznie śnić po nocach, ten upioór :roll: Na pewno czytałyście o Ajku..[/QUOTE]Czytałyśmy.. -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='psiulka'] [SIZE=7][COLOR=lime][I][COLOR=darkorchid]Prosimy o nowe foteczki AZY[/COLOR] :multi: :multi: [/I][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkorchid][I]Jak Ci się podobał dzisiejszy wf'ik?? :evil_lol: Ja taka wstydliwa :oops:[/I] [/COLOR][/quote]Zgadzam się :multi: Fotki fotki fotki :cool3: Co robiłyście [B]RAZEM[/B] na wfie? :mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Moze nie do konca, ale kto wie co bedzie w przyszlosci. :p :p A Hugol sie ucieszy jak go wirtualna opiekunka odwiedzi. :loveu: Cambel, zamien sie, tak! :multi:[/quote]Chyba jednak nie :shake: Cambel to ja już się pakuję i jutro przyjeżdżamy - 6 osób + pies :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B]Dżem dobry :multi: Kozo[/B] :diabloti: :roflt: To pijemy :evil_lol: Głupawy takiej dostałam że.. ech :eviltong: :cunao::cunao::cunao::cunao: :pepsi: :pepsi: :pepsi: [B] Kamila[/B] - źle mnie zrozumiałaś :evil_lol: Ja tu czytam i kwiczę, brzuch mnie boli :lol: Nie mam sił odpisywać :D [B]Cambel/Nera[/B] dzwoncie po księdza, albo egzorcystę :lol: Pokonajcię te zmorę, manię :lol: [quote name='fidelek2']Cześć ma koleżanko umiłowana zapalona słuchaczko RM i fanko telewizji [I]'Trwam'[/I] Znów miałam KUPĘ stron do nadrobienia, tak się baby w tej galerii rozgadały ale spoko ryba, wszystko przeczytałam i już jestem na bierząco Pokażesz tu dzisiaj któregoś z burasów....? [/quote]Czytasz to wszystko? No kto to widział, takie marnowanie czasu :shake: :evil_lol: Burasy będą.. tylko jeszcze nie wiem kiedy :lol: [quote name='psiulka']Ale naprodukopwałyście! A lekcja się kończy to Sylwuś nie obraź się jak skomentuję wszystko w domku :D[/quote]Oczywiście nie mam nic przeciwko. Ale za to niewykonanie prośby... :mad: [quote name='Guffi'] Takie rzeczy to chyba tylko Figa potrafi A jaka poważna arystokratyczna( absolutnie nie kojarzyć tego określenia z Kamcią!) mina[/quote]Pierwsze co mi stanęło przed oczamia to Kamcia :-o [quote name='g_o_n_i_a'] Zgadza się Bo my jestesmy malżeństwo... Ona moja babcia, ja jej wnuczeka... Dwa goopki do kwadratu... Czyli ogolnie przyjaciolki (chyba sie nie zagalopowalam Sylwia, ciom?). :evil_lol: Będą jakieś fotecki? [/quote]Podpsuje się pod tym 8 kończynami i ogonem :cool3: A fotecki..? :hmmmm: Się zobaczy :eviltong: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Ja uwielbiam to miejsce. Tam czuje sie potrzebna. I tam jest Mastuś, Dolores, Marylaska i cala zgraja Pędzli - MOICH PĘDZLI :loveu: :loveu:[/quote]Wiem o czym mówisz :loveu::loveu::loveu: Choć może nie tak do końca... :shake: Cambel - zamień się miejscami zamieszkania :eviltong: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Napisałam wczesniej posta ale nie dotarł :mad: Mam dośc tego internetu :placz: Piekne fotki Goniu :klacz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Agnes nie jestes sama, mi juz nawet tego wszystkiego się czytać nie chce :evil_lol: Gosiu ty jesteś przygłup i za To się kocham :buzi: Nera/Cambel - no nie mam sił was komentować :diabloti: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']Jakoś się zebrać nie mogę :roll: Teraz to już całkiem, jak psa będę mieć... Ale może może.. :cool3:[/quote]Kamila ja Cie nie rozumiem :p Ja to bym sie dała posiekać by wolontariuszem zostać a Ty masz schronisko pod nosem i JESZCZE nim nie jesteś :crazyeye: :mdleje: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']A teraz zajarzylam. :roflt::roflt::roflt::roflt:[COLOR=silver]Cóż, miłość nie wybiera :loveu:[/COLOR] [/quote]Ale Twoja wybrała.. :mdleje: Gdzie ona miała oczy :crazyeye: a no fakt, nie miała :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a'] Jak to dawno? :roflt:ŚCIEMNIASZ! :shake: Figowa jest jak Pancia - wstyda. Azulkowa też jest jak Pancia - probopuje nawiazac kontakt (moze niekoniecznie jak Aza z Figą:roflt:), a potem rezygnuje ;)[/quote]Ja sciemniam? :mad: :roflt: :roflt: :roflt: Goś rozwalasz mnie :roflt: [quote name='Cambel']Ej no, o co chodzi :lol: Ja też chcę być wybrana :eviltong:[/quote] Na to trzeba sobie zapracować :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Mam bujną wyobraźnię, na szczęscie tylko w snach, co by było, gdybym normalnie coś takiego wymyślała:eviltong: Źle działa na mnie przesiadywanie tu, oj źle.. :loveu: P.S. Figa, chyba żartujesz z tą fotą :evil_lol: Owszem, masz bardzo ladny słupek, ale mnie przynajmniej on nie interesuje :roll: :eviltong::eviltong:[/quote]Szkoda że nie widziałaś więcej :eviltong: Ale to niestety tylko dla wybranyxh :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'][CENTER][SIZE=5][COLOR=blue]SYWIA - NOWY IMAGE :roflt: :roflt: :roflt::roflt::roflt::roflt: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=blue]I TO SPECJALNIE DLA MNIE :roflt::roflt::roflt::roflt::loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=blue]wruszylam się...[/COLOR][/SIZE][/CENTER] My z Azulką tez potrafimy łobuzować i Azulek rozne nam klopoty i klopociki sprawia, ale cóż. :loveu: [SIZE=1][COLOR=silver]Idem, bo dostaje goopawki[/COLOR][/SIZE][/quote]Ty dostałaś goopawki już dawno :cool3: Gorzej być nie może :eviltong: Figowa też sprawia kłopoty i kłopociki, ale Aza jest miła i nie taka sztywniara :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Uciekac? A to czemu? :-o[/quote]Nie widziałaś to nie wiesz czemu :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Skąd wiesz, skąd wiesz... :shake: Ja tofam Figulca :loveu: Zaraz stad pojde, bo... Bo... :oops: No co? :siara: Ja cem!! :placz: :placz:[/quote]Wystarczy że spędziłam z nią 5 godzin :loveu: I ona sie zachowywała nie to co Figulec :shake: Idziesz? :placz: Bo? :x A nic :siara: :lol: No bobra bobra :cool3: Specjalnie dla Goni!!!! JA we własnej osobie :eviltong: [url]http://img526.imageshack.us/img526/7238/obraz200za1.jpg[/url] [quote name='Cambel']Witam witam ponownie :D No taki trochę dziwny, fantasy taki...Bo ja jakimś cudem znalazłam się najpierw w Rzeszowskim Leclercu, a potem tam prąd wysiadł, i ja gdzieś poszłam z mamą, i Cię spotkałam, i Ty mi Figę dałaś O_O Ja to mam wyobraźnię :shake: NIE ODDAM! Nigdy! Moja!..Mimo, że ma już jakieś 5 lat...:roll:[/quote]To rzeczywiście fantasy :evil_lol: Bo oddanie Figulca jest niemożliwe :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Wstydam... Pochlebiasz klockowi... :loveu: Wiem, ze mam cos ze wzrokiem :evil_lol: Ale ja sie z tego powodu b. ciesze :multi: :multi:[/quote]Ja również bardzo ise cieszę :multi::multi: Przynajmniej nie uciekałaś przedemną :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[QUOTE]BAFI WYMIATA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Kazdy wie, ze Figowa to pikna dziewucha, a jezeli tak porownujesz, to ja na pogodzenie zdan dodam - obie sa rownie pikne. :multi: [/QUOTE]Tyle że Azulka ma lepszy charakterek :loveu: [QUOTE] Ojojoj :loveu: Ojojoj :loveu: :loveu: Łaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu: :loveu: [/QUOTE]:buzi: Wredny goooooopek :cool3: [QUOTE] Wróciłam :evil_lol: :evil_lol: Brzydka pogoda sie zrobila...[/QUOTE]:siara: [QUOTE] Ja cem fotecki, chocby z wf'u! :multi:[/QUOTE]Hahah.. sa beznadziejne :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Bo ja nie lubie się wtrącac... :eviltong: Ale jak Ty chcesz czarnego cudaka, to oddawaj BMW paskudko :evil_lol: Jejka, ale pojechalas, zaraz zlapie depreche :placz: :placz: Echh... Ten "kretyn" nie rozumie, ze jest najważniejszy w goniowym życiu i jest dla goni wszystkim!! :mad: :placz: Zdjęcia robisz bardzo fajne, ale skoro taka skromna jestes, to znaczy, ze Figutka tak piknie wychodzi na zdjęciach :evil_lol: Ja chce zobaczyc jak sie bedziesz jej odzwięczac!! :roflt: :roflt: :roflt::roflt:Nie, ja MUSZE TO ZOBACZYĆ! :roflt:[/quote]Ty jesteś taka osóbką że ma prawo się wtrącać :eviltong: BMW nie oddam :mad: Moje i koniec! Mógłby to być nawet maluch [albo romet :roflt:] ale i tak bym go nie oddała bo to jest prezent na odfoch.. odbrażenie się i jeszcze [B]od Goni[/B] :loveu: Powiem inaczej - Ty masz coś nie tego ze wzrokiem :cool3: :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']O Figo najdroższa, najpiękniejsza Dalmatyńska Suczko na Podkarpaciu..! Nera, doibrze? xD[/quote]Najpiękniejsza dalmatyńska suczka na podkarpaciu to Bafisia :loveu: Bezkonkurencyjnie :cool3: A najpiekniejsza burkowa sucz - to i owszem zgodze się :evil_lol: Tyle że gdy postawi sie ja obok Azy to wyłażą wątpliwości :niewiem: Bo Aza to cud nie pies :loveu: Azulka to psisko piękne i wspaniałe, a Figowa to kurdupel próbujący psa udawać :lol: [quote name='psiulka'] Czym się szokujesz? Ja koffam Gonię :loveu:[/quote]Nie tykać! :x [quote name='g_o_n_i_a']No dobra, moge sie troszeczke podzieic :p W koncu Sylwuśkowa to moj TŻ [/quote]Potwierdzam :loveu: Gonia to moja żoneczka i wnusia w jednym :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']Wczoraj Wam pisala, ze o 16 wraca do domu ze szkoły, dajcie chociaz obiad zdjesc tej bidzie. [/quote] Dziekuję o obrończyni uciśnionych :modla: :loveu::evil_lol: [quote name='Nerul']Chuda strasznie, musimy ją podtuczyc... Bo Sylwus wpadnie w jakies złe choroby [/quote]Ja Wam dam! :x Wcale tak źle ze mną nie jest :p Dziś zrobiliśmy w szkole duuzo fotek [ja jestem na góra 2 :evil_lol:] i jeżeli wysszłam jakoś możliwie to Wam pokazę :oops: [quote name='g_o_n_i_a']Niiiom trenuje A teraz wlasne plewi w ogrodku :loveu: Moze jakieś fotki przyniesie :loveu: Dla goni! :multi: Figusiowia, wpadniemy do Was wieczorkiem. :buzi:[/quote]Taaa plewiłam słoneczniki :p A fotek nie mam :p Ale cos wymyślę :cool3: Do zobaczenia kochana [pomijając fakt że cały czas sesemeski latają na odc Grodzisko-rzeszów i odwrotnie :evil_lol:] :buzi: [quote name='Cambel'][COLOR=White] [COLOR=Black]No to paaa! Buzi dla wszystkich :loveu:[/COLOR] [/COLOR][/quote]Do zobaczenia :bye: A tak poza tym - oddawaj pościel w dalmaty :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Widze, ze coś dzisiaj luźniej (moze to przejściowe :evil_lol:), to moze coś skrobnę, zeby potem się nie wtrącąc. ;-) Gadulstwo sie szerzy :mad: Jak tak dalej pójdzie, to za tydzien bedzie tutaj tyle postów, ile u Azulkowej. :evil_lol: Wiec tak, Sylwuś, odbieram Ci Twoj prezent, który wczoraj wręczyłam Ci w ramach przeprosin. :placz: Trzeba bylo od razu powiedziec, ze chcesz czarnego cudaka, a nie BMW. KONIEC! Sprzedaje nowiutkie BMW na częsci!! :placz: Miło bylo gdzies tam w tlumie natknąć się na swoje imię :loveu: A jednak mnie ktoś lubi łaaa :multi: A co do zdjęc hmmm... Cudniasta Figulasta, fantastyczna z niej modelka pięknie wychodzi na fotkach (bo ponoc Ty zdjec nie umiesz robić :mad:). :loveu::loveu::loveu: Buziacek w nosecek dla mojej dziołchy :loveu: [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/5669/obraz136lb9.jpg[/IMG] Miłego dnia! :buzi: Moze wpadne wieczorkiem, o ile gdzieś się zmieszczę. [COLOR=silver]Jeszcze raz przepraszam za wczoraj.[/COLOR][/quote]Gonia :multi::multi: Dlaczego miałabyś się nie wtrącać, to jest nawet wskazane :mad: Nowiutkie BMW zostaw w spokoju :x Kto daje i odbiera... :diabloti::diabloti: To Ci pojechałam, nie ma co :lol: I jak widzisz ŚCIEMNIAŁAŚ bo ja zawsze mówiłam że jest kilka suuuper osóbek które Cię cenią i bardzo bardzo lubią :loveu: [i jedna kretynka ale ona to wyjątek :lol:]. Zdęcia robić umiem, jak widać :cool3: ale nie ładne :p Dziołcha przywitała mnie dziś z jeszcze większym entuzjazmem jak zwykle, co zaowocowało tym że leżałam na trawie broniąc się przed jej niosącym zniszczenie i tragedię ozorem :shake: co nie zmienia faktu że pierwsze co zrobiłam po wejściu do domku to udałam się do łazienki zmyć z twarzy i z kończyn to co na mnie krowa pozostawiła :mad: Figulcowa! Jeszcze mnie popamiętasz :x Odwdziecze się :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Agnes B.']Nie no świetnie. Mnie sie podoba:multi: Gdy będziecie podbijać świat, zapraszam do Negry:loveu: Ja się domagam policzenia kropek:diabloti: hihi:lol:[/quote]Pewnie kiedyś zrobimy jakąś akcję liczenie kropek Figulca :evil_lol:Ale na to trzeba wiecej czasu poświęcić :eviltong: [quote name='Ania-shira']Ta fotka jest rewelacyjna :multi: świetna jest tez ta z uszami ja nietoperz. :lol: Masz piekną Dalatynke. U mnie w mieście też jest dalamtynka ale moja za nią nie przepada może dlatego że ma metalowy gaganiec. Raz moja na nią szczekła i teraz są wrogami. Szkoda ale tak bywa. czekamy na więcej fotek :lol:[/quote]Witamy w naszej jakże skromnej galerii :cool3: Z tym że moja kropka to buras jest, nie dalmatyńczyk :cool3: [quote name='psiulka']To mój banan i Dżeki mi go zgubił :placz: Sylwutka się schowała za Figową :multi: Daj zdjęcie swoje :loveu: Jak Ci się podoba mój plan pociągowy?? :evil_lol: I co to ma znaczyc, że się nie odpisuje na esy :mad:[/quote]Zgubił? :siara: Plan pociągowy? Jaki plan pociągowy? :hmmmm: A! [SIZE=4]ten[/SIZE] plan pociągowy :evil_lol: Podobać mi sie podoba, ale czy bedzie okazja wprowadzic go w życie? :niewiem: Odpisuję na esy :mad: [SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise][staram sie :evil_lol:][/COLOR][/SIZE] [quote name='Kudłata_Koza']A co ja się tam będę :P. Ale pikne fotki, aż się rozmarzyłam, ale mó teraz też piękny bo po fryzjerze (o piesa chodzi oczywiście... :P).[/quote]Oooo to musze skoczyć do Waszego fb może nową fryzurę Netta zobacze :cool3: [quote name='Cambel']Witajcie Figowe :loveu: Chciałam tylko zaznaczyć Sylwio, że śniłąś mi się dzisiejszej nocy, lecz na pierwszym planie była Twoja sucz :coool3: Długotrwałe siedzenie w Waszej galerii negatywnie na mnie działa ;-P I tak Was lubię xDDD[/quote]ŚŚŚ... Śniłam Ci się? :crazyeye: I nie zerwałaś sie z krzykiem? :crazyeye: Nie masz żadnych problemów psychicznych [poza obecnymi] po tej nocy? :eviltong: A jaki to był sen..? :cool3::cool3: :roflt: